Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Postautor: mara » 23 mar 2014, 15:17
Ranking miejsc i zdobytych punktów na 23.03.2014
1. iza_doria - 100
2. mefius - 75
3. gajor - 65
4. mara - 55
5. mateuszek115 - 40
6. Karwek - 30
7. genowaty - 20
MrGordon - 20
9. Buba - 0
Pinduch - 0
Soya - 0
-
gajor
- -#graczroku

- Posty: 925
- Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41
Postautor: gajor » 23 mar 2014, 15:42
Iza

-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 16:32
Dobra wjeżdżam w ostatnie turki i miażdżę system! Powodzenia wszystkim!

-
lion_victor
- -#VIP

- Posty: 1897
- Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38
Postautor: lion_victor » 23 mar 2014, 20:13
Rozumiem, że jak do tej pory nie punktowałem, to mogę się zapisać przed ME?
ED: No dobra odpuszczam, bo widzę, że musiałbym shipnąć go, żeby zrównać się z małżowinką

-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 22:03
Jak main event?
ja 21k obecnie...
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 22:59
23k a było już 35k....niestety AQ<QT na flopie AK7 ale niestety rywal juz na turnie zlapał strita....
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 23 mar 2014, 23:31
Ja i mara jeszcze trwamy. Mara ma niecałe 10k, ja mam 61k.
A Ciebie mam na podglądzie

-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 24 mar 2014, 00:03
ja 20k....
-
mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 00:04
Ja tez jeszcze sie trzymam. Zarejestrowalem sie cos po 1,5 h late. Początki słabe i spadek do 5k potem flip AK>55 i znowu stack startowy i znowu zjazd do 4k i kolejne podwojenie z AA. Potem znowu troche zebrałem z AA a ostatnia grubsza akcja to olki pre flop kolesia na 18 BB i QQ>AJ. Ogolnie teraz cos przyzarło. Miałem juz 3 razy AA i dwa razy opłacone

-
lion_victor
- -#VIP

- Posty: 1897
- Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38
Postautor: lion_victor » 24 mar 2014, 00:51
Pewien user powiedziałby zabobony, ale... wszedłem do genowatego, chwilę później out, wszedłem do Mateuszka i out

-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 24 mar 2014, 00:57
Wszedłem na wasze stoły w ME...
-
mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 00:57
lion_victor, wszedłem na twój stolik zobaczymy czy to działa w obie strony

-
mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 01:15
lion_victor, ostro z dupek6. Mozesz mi przedstawic tok rozumowania w tym rozdaniu ?
-
mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
Postautor: mefius » 24 mar 2014, 01:39
Z dedykacją dla mary

A tu w ogóle jest jakikolwiek tok rozumowania??
-
lion_victor
- -#VIP

- Posty: 1897
- Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38
Postautor: lion_victor » 24 mar 2014, 01:41
Tzw. nice bluff
ED: Ale taki nit jak Ty tego nie zrozumie

-
mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 02:13
mefius pisze:Z dedykacją dla mary

A tu w ogóle jest jakikolwiek tok rozumowania??
Chyba lion nie zagrał tu sexy pokera

Interesuje mnie czy miał jakieś ready na niego ze jechal tak ostro czy to była akcja typu a blefne se go

-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 24 mar 2014, 02:22
Tego gościa dopiero co dosadzili tam do stołu

Lion postanowił się zabawić

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.