Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
- encepence
- -#VIP

- Posty: 552
- Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
-
mistrzunio
- -#VIP

- Posty: 628
- Rejestracja: 25 kwie 2009, 12:31
-
Pajak666
- -#zwykly

- Posty: 5
- Rejestracja: 21 gru 2009, 14:03
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
-
deeplyshaken
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 30 wrz 2011, 18:43
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
-
puls_asfaltu
- -#zwykly

- Posty: 13
- Rejestracja: 15 maja 2005, 20:31
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
-
HajniAK
- -#pretendent

- Posty: 33
- Rejestracja: 20 mar 2008, 00:56
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
-
Zibik
- -#pretendent

- Posty: 47
- Rejestracja: 21 mar 2010, 23:48
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
-
OloPK
- -#aktywny

- Posty: 159
- Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
-
WujasKaczor
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 paź 2011, 14:20
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
-
asterix79pl
- -#VIP

- Posty: 486
- Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
- Fanatyk
- -#VIP

- Posty: 567
- Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
-
viperex76
- -#zwykly

- Posty: 2
- Rejestracja: 02 paź 2011, 23:02
Jeżeli liga jeszcze nie ruszyła to się dopisuję... Viper_ex ... ekstraliga xD
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
15. Viper_ex 11$ <------
16. GrzechuTG
17. bloczek60 - (11$)
18. justnutts
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$
14. drynk I liga 5$
15. GrzechuTG I liga 5$
16. AustrianOak
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
Zapisy zamknięte.
Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
15. Viper_ex 11$ <------
16. GrzechuTG
17. bloczek60 - (11$)
18. justnutts
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$
14. drynk I liga 5$
15. GrzechuTG I liga 5$
16. AustrianOak
II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)
Zapisy zamknięte.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 19:36 przez viperex76, łącznie zmieniany 8 razy.
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Zapisy zakończone teraz jeszcze możecie zmienić ligę do wieczora.
Natomiast w Ekstraklasie osoby, które na forum dopiero się zarejestrowały na forum niestety ale będą zmuszone do opłacenia kaucji 3buyinów aby móc wystąpić w ekstraklasie albo zejść do niższej ligi. Oczywiście kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu sezonu. Jest to zabezpieczenie gdyby nagle ktoś rozmyślił się w środku sezonu i przestał grać co zdarzało się w poprzednich sezonach.
Przypominam również o dołączeniu do naszego klubu.
- Otwórz główne okno programu i wejdź w zakładkę Home Games.
- Wciśnij przycisk "Dołącz do klubu pokerowego".
- Wpisz ID mojego klubu: 165686.
- Wpisz kod powitalny: krolowiepokera
Natomiast w Ekstraklasie osoby, które na forum dopiero się zarejestrowały na forum niestety ale będą zmuszone do opłacenia kaucji 3buyinów aby móc wystąpić w ekstraklasie albo zejść do niższej ligi. Oczywiście kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu sezonu. Jest to zabezpieczenie gdyby nagle ktoś rozmyślił się w środku sezonu i przestał grać co zdarzało się w poprzednich sezonach.
Przypominam również o dołączeniu do naszego klubu.
- Otwórz główne okno programu i wejdź w zakładkę Home Games.
- Wciśnij przycisk "Dołącz do klubu pokerowego".
- Wpisz ID mojego klubu: 165686.
- Wpisz kod powitalny: krolowiepokera
-
asterix79pl
- -#VIP

- Posty: 486
- Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
- justnutsbaby
- -#aktywny

- Posty: 420
- Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
-
koczwi
- -#VIP

- Posty: 708
- Rejestracja: 04 lip 2009, 13:28
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
-
konieczny
- -#VIP

- Posty: 714
- Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29
-
konieczny
- -#VIP

- Posty: 714
- Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29
Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
Dopiero teraz zauwazylem lige