MicroMillions PokerKings players challenge! II edycja!
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Z eventu 1 wyleciałem, bo rebuy nie wziąłem.. Stolik mi się schował -.-
Ev 2 nie grałem
Ev 3 leci standardowo póki co:
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7925907_9607B189F6

Ev 2 nie grałem
Ev 3 leci standardowo póki co:
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7925907_9607B189F6
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Niestety kończę słabo
W pierwszym kasa i na plusie $0, 40 a w drugim spokojną grę kończę K9s vs K3s i przeciwnikowi spada kolor na river. Było mokro już na flopie, ale trafiając dwie pary postanowiłem wrzucić. Magic river na Starsach jak wiadomo jest bezcenny.
Trochę szkoda bo przed add-on miałem 152K inwestując $3, a w sumie tylko $4. Wcześniej gość mi łamie QQ pokazując 66 i to był zwiastun problemów
Pewnie będzie trzeba nadrabiać straty, ale to tylko podkręci zabawę
Trochę szkoda bo przed add-on miałem 152K inwestując $3, a w sumie tylko $4. Wcześniej gość mi łamie QQ pokazując 66 i to był zwiastun problemów
Pewnie będzie trzeba nadrabiać straty, ale to tylko podkręci zabawę

- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
- mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
2 ręka w evencie big antes
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7945446_55124B1D6A
Klątwa przesła z izy na mnie
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7945446_55124B1D6A
Klątwa przesła z izy na mnie
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
To ja cos napisze event za 11$ fajnie nadbudowany i agesywny kolo pierwsza reka on bet ja 3bet on 4-bet allin i zrzuciłem AQs choć był mega agresywny. Potem kolejna ręka podbnie on bet ja 3 bet on call ja cbet on push mysle myśle stól niski z T i flushem, w końcu call i pokazuje JTo
3,3$ odapdam z AQ kolo bet ja 3 bet flop J potem turn T Ja 3 beczki i river allin z blefem a kolo pokazuje 99
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.