Liga Hu - opłaty i informacje

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Liga Hu - opłaty i informacje

Postautor: GrzechuTG » 24 mar 2012, 10:10

Startujemy z ligą łączymy I i II ligę wpisowe będzie 20$ a ekstraklasie 75$

Ekstraklasa:
1.konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone
7. ASTERIX79PL
8. Ted

I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. paweleksko
4. Shaggyx
5. radost - zapłacone
6. iza_doria
7. sunny246
8. toadie3k - zapłacone
9. Kojack zapłacone
10. yerzy33
11. Buba - zapłacone
12. Szfiecu
13. knoperss - zapłacone

Wpłaty robimy do 30 marca. Kto nie wpłaci niestety zostanie usunięty z listy.

Dwie opcje wpłaty na konto PokerStars-nielegalny-w-PL! i druga konto moneybookers:

PokerStars-nielegalny-w-PL! - OMGGrzechuGT
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 09:42 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 9 razy.

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 24 mar 2012, 11:51

do MB chyba potrzebne : Recipient's name ?

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 24 mar 2012, 14:27

w sumie racja w takim bądź razie jedyną opcją wpłaty jest przesłanie środków na konto Pokerstarsa.

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 24 mar 2012, 15:35

Elf, niestety nie dam rady wpłacić do 30, mogę 31? :mrgreen:

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 24 mar 2012, 18:42

Elf pisze:w sumie racja w takim bądź razie jedyną opcją wpłaty jest przesłanie środków na konto Pokerstarsa.
poprosze o jakąś instrukcje
dla przelewu z konta gracza na konto gracza...

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 24 mar 2012, 19:02

żadania-> transfer środków, trochę skomplikowane,ale powinieneś dać radę

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 25 mar 2012, 09:32

KoJack pisze:żadania-> transfer środków, trochę skomplikowane,ale powinieneś dać radę
dam rade jak grzechu poda id do transferu

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 25 mar 2012, 09:55

Radost id to OMGGrzechuGT

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 898
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 25 mar 2012, 14:02

8 graczy w ekstraklasie, 2 pojedynki tygodniowo, czyli max 4 tygodnie i koniec ligi, tak?

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 25 mar 2012, 15:47

żeby w tej lidze grać to trzeba być jakiś specjalny czy jak??
zapisałem się a niema mnie na liście lol

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 26 mar 2012, 22:33

Już jesteś.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 26 mar 2012, 22:34

Ted Forester pisze:8 graczy w ekstraklasie, 2 pojedynki tygodniowo, czyli max 4 tygodnie i koniec ligi, tak?



ewentualnie 5 tyg bo spotkania mogą być przeniesione.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 27 mar 2012, 08:55

dzieki elfie

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 27 mar 2012, 09:56

Nie chce nikogo pośpieszać ale na razie wpłaty dokonał tylko radost.

konieczny
-#VIP
-#VIP
Posty: 714
Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29

Postautor: konieczny » 27 mar 2012, 18:08

przeslane

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 27 mar 2012, 20:04

Poszło.

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 28 mar 2012, 08:42

Maro131 to ja, zapłacone ;)

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 29 mar 2012, 15:34

Coś słabo idzie ta zbiórka, ekstraklasa na 2 osoby to trochę mało :\

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 31 mar 2012, 16:49

urnotindanger pisze:Coś słabo idzie ta zbiórka, ekstraklasa na 2 osoby to trochę mało :\


Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 31 mar 2012, 17:49

Jeśli będziemy mieli grac we 2 z koniecznym proponuje zrobic trochę wiecej meczy.

Zwycięzca zgranie puchar, pieniądze i chwałę :D

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1478
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 31 mar 2012, 20:45

Sebola pisze:Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej


Ja dla podobnych powodów w ogóle się nie zapisywałem :( Co prawda tylko to przewidywałem ale na podstawie ostatnich doświadczeń z ligi - a że lubię konkrety - to się ciągle denerwowałem, że nie ma kogoś tygodniami na forum (nie odbiera wiadomości), nie ma kontaktu,itp, potem nawet co niektórzy mieli nawet pretensje DO MNIE że walkower i że możnaby przecież jeszcze spokojnie rozegrać... Kiedyś pamiętam była liga na Unibecie albo Marii że pojedynki były odgórnie jakoś chyba ustawione na dany dzień i daną godzinę w tygodniu? Sorki że wypowiadam się - chociaż nie uczestniczę w lidze ale chciałem przeczytać jak wam tam idzie i na jakim etapie jesteście i trafiłem na tą sytuację z wpłatami. W sumie może potem wszystko będzie dobrze - czego wam wszystkim życzę..

