Liga Hu - opłaty i informacje
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Liga Hu - opłaty i informacje
Startujemy z ligą łączymy I i II ligę wpisowe będzie 20$ a ekstraklasie 75$
Ekstraklasa:
1.konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
7. ASTERIX79PL
8. Ted
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. paweleksko
4. Shaggyx
5. radost - zapłacone
6. iza_doria
7. sunny246
8. toadie3k - zapłacone
9. Kojack zapłacone
10. yerzy33
11. Buba - zapłacone
12. Szfiecu
13. knoperss - zapłacone
Wpłaty robimy do 30 marca. Kto nie wpłaci niestety zostanie usunięty z listy.
Dwie opcje wpłaty na konto PokerStars-nielegalny-w-PL! i druga konto moneybookers:
PokerStars-nielegalny-w-PL! - OMGGrzechuGT
Ekstraklasa:
1.konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
7. ASTERIX79PL
8. Ted
I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. paweleksko
4. Shaggyx
5. radost - zapłacone
6. iza_doria
7. sunny246
8. toadie3k - zapłacone
9. Kojack zapłacone
10. yerzy33
11. Buba - zapłacone
12. Szfiecu
13. knoperss - zapłacone
Wpłaty robimy do 30 marca. Kto nie wpłaci niestety zostanie usunięty z listy.
Dwie opcje wpłaty na konto PokerStars-nielegalny-w-PL! i druga konto moneybookers:
PokerStars-nielegalny-w-PL! - OMGGrzechuGT
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 09:42 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 9 razy.
-
KoJack
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
- radost21
- LEGENDA

- Posty: 2434
- Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36
-
KoJack
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55
- radost21
- LEGENDA

- Posty: 2434
- Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36
- Ted Forester
- -#VIP

- Posty: 898
- Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
urnotindanger pisze:Coś słabo idzie ta zbiórka, ekstraklasa na 2 osoby to trochę mało :\
Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej
- urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Sebola pisze:Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej
Ja dla podobnych powodów w ogóle się nie zapisywałem
- urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Tak - jakby faza zbierania przebiegła pomyślnie - JAKBY - i tu jest właśnie problem, chyba nie uda nam się zorganizować już takiej ligi HU jak była za pierwszym razem (chyba już parę lat temu). No ale wtedy całkiem inne było podejście użytkowników do pokera - a przede wszystkim do forum - i jak ktoś już do czegoś się zobowiązał do dotrzymywał słowa. Chyba trochę inny charakter był społeczności forumowej.
Mara100 - jeśli chodzi o Twoje zarzuty - to akurat w moim przypadku celowo czekałem do ostatniego dnia z wpłatą, bo....wiedziałem że tak będzie - w końcu w 3 ligi grać nie będziemy (zresztą w 8 też byłbym za 4 pojedynkami, żeby trochę pograć) - poza tym jak widzę już takie zaangażowanie w fazie wstępnej zwykłej wpłaty, która zajmuje 30 sekund - to obawiam się że znowu trzeba będzie się umawiać po 15 razy na jeden pojedynek.. dla mnie po prostu szkoda czasu, bo go za wiele na pokera nie mam i nie chcę go marnować dla kogoś kto nie dotrzymuje terminów, choć i tak u nas w ekstraklasie jest parę firmowych nazwisk. Ale uważam że nie poświęcają już tyle czasu na pokera i będzie to tylko takie granie na siłę.
Mara100 - jeśli chodzi o Twoje zarzuty - to akurat w moim przypadku celowo czekałem do ostatniego dnia z wpłatą, bo....wiedziałem że tak będzie - w końcu w 3 ligi grać nie będziemy (zresztą w 8 też byłbym za 4 pojedynkami, żeby trochę pograć) - poza tym jak widzę już takie zaangażowanie w fazie wstępnej zwykłej wpłaty, która zajmuje 30 sekund - to obawiam się że znowu trzeba będzie się umawiać po 15 razy na jeden pojedynek.. dla mnie po prostu szkoda czasu, bo go za wiele na pokera nie mam i nie chcę go marnować dla kogoś kto nie dotrzymuje terminów, choć i tak u nas w ekstraklasie jest parę firmowych nazwisk. Ale uważam że nie poświęcają już tyle czasu na pokera i będzie to tylko takie granie na siłę.
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Sebola pisze:Tak - jakby faza zbierania przebiegła pomyślnie - JAKBY - i tu jest właśnie problem, chyba nie uda nam się zorganizować już takiej ligi HU jak była za pierwszym razem (chyba już parę lat temu). No ale wtedy całkiem inne było podejście użytkowników do pokera - a przede wszystkim do forum - i jak ktoś już do czegoś się zobowiązał do dotrzymywał słowa. Chyba trochę inny charakter był społeczności forumowej.
Mara100 - jeśli chodzi o Twoje zarzuty - to akurat w moim przypadku celowo czekałem do ostatniego dnia z wpłatą, bo....wiedziałem że tak będzie - w końcu w 3 ligi grać nie będziemy (zresztą w 8 też byłbym za 4 pojedynkami, żeby trochę pograć) - poza tym jak widzę już takie zaangażowanie w fazie wstępnej zwykłej wpłaty, która zajmuje 30 sekund - to obawiam się że znowu trzeba będzie się umawiać po 15 razy na jeden pojedynek.. dla mnie po prostu szkoda czasu, bo go za wiele na pokera nie mam i nie chcę go marnować dla kogoś kto nie dotrzymuje terminów
Sebola-przecież napisałem,że rozumiem niektórych
Napisałem tamten post w celu motywacji większej części zapisanych do ligi, którzy nie zrobili wpłaty, a co za tym idzie nie dotrzymali słowa. Nic więcej Chłopak walczy o odblokowanie konta, o odzyskanie kasy i ja to rozumiem. Powtarzam że chodzi o niektórych.
Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
