Na tym zlocie dobrze mi szło przy stoliku więc nawet nie miałem zbyt dużo okazji do poznania większej ilości Pokerkingów.
Wahiego zapamiętałem przez jego maseczkę
GrzechuTG, Oskarek, Maczek , Alves , Sebola, Coolen, Mazak osoby które pamiętam po zlocie i Bartka który wygrał a na forum chyba się nie udziela już.
Cieszy mnie to że w końcu za 2 tygodnie się z Wami spotkam.
Ten tydzień grałem mało, do SundayPL bilecik wygrałem jakieś drobne turkii małe wygrane ogólnie praca znaczy dużo pracy i wieczorne zmęczenie powoduje mniejszą chęć do solidnej gry.
