Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!
Pojedynki pokerowe to jeden z najbardziej intratnych sposobów na grę w pokera. Nasza liga pozwala zmierzyć się z najlepszymi graczami i szlifować swoje umiejętności. Oprócz świetnej zabawy i emocji sportowych, dla najlepszych graczy ligi przyznawane sa wartosciowe nagrody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ligi i czynnego w niej uczestnictwa!
Wracamy!!!
Lige rozegramy na PokerStars-nielegalny-w-PL! w ramach Homegames, będzie ona podzielona tak jak poprzednia na subligi, o zroznicowanym buy-in.
Ekstraklasa - 11$
I liga - 5$
II liga - 1$
Proszę o zapisywanie się w tym temacie dopisując wybór ligi np.
1. Jasiu - I liga (5$)
2. Zdzisiu - II liga (1$)
Regulamin turnieju.
http://www.pokerkings.pl/regulamin-rozg ... t19350.htm
Wracamy!!!
Lige rozegramy na PokerStars-nielegalny-w-PL! w ramach Homegames, będzie ona podzielona tak jak poprzednia na subligi, o zroznicowanym buy-in.
Ekstraklasa - 11$
I liga - 5$
II liga - 1$
Proszę o zapisywanie się w tym temacie dopisując wybór ligi np.
1. Jasiu - I liga (5$)
2. Zdzisiu - II liga (1$)
Regulamin turnieju.
http://www.pokerkings.pl/regulamin-rozg ... t19350.htm
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 14:54 przez Glory, łącznie zmieniany 3 razy.
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Zapraszam do zapisow, jedno zdanie na temat nagrod:.
1. Dla zwyciezcy eksraklasy - puchar.
2. Na koniec sezonu dodatkowo zagramy play-offy ktorych zwyciezca otrzyma puchar i zostanie graczem sezonu. W playoffach wezma udzial:
- Top 3 eksraklasy
- Top 2 pierwszej ligi
- Top 1 drugiej ligi
Playoff beda rozgrywane na stawkach 1$+0.1$ i beda sie toczyc do uzyskania przewagi 2 zwyciestw.
3. Dodatkowo uczestnicy ligi HU beda mogli zagrac w naszym zamknietym freerollu lojalnosciowym na PokerStars-nielegalny-w-PL! z pula minimum 300$. Tu szczegoly juz niebawem.
Ze wzgledu iz jeszcze ciezko nam okreslic frekfencje pewne ustalenia sa wciaz plynne.
1. Dla zwyciezcy eksraklasy - puchar.
2. Na koniec sezonu dodatkowo zagramy play-offy ktorych zwyciezca otrzyma puchar i zostanie graczem sezonu. W playoffach wezma udzial:
- Top 3 eksraklasy
- Top 2 pierwszej ligi
- Top 1 drugiej ligi
Playoff beda rozgrywane na stawkach 1$+0.1$ i beda sie toczyc do uzyskania przewagi 2 zwyciestw.
3. Dodatkowo uczestnicy ligi HU beda mogli zagrac w naszym zamknietym freerollu lojalnosciowym na PokerStars-nielegalny-w-PL! z pula minimum 300$. Tu szczegoly juz niebawem.
Ze wzgledu iz jeszcze ciezko nam okreslic frekfencje pewne ustalenia sa wciaz plynne.
- yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
-
Jah
- -#VIP

- Posty: 507
- Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43
-
titanum
- -#VIP

- Posty: 1032
- Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. Jah - II liga ($1)
5. titanum - II liga (1$), na poczatek wystarczy
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. Jah - II liga ($1)
5. titanum - II liga (1$), na poczatek wystarczy

Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 14:56 przez titanum, łącznie zmieniany 1 raz.
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 14:56 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 1 raz.
- gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
-
Jah
- -#VIP

- Posty: 507
- Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43
Jeszcze kilka słów. Bardzo cieszę się, że w końcu coś w kierunku ligi HU ruszyło. Nie ukrywam, że byłbym jeszcze bardziej zadowolony gdyby nagrody były przyznawane za zajęte miejsca (im wyższa liga, tym większa nagroda), a nie uczestnictwo. Ale domyślam się, że to przez "problemy techniczne" PokerStars-nielegalny-w-PL!. Freeroll jest ok od czegoś trzeba zacząć. Tylko patrząc na to ze strony finansowej nie ma w ogóle sensu rejestrować się do wyższych lig.
Dlatego zrobiłbym wszystkie ligi za dolara, kwalifikacje i początkowo porozmieszczał ludzi. Potem co sezon jak w piłce nożnej , kilka osób by spadło inne by awansowały. Po 2 czy 3 sezonach ekstraklasę można byłby na prawdę nazwać ekstraklasą. To takie moje chore przemyślenia
Dlatego zrobiłbym wszystkie ligi za dolara, kwalifikacje i początkowo porozmieszczał ludzi. Potem co sezon jak w piłce nożnej , kilka osób by spadło inne by awansowały. Po 2 czy 3 sezonach ekstraklasę można byłby na prawdę nazwać ekstraklasą. To takie moje chore przemyślenia
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 15:12 przez Jah, łącznie zmieniany 1 raz.
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
- M@jkel
- -#VIP

