MicroMillions PokerKings players challenge! II edycja!

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
bizzarre
-#VIP
-#VIP
Posty: 1484
Rejestracja: 08 mar 2010, 20:16

Postautor: bizzarre » 13 mar 2014, 19:49


Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 13 mar 2014, 20:20

Z eventu 1 wyleciałem, bo rebuy nie wziąłem.. Stolik mi się schował -.-
Ev 2 nie grałem
Ev 3 leci standardowo póki co:
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7925907_9607B189F6
:mrgreen:

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 13 mar 2014, 20:27

jakieś ventrilo i podglądactwo ktoś coś ? :D bo mi się nudzi... :)

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 13 mar 2014, 21:00

1. genowaty/ genowaty
2. mateuszek115/mateuszek115
3. mara/mara10027
4. mefius/mefius5
5. MrGordon/MrGordonPL
6. karwek/bizarre90
7. gajor/gajor93
8,PINDUCH/P I N D U CH
9. iza_doria/iza_doria
10. Buba

a co mi tam
ostatnie MM zrobiło mi z rola jesień średniowiecza
może teraz będzie inaczej

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 13 mar 2014, 21:07

buba78 pisze:10. Buba

a co mi tam
ostatnie MM zrobiło mi z rola jesień średniowiecza
może teraz będzie inaczej


Buba nick! BubaAK?

I już stówa w puli;)jest o co walczyć;)

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 13 mar 2014, 21:22

Event 2 tez out coś koło 9000 miejsca pomimo miliona outów po flopie....

Cóż trzeba trójkę szipnąć z late rega i spać ;P

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 13 mar 2014, 21:42

Niestety kończę słabo :oops: W pierwszym kasa i na plusie $0, 40 a w drugim spokojną grę kończę K9s vs K3s i przeciwnikowi spada kolor na river. Było mokro już na flopie, ale trafiając dwie pary postanowiłem wrzucić. Magic river na Starsach jak wiadomo jest bezcenny.

Trochę szkoda bo przed add-on miałem 152K inwestując $3, a w sumie tylko $4. Wcześniej gość mi łamie QQ pokazując 66 i to był zwiastun problemów :cry:

Pewnie będzie trzeba nadrabiać straty, ale to tylko podkręci zabawę ;)

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 13 mar 2014, 22:10

zdążyłem się zapisać do MM3, dosłownie 2 minuty przed końcem late reg, więc walka! :D

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 13 mar 2014, 22:12

i już out, AA < 97, oczywiście 97 to monster który łapie zawsze 2 pary na flopie :)

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 13 mar 2014, 22:21

karwek pisze:oczywiście 97 to monster który łapie zawsze 2 pary na flopie


No wiadomo, że łapie 2 pary, bo potrzebne są żeby inny monster - T8 - łapało strita :)

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 13 mar 2014, 22:25

Polak wygrał pierwszy event....to co farcił na ft to jakaś masakra.... pozazdrościć tylko :twisted:

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 13 mar 2014, 23:57

Ja zagrałem 3 eventy jak na razie pierwszy za 0,11 55< AQ i co jeszcze potem T8>AK>KJ, ale scashowany.Drugi turek z rebuyami 1+ to masakra. Pierwsze A9 < KQ strit, potem AK<AJ, a ostatni rozgrywka A9<Q8s i postanowilem nie dokładac ;) Ostatni 3,3$ przegralem 77<88<99 alkie pre flop ;) tyle na dzisiaj :mrgreen:

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 14 mar 2014, 01:21

Po minicashu w 2 evencie pokusiłem się jeszcze na 4 event zoom ale tu już moje AK nie dało rady w 3wayu AK<TT<77

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 14 mar 2014, 15:11

Czyli wszyscy macie nadal 0 pkt? Może się jeszcze skuszę

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 14 mar 2014, 18:27

Nie ma tak dobrze, wczoraj gajor i ja coś scashowaliśmy w zoomie :D

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 14 mar 2014, 18:34

Event 11 skończył się dla mnie szybciej niż sie zaczął -,- pierwsza ręka QQ v 66, stół Thigh z szóstką i tyle.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 14 mar 2014, 19:23

wróciłem do domu, odpaliłem eventy 11 i 12, wolałbym shipnac 11, ale 12 tez nie pogardzę :P

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 14 mar 2014, 19:27

Ja AK<AA....a w międzyczasie w ko5,4 TT<J9 i hot11 KK<A9 po olkach preflop....:P

ale i tak coś dziś urwę! choćby jakąś część od lapka :mrgreen:

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 14 mar 2014, 19:32


Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 14 mar 2014, 19:35

i szybki out, lekko sie nabudowałem do 9k i AK<QQ

MM12 walczę dalej :P

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 14 mar 2014, 20:43

2 ręka w evencie big antes

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7945446_55124B1D6A

Klątwa przesła z izy na mnie :(

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 14 mar 2014, 21:06

Ja dziś kolejne dwa turnieje i kończę podobnie :cry:

W pierwszym z $11 mam JJ vs KJs - flop daje przeciwnikowi kolor, a w drugim za $3,30 nabudowany mam JJ ( limp) przeciwnik trafia strita na flopie pokazując 54s

:minus: :minus: :minus:

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 14 mar 2014, 21:21

ja 3,3 sobie czekam na co lepszą karte....obecnie 20k...ale to co mi sie przytrafia w innych turkach to po prostu dnooooooo jakieś ;/ ale to nie MM więc nie będę wrzucał boomów.....;)

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 14 mar 2014, 21:24

***** i 12k zostało....mam 33 flop J93 turn J river 9 i przegrywam z QJ....ja pierdole cuda sie dziś dzieją cały czas....;/

ed: powrót na 20k

i bez przekleństw proszę :mrgreen:

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 14 mar 2014, 21:33

To ja cos napisze event za 11$ fajnie nadbudowany i agesywny kolo pierwsza reka on bet ja 3bet on 4-bet allin i zrzuciłem AQs choć był mega agresywny. Potem kolejna ręka podbnie on bet ja 3 bet on call ja cbet on push mysle myśle stól niski z T i flushem, w końcu call i pokazuje JTo :cry: 3,3$ odapdam z AQ kolo bet ja 3 bet flop J potem turn T Ja 3 beczki i river allin z blefem a kolo pokazuje 99


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.