Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!

Postautor: Glory » 22 wrz 2011, 14:19

Pojedynki pokerowe to jeden z najbardziej intratnych sposobów na grę w pokera. Nasza liga pozwala zmierzyć się z najlepszymi graczami i szlifować swoje umiejętności. Oprócz świetnej zabawy i emocji sportowych, dla najlepszych graczy ligi przyznawane sa wartosciowe nagrody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ligi i czynnego w niej uczestnictwa!

Wracamy!!!

Lige rozegramy na PokerStars-nielegalny-w-PL! w ramach Homegames, będzie ona podzielona tak jak poprzednia na subligi, o zroznicowanym buy-in.

Ekstraklasa - 11$
I liga - 5$
II liga - 1$

Proszę o zapisywanie się w tym temacie dopisując wybór ligi np.

1. Jasiu - I liga (5$)
2. Zdzisiu - II liga (1$)

Regulamin turnieju.
http://www.pokerkings.pl/regulamin-rozg ... t19350.htm
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 14:54 przez Glory, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 wrz 2011, 14:34

Zapraszam do zapisow, jedno zdanie na temat nagrod:.

1. Dla zwyciezcy eksraklasy - puchar.

2. Na koniec sezonu dodatkowo zagramy play-offy ktorych zwyciezca otrzyma puchar i zostanie graczem sezonu. W playoffach wezma udzial:

- Top 3 eksraklasy
- Top 2 pierwszej ligi
- Top 1 drugiej ligi

Playoff beda rozgrywane na stawkach 1$+0.1$ i beda sie toczyc do uzyskania przewagi 2 zwyciestw.

3. Dodatkowo uczestnicy ligi HU beda mogli zagrac w naszym zamknietym freerollu lojalnosciowym na PokerStars-nielegalny-w-PL! z pula minimum 300$. Tu szczegoly juz niebawem.

Ze wzgledu iz jeszcze ciezko nam okreslic frekfencje pewne ustalenia sa wciaz plynne.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 wrz 2011, 14:35

1. Glory, ekstraklasa (11$)

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 22 wrz 2011, 14:35

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 22 wrz 2011, 14:52

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze :)

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 507
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 22 wrz 2011, 14:55

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze :)
4. Jah - II liga ($1)

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 22 wrz 2011, 14:55

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. Jah - II liga ($1)
5. titanum - II liga (1$), na poczatek wystarczy ;)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 14:56 przez titanum, łącznie zmieniany 1 raz.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 22 wrz 2011, 14:55

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 14:56 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 22 wrz 2011, 14:56

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. Jah - II liga ($1)
5. Gama - I liga (5$)

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 22 wrz 2011, 15:06

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 507
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 22 wrz 2011, 15:08

Jeszcze kilka słów. Bardzo cieszę się, że w końcu coś w kierunku ligi HU ruszyło. Nie ukrywam, że byłbym jeszcze bardziej zadowolony gdyby nagrody były przyznawane za zajęte miejsca (im wyższa liga, tym większa nagroda), a nie uczestnictwo. Ale domyślam się, że to przez "problemy techniczne" PokerStars-nielegalny-w-PL!. Freeroll jest ok od czegoś trzeba zacząć. Tylko patrząc na to ze strony finansowej nie ma w ogóle sensu rejestrować się do wyższych lig.

Dlatego zrobiłbym wszystkie ligi za dolara, kwalifikacje i początkowo porozmieszczał ludzi. Potem co sezon jak w piłce nożnej , kilka osób by spadło inne by awansowały. Po 2 czy 3 sezonach ekstraklasę można byłby na prawdę nazwać ekstraklasą. To takie moje chore przemyślenia :)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 15:12 przez Jah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 22 wrz 2011, 15:08

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 wrz 2011, 15:10

Jah, powody sa conajmniej dwa

1. Osobny puchar w eksraklasie, wiecej miejsc w playoffach.
2. Zagranie z lepszymi graczami, wiec wiecej sie mozesz nauczyc.

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 809
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 22 wrz 2011, 15:17

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 754
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 22 wrz 2011, 15:18

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1685
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 22 wrz 2011, 15:26

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 22 wrz 2011, 16:16

A ja mam pytanie :) :P

Sezon przy 10 osobach składa się z 9 pojedynków czyli 18 meczy.
Stawka za pojedynek to 12/5.5/1.2
tak jest w reg...

Czyli 2 mecze są za kwotę np. 5.50 w I lidze czyli na pojedynek 5.50$?
Czy każdy mecz po 5.50 czyli na pojedynek w I lidze trzeba mieć 11$?

wiem że pisze, ale sprawdzam czy nie błąd żeby nie wpłacać cholera wie ile $ na PS bo nie gram tam :)

----------------

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 22 wrz 2011, 16:18

1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)
13. martini - II liga (1$)

dołączam się do pytania wicia, bo być może mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem :) ale się zakręciłem już - w I lidze pojedynek (dwa mecze) kosztuje w sumie 5.50$, czy za cały pojedynek będzie trzeba rozegrać dwa mecze, każdy po 5,50, czyli w sumie 11$ za jeden pojedynek w I lidze ??

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 22 wrz 2011, 16:28

dobre pytanie - glory napisal - kazdy pojedynek to dwa mecze, stawka za pojedynek to 11$, wiec niby jasne, ale sam jestem ciekaw, bo zawsze podawany był BI za mecz jako stawka...

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 22 wrz 2011, 16:38

są dwa pojęcia mecze i pojedynek nie wprowadzajmy już trzeciego - turniej ;)
pojedynek składa się z 2 meczy
glory napisał, że za pojedynek w I lidze 5.50$ czyli za 2 mecze.
i teraz pytanie czy się pomylił czy nie...
jeśli się pomylił to wiadomo, że pojedynek kosztuje 11$ a za każdy mecz 5.50$ czyli 18 meczy x 5.50$ i trzeba tam zmienić 3 punkt w reg oraz trochę więcej kasy przygotować ;) niż te 90 40 i 10 "na wszelki wypadek" :)

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 22 wrz 2011, 16:40

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 17:42 przez dviper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 wrz 2011, 17:28

Mecz = BI (11$, 5,5$, 1,2$)
Pojedynek = 2 mecze (22$, 11$, 2,4$)

Co sie zas tyczy budzetu to moim zdaniem dobrze go wyliczylem. Bo:

Kazdy zagra 18 pojedynkow (= 198$, 99$, 21$). Nie ma przeciez opcji ze przegra wszystkie.

Zakladajac ze jestesmy slabym graczem i przegramy 65% z nich, czyli az 12 z 18!), to nasz bilans w ekstraklasie wyjdzie tak:

Wygrane = 60$
Przegrane = -120$
Rake = -18$

= wydamy na lige 78$ wiec w zupelnosci zmiescimy sie w "bezpiecznych 90$)

Dla innych lig mozecie sobie to policzyc sami

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 22 wrz 2011, 18:47

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)

Zglaszam sie tam gdzie moze byc najciekawiej :P

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 22 wrz 2011, 18:49

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 22 wrz 2011, 19:00

Ja też idę tam, gdzie z Grzechem można powalczyć :D

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.