Shack4l, co do mojej angielszczyzny, zgadzam się z Tobą w 100%. Jest to wypadkowa moich średnich umiejętności speaking i zmęczenia gadaniem przy nagrywaniu materiału.
No właśnie, co do zmęczenia... po nagraniu mój głoś wydał mi się taki nużący, że stwierdziłem, iż jak nie dam jakiegoś podkładu muzycznego, to po 10 minutach uśpię was jak Kaszpirowski
W ogóle to dziękuję. Zaskakujecie mnie pozytywnym odbiorem, bo byłem głównie przygotowany na głosy krytyki. I dalej jestem, więc spokojnie czekam na uwagi, przede wszystkim co do gry i złego tłumaczenia.
Poza tym to nie wiem czy film jest w odpowiednim dziale, ponieważ przed chwilą znalazłem takimi z filmami szkoleniowym Drynka, Wicia, Yerzego i Berby

Więc jeśli film marginalnie może uchodzić za szkoleniowy, proszę o przesunięcie do odpowiedniego działu.