Duże turniej freeroll, co w pierwszych rozdaniach?
-
MokrasScie
- -#aktywny

- Posty: 260
- Rejestracja: 16 mar 2009, 23:54
Duże turniej freeroll, co w pierwszych rozdaniach?
Chodzi mi o turnieje typu 1500-4000 osób. Jak gracie, czekacie aż się trochę przerzedzi czy jak tylko macie coś konkretniejszego wchodzicie od razu all in żeby się zdublować lub ewentualnie odpaść i dopisać się do następnego turka.
-
marcin.shark
- -#pretendent

- Posty: 63
- Rejestracja: 30 gru 2008, 19:37
jeśli to jest freeroll to na początku staram się podwoić lub potroić z dobrymi kartami,
lecz trzeba uważać gdyż dużo osób może wejść all-in i wtedy każda karta może przegrac lub wygrać
gdy mi się to uda i mam powiedzmy 5000 staram się grać spokojnie i nie wchodzic all-in ew. przeciwko komuś kto ma duzo mniej niż ja
ogólni jeśli pograsz sporo turków free to zobaczysz jak się all-inują po kilku graczy co rozdanie
lecz trzeba uważać gdyż dużo osób może wejść all-in i wtedy każda karta może przegrac lub wygrać
gdy mi się to uda i mam powiedzmy 5000 staram się grać spokojnie i nie wchodzic all-in ew. przeciwko komuś kto ma duzo mniej niż ja
ogólni jeśli pograsz sporo turków free to zobaczysz jak się all-inują po kilku graczy co rozdanie
-
bonanza
- -#zwykly

- Posty: 11
- Rejestracja: 17 mar 2009, 18:44
Akurat nie gram takich freerolli bo niestworzone rzeczy się tam dzieją.
Moim zdaniem w pierwszych fazach turnieju, jeśli chcesz pograć dłuzej to powinieneś w chodzić tylko z naprawde dobrymi kartami bo w 70 % przypadkow i tak znajdzie sie ktos kto stwierdzi ze albo sie podwoi albo odpadnie bo mu sie nie chce siedzieci wejdzie z byle czym a akurat stol bedzie po jego stronie.
Trzeba przetrwać często dosłownie pierwsze 20-30 minut gdzie odpada już ponad polowa graczy i zaczyna sie wzglednie 'normalna' gra.
Moim zdaniem w pierwszych fazach turnieju, jeśli chcesz pograć dłuzej to powinieneś w chodzić tylko z naprawde dobrymi kartami bo w 70 % przypadkow i tak znajdzie sie ktos kto stwierdzi ze albo sie podwoi albo odpadnie bo mu sie nie chce siedzieci wejdzie z byle czym a akurat stol bedzie po jego stronie.
Trzeba przetrwać często dosłownie pierwsze 20-30 minut gdzie odpada już ponad polowa graczy i zaczyna sie wzglednie 'normalna' gra.
-
Kepasa198
- -#pretendent

- Posty: 70
- Rejestracja: 10 mar 2009, 22:24
-
MokrasScie
- -#aktywny

- Posty: 260
- Rejestracja: 16 mar 2009, 23:54
- texa$$$
- -#aktywny

- Posty: 103
- Rejestracja: 20 lut 2009, 13:44
niestety, freerolki to specyficzne turnieje, wiadomo darmówki - zatem zmorą ich są czeste allIny zwłaszcza na początku potem sprawa się uspokaja na szczęście
ja ogólnie wyznaje dewizę aby jqak najszybciej się podwoić lub potroić - czyli z moocna kara allin hehe nic odkrywczego, po prostu trzeba
jak sie odpadnie no trundo, łatwo przyszło łatwo poszło a jak zgarniamy staki przeciwników to potem spokojna gra tight i do przodu
ja ogólnie wyznaje dewizę aby jqak najszybciej się podwoić lub potroić - czyli z moocna kara allin hehe nic odkrywczego, po prostu trzeba
jak sie odpadnie no trundo, łatwo przyszło łatwo poszło a jak zgarniamy staki przeciwników to potem spokojna gra tight i do przodu
- polak13
- -#VIP

- Posty: 600
- Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
- kony
- -#aktywny

- Posty: 317
- Rejestracja: 10 mar 2009, 20:04
Je jednak staram sie grac jak w normalnej grze przy stole. Dobre karty to jakis wklad konkretny nie koniecznie all in. Wchodzi cos ciekawego na stół zaczynam ostrzej i probuje wciagnać w gre. Jesli jest potrzeba to wtedy allin. Sam nie prowokuje allin a chyba ze ktos juz wszedl za calosc a ja mam na ręku 3 najwyzsze pary czyli AA KK ALbo QQ. 
- firesparrow
- -#aktywny