- Posty: 809
- Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
- Trabant
- -#VIP

- Posty: 754
- Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
- tommko
- -#VIP

- Posty: 1685
- Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
A ja mam pytanie
Sezon przy 10 osobach składa się z 9 pojedynków czyli 18 meczy.
Stawka za pojedynek to 12/5.5/1.2
tak jest w reg...
Czyli 2 mecze są za kwotę np. 5.50 w I lidze czyli na pojedynek 5.50$?
Czy każdy mecz po 5.50 czyli na pojedynek w I lidze trzeba mieć 11$?
wiem że pisze, ale sprawdzam czy nie błąd żeby nie wpłacać cholera wie ile $ na PS bo nie gram tam
----------------
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)
Sezon przy 10 osobach składa się z 9 pojedynków czyli 18 meczy.
Stawka za pojedynek to 12/5.5/1.2
tak jest w reg...
Czyli 2 mecze są za kwotę np. 5.50 w I lidze czyli na pojedynek 5.50$?
Czy każdy mecz po 5.50 czyli na pojedynek w I lidze trzeba mieć 11$?
wiem że pisze, ale sprawdzam czy nie błąd żeby nie wpłacać cholera wie ile $ na PS bo nie gram tam
----------------
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)
- martini
- -#VIP

- Posty: 1429
- Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)
13. martini - II liga (1$)
dołączam się do pytania wicia, bo być może mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem
ale się zakręciłem już - w I lidze pojedynek (dwa mecze) kosztuje w sumie 5.50$, czy za cały pojedynek będzie trzeba rozegrać dwa mecze, każdy po 5,50, czyli w sumie 11$ za jeden pojedynek w I lidze ??
2. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
3. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
4. GrzechuTG II liga (1$)
5. Jah - II liga ($1)
6. titanum - II liga (1$)
7. Gama - I liga (5$)
8. M@jkel - I liga (5$)
9. Trabant, Premiership (11$)
10. tommko, I liga
11. Wahi, Ekstraklasa (11$)
12. wiciu-ck - I liga (5$)
13. martini - II liga (1$)
dołączam się do pytania wicia, bo być może mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
są dwa pojęcia mecze i pojedynek nie wprowadzajmy już trzeciego - turniej
pojedynek składa się z 2 meczy
glory napisał, że za pojedynek w I lidze 5.50$ czyli za 2 mecze.
i teraz pytanie czy się pomylił czy nie...
jeśli się pomylił to wiadomo, że pojedynek kosztuje 11$ a za każdy mecz 5.50$ czyli 18 meczy x 5.50$ i trzeba tam zmienić 3 punkt w reg oraz trochę więcej kasy przygotować
niż te 90 40 i 10 "na wszelki wypadek" 
pojedynek składa się z 2 meczy
glory napisał, że za pojedynek w I lidze 5.50$ czyli za 2 mecze.
i teraz pytanie czy się pomylił czy nie...
jeśli się pomylił to wiadomo, że pojedynek kosztuje 11$ a za każdy mecz 5.50$ czyli 18 meczy x 5.50$ i trzeba tam zmienić 3 punkt w reg oraz trochę więcej kasy przygotować
niż te 90 40 i 10 "na wszelki wypadek" - dviper
- -#VIP

- Posty: 778
- Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 17:42 przez dviper, łącznie zmieniany 1 raz.
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Mecz = BI (11$, 5,5$, 1,2$)
Pojedynek = 2 mecze (22$, 11$, 2,4$)
Co sie zas tyczy budzetu to moim zdaniem dobrze go wyliczylem. Bo:
Kazdy zagra 18 pojedynkow (= 198$, 99$, 21$). Nie ma przeciez opcji ze przegra wszystkie.
Zakladajac ze jestesmy slabym graczem i przegramy 65% z nich, czyli az 12 z 18!), to nasz bilans w ekstraklasie wyjdzie tak:
Wygrane = 60$
Przegrane = -120$
Rake = -18$
= wydamy na lige 78$ wiec w zupelnosci zmiescimy sie w "bezpiecznych 90$)
Dla innych lig mozecie sobie to policzyc sami
Pojedynek = 2 mecze (22$, 11$, 2,4$)
Co sie zas tyczy budzetu to moim zdaniem dobrze go wyliczylem. Bo:
Kazdy zagra 18 pojedynkow (= 198$, 99$, 21$). Nie ma przeciez opcji ze przegra wszystkie.
Zakladajac ze jestesmy slabym graczem i przegramy 65% z nich, czyli az 12 z 18!), to nasz bilans w ekstraklasie wyjdzie tak:
Wygrane = 60$
Przegrane = -120$
Rake = -18$
= wydamy na lige 78$ wiec w zupelnosci zmiescimy sie w "bezpiecznych 90$)
Dla innych lig mozecie sobie to policzyc sami
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
Zglaszam sie tam gdzie moze byc najciekawiej
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
Zglaszam sie tam gdzie moze byc najciekawiej
-
gajor
- -#graczroku

- Posty: 925
- Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. Gama - I liga (5$)
3. M@jkel - I liga (5$)
4. tommko, I liga (5$)
5. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
- gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Ja też idę tam, gdzie z Grzechem można powalczyć
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.