MicroMillions PokerKings players challenge! II edycja!

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 23 mar 2014, 15:17

Ranking miejsc i zdobytych punktów na 23.03.2014


1. iza_doria - 100

2. mefius - 75

3. gajor - 65

4. mara - 55

5. mateuszek115 - 40

6. Karwek - 30

7. genowaty - 20

MrGordon - 20

9. Buba - 0

Pinduch - 0

Soya - 0

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 23 mar 2014, 15:42

Iza :evil:

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 16:32

Dobra wjeżdżam w ostatnie turki i miażdżę system! Powodzenia wszystkim! :tak:

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 23 mar 2014, 20:13

Rozumiem, że jak do tej pory nie punktowałem, to mogę się zapisać przed ME? :mrgreen:

ED: No dobra odpuszczam, bo widzę, że musiałbym shipnąć go, żeby zrównać się z małżowinką :D

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 21:21


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 22:03

Jak main event?

ja 21k obecnie...

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 23 mar 2014, 22:08


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 mar 2014, 22:59

23k a było już 35k....niestety AQ<QT na flopie AK7 ale niestety rywal juz na turnie zlapał strita....

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 23 mar 2014, 23:31

Ja i mara jeszcze trwamy. Mara ma niecałe 10k, ja mam 61k.
A Ciebie mam na podglądzie :)

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 23 mar 2014, 23:38


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 mar 2014, 00:03

ja 20k....

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 00:04

Ja tez jeszcze sie trzymam. Zarejestrowalem sie cos po 1,5 h late. Początki słabe i spadek do 5k potem flip AK>55 i znowu stack startowy i znowu zjazd do 4k i kolejne podwojenie z AA. Potem znowu troche zebrałem z AA a ostatnia grubsza akcja to olki pre flop kolesia na 18 BB i QQ>AJ. Ogolnie teraz cos przyzarło. Miałem juz 3 razy AA i dwa razy opłacone :mrgreen:

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 mar 2014, 00:08


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 mar 2014, 00:12

to zwiastuje szipa nie ma chuja we wsi...

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 12B4D3ACBF

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 mar 2014, 00:36


Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 00:42

Jak to mówi Kora: ,,Kocham, kocham, kocham"
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 0C94436C6F

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 24 mar 2014, 00:51

Pewien user powiedziałby zabobony, ale... wszedłem do genowatego, chwilę później out, wszedłem do Mateuszka i out :cry:

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 24 mar 2014, 00:57

Wszedłem na wasze stoły w ME...

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 00:57

lion_victor, wszedłem na twój stolik zobaczymy czy to działa w obie strony :twisted:

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 01:15

lion_victor, ostro z dupek6. Mozesz mi przedstawic tok rozumowania w tym rozdaniu ?

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 24 mar 2014, 01:15


Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 24 mar 2014, 01:39

Z dedykacją dla mary :)


A tu w ogóle jest jakikolwiek tok rozumowania??

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 24 mar 2014, 01:41

Tzw. nice bluff :mrgreen:

ED: Ale taki nit jak Ty tego nie zrozumie :mrgreen:

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 mar 2014, 02:13

mefius pisze:
Z dedykacją dla mary :)


A tu w ogóle jest jakikolwiek tok rozumowania??


Chyba lion nie zagrał tu sexy pokera :twisted: Interesuje mnie czy miał jakieś ready na niego ze jechal tak ostro czy to była akcja typu a blefne se go :twisted:

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 24 mar 2014, 02:22

Tego gościa dopiero co dosadzili tam do stołu :P Lion postanowił się zabawić ;)


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.