- Posty: 334
- Rejestracja: 07 lip 2008, 13:18
-
Poker
- -#pretendent

- Posty: 20
- Rejestracja: 05 sty 2009, 20:34
-
bushmk
- -#pretendent

- Posty: 32
- Rejestracja: 07 kwie 2009, 14:15
- polak13
- -#VIP

- Posty: 600
- Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Specjalnie w tym miesiącu rozegrałem bardzo dużo freeoli, i niestety muszę stwierdzić że jakiekolwiek umiejętności mogą w takich turniejach iść na marne.O tuż mianowicie ludzie rzucają alliny z czym popadnie(grają byle jak)rzucają alliny nawet z 2/3 ale ogólnie to dla nich byle jaka karta tylko żeby as był to już rzucają wszystko co zarobili na grze na chama, czyli takie turnieje to dla ludzi o mocnych nerwach.O dziwo w jednym takim turnieju na las ludzi zająłem 2 miejsce i zgarnąłem 25$
grałem w tym turnieju na predatora czyli tak jak wszyscu rzucałem co popadnie i uwierzcie albo i nie ale wygrałem tak chyba z 5 rozdań z rzędu a bad betów cała masa.Raz nawet miałem AA no to rzucam allin bo ktoś tam przebił i miał 3i8 i zgadnijcie co ? ?? tak tak na flopie 2 trójki i 8
więc jak ktoś myśli że we freeolach liczą się umiejętności to skwituje to tak
Pozdrawiam
-
sallahadin
- -#pretendent

- Posty: 46
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 08:25
-
pablo1972
- -#VIP

- Posty: 534
- Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:07
http://www.pokerkings.pl/jak-grac-zeby- ... vt8606.htm
Przeczytajcie i spróbujcie zagrać według porad Invidii. Ja po tym artykule zupełnie zmieniłem sposób gry i uwierzcie mi to działa.
Przeczytajcie i spróbujcie zagrać według porad Invidii. Ja po tym artykule zupełnie zmieniłem sposób gry i uwierzcie mi to działa.
-
sallahadin
- -#pretendent

- Posty: 46
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 08:25
Próbowałem tak jak grać jak w tym poradniku i za bardzo mi to nie pomogło. Rozegrałem wczoraj kilka freerolków na expekcie i za każdym rzem na pocżatku wychodziłem na 20-30 minut. Po powrocie miałem taka strate że miałem stracha wejsc nawet na flop. Kolesie zaczeli zarzucac raisy o wartosci połowy mojego stacka juz na preflopie. Dlatego ja wracam do mojej taktyki "all-in od początku" 
-
bialymaly
- -#aktywny

- Posty: 120
- Rejestracja: 16 lut 2009, 19:09
-
shemsuhor
- -#zwykly

- Posty: 4
- Rejestracja: 01 cze 2009, 21:34
- BLAZO
- -#aktywny

- Posty: 127
- Rejestracja: 15 lut 2009, 14:41
Stosowanie sie do taktyki invidia jest jak najbardziej poprawne i przyniesie nam dużo pożytku w dłuższej perspektywie czasu. Z drugiej strony myślę że gra w takich "turniejach" to kwestia indywidualnego podejścia do takiego "turnieju". Jeżeli ktoś chce w nim coś wygrać i bardzo mu zależy na tym "turnieju" to powinien się stosować do taktyki invidia, lecz gdy ktoś traktuje turniej jak donk i myśli sobie "nie ten to inny" to oczywiście taka taktyka nie ma sensu i niech pozostanie dalej przy swoich all inach nawet z 27 "a nuż się uda"
-
cyzio1981
- -#aktywny

- Posty: 225
- Rejestracja: 26 maja 2009, 18:49
- mariusz133
- -#VIP

- Posty: 675
- Rejestracja: 18 wrz 2007, 10:30
- radost21
- LEGENDA

- Posty: 2434
- Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36
-
Pitr3k
- -#aktywny

- Posty: 254
- Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12
- rzepa
- -#VIP

- Posty: 595
- Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08
-
nibynic88
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 cze 2008, 13:24
- tommko
- -#VIP

- Posty: 1685
- Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42
w takich freelorach (unibet-brak-polskiej-licencji! - 10000 tys luda
) zawsze staram się grać spokojnie i wchodzić z dobrą ręką, często już po 30 min nie ma połowy graczy bo szaleją na All-in
staram się trymać średniego stacka a jak wejdzie ręka to wciągnąć do gry jak najwięcej osób nie podbijając zbyt mocno na początku stawki, a grając dopiero po flopie
i oczywiście uważam jak na floopie pojawi się As, kiedy ja go nie mam na ręku ;p
staram się trymać średniego stacka a jak wejdzie ręka to wciągnąć do gry jak najwięcej osób nie podbijając zbyt mocno na początku stawki, a grając dopiero po flopie
i oczywiście uważam jak na floopie pojawi się As, kiedy ja go nie mam na ręku ;p
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
