Liga Hu - opłaty i informacje

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 01 kwie 2012, 11:12

ja tam jestem pewny że liga wystartuje :D

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 01 kwie 2012, 15:31

Sebola pisze:
urnotindanger pisze:Coś słabo idzie ta zbiórka, ekstraklasa na 2 osoby to trochę mało :\


Stanowczo za mało - czyli będzie jak zawsze - problemy z rozgrywaniem pojedynków - duże przesunięcia terminów itp.
Ja w takim razie podziękuję - bo dziś w końcu mija termin wpłat - i nie zanosi się żeby było w tym temacie lepiej


Twoje podejście jest bardzo ciekawe bo sam nie zrobiłeś wpłaty...

Może na taki genialny pomysł jak Ty wpadło większość osób i czekały do ostatniego dnia. Gratuluje pomysłów... Nie ma to jak krytykować wszystkich a samemu nie dokonać wpłaty. GG Sebola!

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 01 kwie 2012, 17:30

Nie krytykuję wszystkich - tylko stwierdzam pewną prawidłowość - nie udaje nam się zorganizować konkretnej ligi HU (poza pierwszą edycją) i moja wpłata lub jej brak nie ma tu chyba żadnego znaczenia. Wiesz że niejednokrotnie sam byłem inicjatorem wielu nowych pomysłów - tutaj postanowiłem poczekać. Wczoraj mijał termin i jakby naprawdę ta liga żyła i miała ducha to wpłaty dokonałbym w terminie. Nikt tym nie żyje - zainteresowanie ekstraklasą to tylko 8 osób - mój wniosek - będzie jak było w ostatniej edycji i chyba nie chce mi się w takiej lidze uczestniczyć.

A prawo do krytyki ma chyba każdy użytkownik tego forum - a myślę że tą krytyką (o ile jest to krytyka, a nie stwierdzenie stanu rzeczy) nikogo personalnie nie uraziłem.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 01 kwie 2012, 17:54

Od przyszlego tygodnia ja zajme sie organizacja ligi.

Do piatku wszystko bedzie zalatwione.

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 06 kwie 2012, 19:54

Ja akurat wyjeżdżam. Ale jeśli jeszcze jest z kim tą ligę grać i nie będzie rywalom przeszkadzało jak się z kilkoma meczami nie wyrobię w terminie to chętnie się pobawię.

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 07 kwie 2012, 10:00

sobota dzisiaj to rozumiem, że już wszystko zorganizowane? :mrgreen:

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 07 kwie 2012, 15:00

Ja będę w domu dopiero 18 kwietnia i dopiero wtedy mogę zagrać zaległe mecze. Mam wpłacać czy nie chcecie opóźnień ?

Awatar użytkownika
toadie3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 380
Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10

Postautor: toadie3k » 10 kwie 2012, 14:20

Przepraszam wszystkich za zwłokę, ale już się ogarnąłem i wpłata właśnie poszła.

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 10 kwie 2012, 15:22

u mnie to samo :)

monk880
-#VIP
-#VIP
Posty: 702
Rejestracja: 30 sty 2011, 19:50

Postautor: monk880 » 15 kwie 2012, 18:26

Kiedy ruszamy z Ligą Hu jest może jakaś przybliżona data?

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 18 kwie 2012, 20:11

monk880 - jest ostateczna data - poniedzialek 23 kwietnia

Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:

Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone

I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 22 kwie 2012, 20:28

Zaproszone osoby: 2
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 2663
Skąd: Łódź


Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 21:11
monk880 - jest ostateczna data - poniedzialek 23 kwietnia

Lista uczestnikow, ktorzy oplacili gre:

Ekstraklasa:
1. konieczny - zapłacone
2. SEBOLA - zapłacone
3. niesamowity_jaś - zapłacone
4. Berba - zapłacone
5. Slodziak - zapłacone
6. SithJarr - zapłacone

I liga:
1. monk880 - zapłacone
2. gama - zapłacone
3. radost - zapłacone
4. toadie3k - zapłacone
5. Kojack zapłacone
6. yerzy33
7. Buba - zapłacone
8. knoperss - zapłacone
9. Szfiecu
_________________

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 24 kwie 2012, 12:12

proszę o weryfikację listy osób w grupie HUliga
na chwile obecną nie widze np. teadiego

oraz sprawdzenie czy wszystkie osoby (szczególnie nowe) mają dostep do homegames na PokerStars-nielegalny-w-PL!

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 24 kwie 2012, 12:29

Hej

Mailing robilem na szybko z pracy, toadi, buba i Kojack, bo ich niekojarze z poprzedniej edycji, dostana info na PW, bo nie mam teraz czasu ich dodawac.

Co do HomeGames - ja jestem caly czas przy kompie - wiec moga sie zglaszac, ja albo Gama ich dodamy w razie potrzeby.

Awatar użytkownika
toadie3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 380
Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10

Postautor: toadie3k » 24 kwie 2012, 12:41

Ok, dołączyłem już do HomeGames, czekam na akceptację :]

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 24 kwie 2012, 13:39

toadie3k do ktorej ligi, bo CIe nei widze?

Awatar użytkownika
toadie3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 380
Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10

Postautor: toadie3k » 24 kwie 2012, 13:53

dołączyłem do klubu pokerkings.pl (id 165686), mam status "zastosowane". Do lobby nie mogę w ogóle wejść, mogę się tylko "wycofać"

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 24 kwie 2012, 14:01

toadie3k - dolacz do tych dwoch, tamtym zarzadza Grzechu.

- Enter my Club ID number: 533933 oraz 533931
- Enter my Invitation Code: pokerkings

Tutaj znajdziesz graczy ze swojej ligi.

Awatar użytkownika
toadie3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 380
Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10

Postautor: toadie3k » 24 kwie 2012, 14:15

ok, dołączyłem do obu. Mam jeszcze pytanie, rozgrywamy jeden mecz tygodniowo czy dwa (rewanże)? Czy runda rewanżowa jeśli w ogóle jest planowana, będzie po rozegraniu wszystkich meczy każdy z każdym?

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 24 kwie 2012, 15:11


Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 24 kwie 2012, 16:22

złożyłem podanie

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 27 kwie 2012, 15:03

sith możesz pomóc z założeniem stołu do pojedynku ?

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 27 kwie 2012, 16:27

na ktora godzine chcecie?

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 27 kwie 2012, 17:01

a to samemu sobie nie można założyć?

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 27 kwie 2012, 17:10

Sith daj teraz jeśli można
Kojack tylko admin ma to prawo


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.