Duże turniej freeroll, co w pierwszych rozdaniach?
-
lukagdynia
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 12 lis 2012, 21:04
-
LoraKinho
- -#zwykly

- Posty: 16
- Rejestracja: 02 sty 2012, 12:58
-
lukagdynia
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 12 lis 2012, 21:04
Wczoraj miałem ciekawy turniej, byłem jedyną osobą która była "żywa" przy stoliku - mogłem postawić ile chciałem, każdy pasował i za każdym razem zgarniałem wszystko, zawsze.
Duży turniej na kilka tysięcy osób, potem przy finalnych stolikach widziałem kilku graczy z rażąco podobnym stakiem - co oznacza ze nie byłem jedyny.
Pewnie jakiś błąd..
Duży turniej na kilka tysięcy osób, potem przy finalnych stolikach widziałem kilku graczy z rażąco podobnym stakiem - co oznacza ze nie byłem jedyny.
Pewnie jakiś błąd..
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
-
3mil
- -#pretendent

- Posty: 59
- Rejestracja: 06 mar 2010, 17:37
-
TheCuttOff94
- -#zwykly

- Posty: 7
- Rejestracja: 17 sty 2013, 13:58
-
kamileloxd
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 01 mar 2013, 01:06
W takich wielostolikowych również jestem za taktyką wchodząc z tylko mocnymi kartami od 10 w góre przez pierwsze 20 min bo jak koledzy wczesniej napisali takich turniejów w ciągu dnia jest multum i nikomu na nich tak strasznie nie zależy a gdy uda sie zbudować mały depozyt przeczekac okres wairatów wjeżdżającyh all-in i grać juz swoje ; )
-
bnkn
- -#pretendent

- Posty: 48
- Rejestracja: 08 mar 2009, 19:25
-
MSJ2000
- -#zwykly

- Posty: 12
- Rejestracja: 21 mar 2013, 10:48
-
Kibic1302
- -#zwykly

- Posty: 17
- Rejestracja: 24 mar 2013, 17:41
-
jaqqman
- -#zwykly

- Posty: 12
- Rejestracja: 26 wrz 2013, 19:05
Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.
Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.
Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.
-
Oskar_Snuffy
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 05 paź 2013, 18:55
jaqqman pisze:Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.
Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.
Dokładnie, najbardziej szkoda czasu na użeranie się zpajacami.
-
Semien
- -#pretendent

- Posty: 40
- Rejestracja: 21 sie 2013, 14:47
-
NaVy
- -#pretendent

- Posty: 70
- Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18
Oskar_Snuffy pisze:jaqqman pisze:Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.
Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.
Dokładnie, najbardziej szkoda czasu na użeranie się zpajacami.
Na pewno nie warto rywalizować z nimi na ich warunkach. Po prostu spokojnie obserwować i szukać okazji do podwojenia jak najszybciej.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
