Duże turniej freeroll, co w pierwszych rozdaniach?

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
lukagdynia
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2012, 21:04

Postautor: lukagdynia » 13 gru 2012, 18:45

taak zgodzę się pierwsze 20min najważniejsze, nie wchodzę bez "dobrych" kart.

LoraKinho
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2012, 12:58

Postautor: LoraKinho » 15 sty 2013, 11:20

Nie zawsze tak jest. Czasem pierwsze gry trzeba liczyć na szczęście niestety, aczkolwiek to traci cały swój urok. Zazwyczaj połowa graczy rejestruje się na freerolle z nastawieniem "all in" w pierwszej partii, będzie co będzie. Albo będę miał pełno $, albo spróbuje tego samego na drugi dzień ;)

lukagdynia
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2012, 21:04

Postautor: lukagdynia » 15 sty 2013, 12:08

Wczoraj miałem ciekawy turniej, byłem jedyną osobą która była "żywa" przy stoliku - mogłem postawić ile chciałem, każdy pasował i za każdym razem zgarniałem wszystko, zawsze.

Duży turniej na kilka tysięcy osób, potem przy finalnych stolikach widziałem kilku graczy z rażąco podobnym stakiem - co oznacza ze nie byłem jedyny.
Pewnie jakiś błąd..

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 15 sty 2013, 14:21

lukagdynia, to nie błąd. Po prostu rejestruje się mnóstwo ludzi, którzy później zapominają o turnieju i siedzą cały turniej na sit-out.
everest-brak-polskiej-licencji! w swoim dawnym sofcie miał coś takiego, że z freerolli usuwał takich ludzi po 5 minutach i to było fajne.

3mil
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 06 mar 2010, 17:37

Postautor: 3mil » 15 sty 2013, 15:30

Z Everesta nie tylko na poczatku kiedys gralem freeolla jakas akcja dla polakow. Idzie mi niezle nabilem troche zetonow i wyszedlem zajarac . Wracam a tam notka ukonczyles turniej na xx miejscu. Chyba 5 czy 7 min i out.

TheCuttOff94
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2013, 13:58

Postautor: TheCuttOff94 » 12 lut 2013, 17:16

Podbijam temat;D
Czy w takich turkach warto coś mówić o zakresach rąk?
Ja osobiście przyjmuję strategie, że warto grać dość tight, ale preflop;)
A Wy co postflop proponujecie;D

kamileloxd
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2013, 01:06

Postautor: kamileloxd » 02 mar 2013, 01:18

W takich wielostolikowych również jestem za taktyką wchodząc z tylko mocnymi kartami od 10 w góre przez pierwsze 20 min bo jak koledzy wczesniej napisali takich turniejów w ciągu dnia jest multum i nikomu na nich tak strasznie nie zależy a gdy uda sie zbudować mały depozyt przeczekac okres wairatów wjeżdżającyh all-in i grać juz swoje ; )

bnkn
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 48
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:25

Postautor: bnkn » 08 mar 2013, 02:22

Lepiej na początku zaryzykować, zapewnić sobie lepsze widoki na przyszłość lub odpaść, a później zagrać coś pożytecznego. Niż w panice przeczekiwać fazę allinów, i siedzieć ze stackiem 3x mniejszym od średniego, by w końcu zostać wydonkowanym. :)

MSJ2000
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2013, 10:48

Postautor: MSJ2000 » 24 mar 2013, 09:58

Jak freeloll to lepiej z początku się nabudować co pozwoli zwiększyć zakres rąk i duże szanse na dalsze wygrane i zajęcie czołowych miejsc bo grając tight to ewentualnie można zająć ostatnie płatne miejsce co nie sadysfakcjonuję.

Kibic1302
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2013, 17:41

Postautor: Kibic1302 » 29 wrz 2013, 12:36

Zależy jaki freerool jeśli turbo to z początku jedynie monstery, większość gra szeroko i nawet można przegrać w starciu AK vs 27 . A później gra się uspokaja. Natomiast freerolle 10-15 min blind dają większe pole manewru:). P

jaqqman
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2013, 19:05

Postautor: jaqqman » 29 wrz 2013, 15:42

Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.

Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.

Oskar_Snuffy
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2013, 18:55

Postautor: Oskar_Snuffy » 08 paź 2013, 11:44

jaqqman pisze:Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.

Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.


Dokładnie, najbardziej szkoda czasu na użeranie się zpajacami.

Semien
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2013, 14:47

Postautor: Semien » 27 paź 2013, 19:14

graj jak Tobie odpowiada, pewnie zagrałeś już tyle tych turniejów że wiesz co jest dobra decyzja a co zła, ale powiem ze w freerollach vip na PokerStars-nielegalny-w-PL! nawet goście platiniumstars graja jak ruscy czyli A2s i hop allin

mikel_S
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2010, 10:43

Postautor: mikel_S » 01 lis 2013, 13:22

:mrgreen:

NaVy
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 70
Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18

Postautor: NaVy » 13 lis 2013, 00:49

Oskar_Snuffy pisze:
jaqqman pisze:Jak dla mnie to z freerollami jest jeden problem - na początku jak mam w stacku dużo BB i mógłbym poszaleć to muszę się użerać z pajacami, którzy grają w jakąś własną wymyśloną grę a nie pokera, a z kolei gdy odpuszczę walkę na początku czekając aż nastąpi w turnieju chociaż połowiczna selekcja naturalna to potem muszę się nabudować będąc na shortstacku i często rzucając all-iny.

Ja od dłuższego czasu preferuję pierwszą metodę - jak mi się uda na początku wyeliminować paru partyzantów to potem mam łatwiej w późniejszych fazach, a jak nie... Trudno, nie poświęciłem wiele czasu więc płakać nie będę, po prostu zapisuję się do następnego.


Dokładnie, najbardziej szkoda czasu na użeranie się zpajacami.


Na pewno nie warto rywalizować z nimi na ich warunkach. Po prostu spokojnie obserwować i szukać okazji do podwojenia jak najszybciej.


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.