Liga HU - reaktywacja od pazdziernika!

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 30 wrz 2011, 16:21

kiedy jakaś rozpiska? wiadomo coś bliżej? :)

Awatar użytkownika
encepence
-#VIP
-#VIP
Posty: 552
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08

Postautor: encepence » 30 wrz 2011, 16:39

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)

1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 30 wrz 2011, 17:56

Do poniedzialku przyjmujemy zapisy. Pozniej weryfikacja chetnych i zapisywanie sie do homegames. I statujemy od ok czwartku.

mistrzunio
-#VIP
-#VIP
Posty: 628
Rejestracja: 25 kwie 2009, 12:31

Postautor: mistrzunio » 30 wrz 2011, 18:03

Jeżeli ktoś chciałby się zamienić 25$ na chili w zamian za 25$ na starsach, to mogę zagrać w II lidze, bo specjalnie nie chce mi się hajsu wyjmować ;]

Pajak666
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:03

Postautor: Pajak666 » 30 wrz 2011, 18:32

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)

1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)

deeplyshaken
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2011, 18:43

Postautor: deeplyshaken » 30 wrz 2011, 18:46

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)

1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)

puls_asfaltu
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2005, 20:31

Postautor: puls_asfaltu » 30 wrz 2011, 20:48

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)

1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)

HajniAK
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 33
Rejestracja: 20 mar 2008, 00:56

Postautor: HajniAK » 30 wrz 2011, 22:21

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)

1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)

Zibik
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:48

Postautor: Zibik » 01 paź 2011, 10:04

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)

OloPK
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38

Postautor: OloPK » 01 paź 2011, 11:07

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)

WujasKaczor
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2011, 14:20

Postautor: WujasKaczor » 01 paź 2011, 15:44

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)

I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)

asterix79pl
-#VIP
-#VIP
Posty: 486
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16

Postautor: asterix79pl » 02 paź 2011, 05:00

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)

Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP
Posty: 567
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45

Postautor: Fanatyk » 02 paź 2011, 19:29

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)

viperex76
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2011, 23:02

Postautor: viperex76 » 02 paź 2011, 23:10

Jeżeli liga jeszcze nie ruszyła to się dopisuję... Viper_ex ... ekstraliga xD

Ekstraklasa
1. Glory, ekstraklasa (11$)
2. Sith - ekstraklasa (11$), moge wystawić tez druga druzyne w I lidze
3. Trabant, Premiership (11$)
4. Wahi, Ekstraklasa (11$)
5. Sebola - ekstraklasa (11$)
6. konieczny - ekstraklasa (11$)
7. apolinary83- ekstraklasa (11$)
8. piotrek_nowy - ekstraklasa (11$)
9. Oziris - ekstraklasa (11$)
10. koczwi - ekstraklasa (11$) (może być obojętne jaka liga, jeśli tu jest już za dużo graczy)
11. Alekspolak1 - ekstraklasa (11$) - mogę najwyżej przejść do I jak nie da rady mnie wcisnąć.
12. Pajak666 - ekstraklasa (11$) - rowniez moze byc jakakolwiek inna liga jezeli beda problemy z graniem w ekstraklasie
13. HajniAK (11$)
14.asterix79pl 11$
15. Viper_ex 11$ <------
16. GrzechuTG
17. bloczek60 - (11$)
18. justnutts


I liga
1. yerzy33 - I liga (5$), ewentualnie jakby brakowało chętnych mogę grać w ekstraklasie
2. M@jkel - I liga (5$)
3. tommko, I liga (5$)
4. wiciu-ck - I liga (5$)
5. firesparrow - I liga (5$)
6. gregsan - I liga (5$)
7.wbassara2 -I liga (5$)
8. Ted - I liga (5$)
9.Hyrek - I iga (5$)
10. encepence I liga (5$)
11.PulsAsfaltu I liga (5$)
12. Zibik1 - I liga (5$)
13. Fanatyk I liga 5$
14. drynk I liga 5$
15. GrzechuTG I liga 5$
16. AustrianOak