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 31 mar 2012, 21:36

Właśnie dlatego w tym sezonie zostało wprowadzone wpisowe,

Grając freerolla możesz olac i zamknąc soft, ale gdy wpłacasz jakieś sensowne wpisowe takie sytuacje nie mają miejsca.

Więc gdyby faza zbierania wpisowego przebiegła pomyślnie to nie powinno już byc żadnych komplikacji

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 31 mar 2012, 22:41

Rozumiem niektórych, że mają dość tej sytuacji i zwyczajnie rezygnują z gry,ale nie mogę pojąć dlaczego ktoś zapewnia, że gra i nie robi wpłaty!

Może mądrości nie idą w parze z wygranymi :cry:

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 01 kwie 2012, 10:04

Tak - jakby faza zbierania przebiegła pomyślnie - JAKBY - i tu jest właśnie problem, chyba nie uda nam się zorganizować już takiej ligi HU jak była za pierwszym razem (chyba już parę lat temu). No ale wtedy całkiem inne było podejście użytkowników do pokera - a przede wszystkim do forum - i jak ktoś już do czegoś się zobowiązał do dotrzymywał słowa. Chyba trochę inny charakter był społeczności forumowej.

Mara100 - jeśli chodzi o Twoje zarzuty - to akurat w moim przypadku celowo czekałem do ostatniego dnia z wpłatą, bo....wiedziałem że tak będzie - w końcu w 3 ligi grać nie będziemy (zresztą w 8 też byłbym za 4 pojedynkami, żeby trochę pograć) - poza tym jak widzę już takie zaangażowanie w fazie wstępnej zwykłej wpłaty, która zajmuje 30 sekund - to obawiam się że znowu trzeba będzie się umawiać po 15 razy na jeden pojedynek.. dla mnie po prostu szkoda czasu, bo go za wiele na pokera nie mam i nie chcę go marnować dla kogoś kto nie dotrzymuje terminów, choć i tak u nas w ekstraklasie jest parę firmowych nazwisk. Ale uważam że nie poświęcają już tyle czasu na pokera i będzie to tylko takie granie na siłę.

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 01 kwie 2012, 10:13

Sebola pisze:Tak - jakby faza zbierania przebiegła pomyślnie - JAKBY - i tu jest właśnie problem, chyba nie uda nam się zorganizować już takiej ligi HU jak była za pierwszym razem (chyba już parę lat temu). No ale wtedy całkiem inne było podejście użytkowników do pokera - a przede wszystkim do forum - i jak ktoś już do czegoś się zobowiązał do dotrzymywał słowa. Chyba trochę inny charakter był społeczności forumowej.

Mara100 - jeśli chodzi o Twoje zarzuty - to akurat w moim przypadku celowo czekałem do ostatniego dnia z wpłatą, bo....wiedziałem że tak będzie - w końcu w 3 ligi grać nie będziemy (zresztą w 8 też byłbym za 4 pojedynkami, żeby trochę pograć) - poza tym jak widzę już takie zaangażowanie w fazie wstępnej zwykłej wpłaty, która zajmuje 30 sekund - to obawiam się że znowu trzeba będzie się umawiać po 15 razy na jeden pojedynek.. dla mnie po prostu szkoda czasu, bo go za wiele na pokera nie mam i nie chcę go marnować dla kogoś kto nie dotrzymuje terminów


Sebola-przecież napisałem,że rozumiem niektórych :tak: Napisałem tamten post w celu motywacji większej części zapisanych do ligi, którzy nie zrobili wpłaty, a co za tym idzie nie dotrzymali słowa. Nic więcej :razz: Jestem na forum po 10h dziennie i wiem że Buba ma teraz inne problemy niż liga HU.

Chłopak walczy o odblokowanie konta, o odzyskanie kasy i ja to rozumiem. Powtarzam że chodzi o niektórych.


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.