Liga Hu - opłaty i informacje
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Sebola pisze:urnotindanger pisze:Coś słabo idzie ta zbiórka, ekstraklasa na 2 osoby to trochę mało :\
Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej
Twoje podejście jest bardzo ciekawe bo sam nie zrobiłeś wpłaty...
Może na taki genialny pomysł jak Ty wpadło większość osób i czekały do ostatniego dnia. Gratuluje pomysłów... Nie ma to jak krytykować wszystkich a samemu nie dokonać wpłaty. GG Sebola!
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Nie krytykuję wszystkich - tylko stwierdzam pewną prawidłowość - nie udaje nam się zorganizować konkretnej ligi HU (poza pierwszą edycją) i moja wpłata lub jej brak nie ma tu chyba żadnego znaczenia. Wiesz że niejednokrotnie sam byłem inicjatorem wielu nowych pomysłów - tutaj postanowiłem poczekać. Wczoraj mijał termin i jakby naprawdę ta liga żyła i miała ducha to wpłaty dokonałbym w terminie. Nikt tym nie żyje - zainteresowanie ekstraklasą to tylko 8 osób - mój wniosek - będzie jak było w ostatniej edycji i chyba nie chce mi się w takiej lidze uczestniczyć.
A prawo do krytyki ma chyba każdy użytkownik tego forum - a myślę że tą krytyką (o ile jest to krytyka, a nie stwierdzenie stanu rzeczy) nikogo personalnie nie uraziłem.
A prawo do krytyki ma chyba każdy użytkownik tego forum - a myślę że tą krytyką (o ile jest to krytyka, a nie stwierdzenie stanu rzeczy) nikogo personalnie nie uraziłem.
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
-
KoJack
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
-
monk880
- -#VIP

- Posty: 702
- Rejestracja: 30 sty 2011, 19:50
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
monk880 - jest ostateczna data - poniedzialek 23 kwietnia
Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:
Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone
Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:
Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Zaproszone osoby: 2
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 2663
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 21:11
monk880 - jest ostateczna data - poniedzialek 23 kwietnia
Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:
Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone
9. Szfiecu
_________________
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 2663
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 21:11
monk880 - jest ostateczna data - poniedzialek 23 kwietnia
Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:
Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone
9. Szfiecu
_________________
- radost21
- LEGENDA

- Posty: 2434
- Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.