II liga
1. GrzechuTG II liga (1$)
2. Jah - II liga ($1)
3. titanum - II liga (1$)
4. martini - II liga (1$)
5. dviper - II liga (1$)
6. Soya - IIliga (1$)
7. gajor93 - II liga (1$)
8. Gama - II liga (1$)
9. Szfiecu - II liga (1$)
10. MrGordon - II liga (1$)
11. radost - II liga (1$)
12. wheeny - II liga 1$
13. Hiro - II liga (łan dolar)
14. Shaggyx II liiga (1$)
15. Miszek - II liga (1$)
16. JacekHerer - II liga (1$)
17. salvatore33 - II liga (1$)
18. hedonista - II liga (1$)
19. deeplyshaken - II liga (1$)
20. OloPK - IIliga (1$)
21. Wujas Kaczor - IIliga (1$)



Zapisy zamknięte.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 19:36 przez viperex76, łącznie zmieniany 8 razy.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 03 paź 2011, 13:08

Zapisy zakończone teraz jeszcze możecie zmienić ligę do wieczora.

Natomiast w Ekstraklasie osoby, które na forum dopiero się zarejestrowały na forum niestety ale będą zmuszone do opłacenia kaucji 3buyinów aby móc wystąpić w ekstraklasie albo zejść do niższej ligi. Oczywiście kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu sezonu. Jest to zabezpieczenie gdyby nagle ktoś rozmyślił się w środku sezonu i przestał grać co zdarzało się w poprzednich sezonach.


Przypominam również o dołączeniu do naszego klubu.

- Otwórz główne okno programu i wejdź w zakładkę Home Games.
- Wciśnij przycisk "Dołącz do klubu pokerowego".
- Wpisz ID mojego klubu: 165686.
- Wpisz kod powitalny: krolowiepokera

asterix79pl
-#VIP
-#VIP
Posty: 486
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16

Postautor: asterix79pl » 03 paź 2011, 13:41

Grzechu a dlaczego Ty jestes w 3ch ligach zapisany?Dwie rezerwy wystawiasz :razz:

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 03 paź 2011, 14:16

Grzechu jako zwyciezca poprzednich 2 edycji ma przywilej wystawienia 3 druzyn. W koncu kazdy chce sie zmierzyc z MISTRZEM.

Awatar użytkownika
justnutsbaby
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 420
Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02

Postautor: justnutsbaby » 03 paź 2011, 15:20

uda mi sie jeszcze zarejestrowac? ;) Dopiero teraz zauwazylem lige :(

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 03 paź 2011, 15:30

justnutsbaby, jasne, ekstraklasa ?

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 03 paź 2011, 15:31

justnutsbaby - uciagniesz bankrollowo w ekstraklasie? :D

Dopisany

koczwi
-#VIP
-#VIP
Posty: 708
Rejestracja: 04 lip 2009, 13:28

Postautor: koczwi » 03 paź 2011, 15:57

czy to od was dostałem na maila to że jestem zarejestrowany na pojedynkipokerowe.pl ??
Trzeba potwierdzać rejestrację tak?

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 03 paź 2011, 16:08

Mozesz potwierdzic, choc nie musisz - potwierdzimy ja z automatu :).

konieczny
-#VIP
-#VIP
Posty: 714
Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29

Postautor: konieczny » 03 paź 2011, 19:21

hej,

sry, ze tutaj, ale nie wiedzialem gdzie:) Czy PokerStars-nielegalny-w-PL! oferuje jeszcze stoly HU-sng 11, 22 i 33 z fee 0.5$, 1$ i 1.5$ odpowiednio? extraklasa ma byc w pierwszej z tych formul, ale nie moge znalezc takich stolow

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 03 paź 2011, 19:22

konieczny - Grzechu zrobi stoly

konieczny
-#VIP
-#VIP
Posty: 714
Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29

Postautor: konieczny » 03 paź 2011, 19:35

ok, ale nie widze takich stawek przy normalnych stolach, no chyba, ze mozemy sami ustalac stawke i fee :)


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.