THE BEST OF Wrzesień 2015

Czyli forumowy humor - najśmieszniejsze cytaty wyłowione na forum w poprzednim miesiącu
Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

THE BEST OF Wrzesień 2015

Postautor: iza_doria » 14 wrz 2015, 00:23

Podajemy propozycje do THE BEST OF Wrzesień 2015 !

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 14 wrz 2015, 00:28

Filmik od Wahiego :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0E82i42gXBE&feature=youtu.be[/youtube][/youtube]

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 14 wrz 2015, 17:51

Obrazek

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 16 wrz 2015, 18:12

Berba pisze:
Slodziak pisze:Ogarnąłem sobie za to canal plus na komórce.


- G: Wahi, chcialbys moze dostep do C+ na komorce?
- W: Tak, chce
- G: Ok wysylam dane dostepowe

No rzeczywiscie sobie ogarnales :)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 17 wrz 2015, 23:57

Powinno być na typach ale mnie tam nie ma.

WTF ?!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 20 wrz 2015, 03:50

Rozmowa o cyckach na SB:

x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. dla Soyi też idzie przed pkpt na wosk. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 22 wrz 2015, 21:30

gama pisze:
Soya pisze:Swoją drogą ciekawie, zlot zaklepany, to nagle jest wysyp, urodziny z pokerem, wizyta kuzynki z ciotką ze Szwecji, Niemcy trzydniowy turniej robią, wszystko w ten sam weekend. Trudny wybór zlot i LE vs odwiedziny ciotki, co ja wybiorę?


Przestań kombinować. Jestem pewna, że jak powiesz wprost Wiciowi, że nie chcesz oglądać jego cycków, to on to uszanuje.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 22 wrz 2015, 23:27

iza_doria pisze:Rozmowa o cyckach na SB:

x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg

albo oni tacy pijani, że nie zawracali sobie głowy drobnymi włoskami :mrgreen:

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 04 paź 2015, 13:24


Tomeeekkk
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2015, 19:58

Postautor: Tomeeekkk » 04 paź 2015, 20:50

iza_doria pisze:Cała rozmowa jest doskonała :D

http://www.pokerkings.pl/sprzedam-ps-w- ... htm#361334


Zgadzam się :mrgreen: . Z powodzeniem można rozmowę zgłosić do jakiegoś konkursu np. na mistrza ortografii.
Polecam na dobre rozpoczęcie kolejnego tygodnia.

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 05 paź 2015, 05:38

Moja propozycja na The Best Of... to zgłoszenie do The Best of zupełnie poważnej propozycji jednego z lepszych graczy mtt, który po prostu nie jest Polakiem i za to tuż po pojawieniu się na forum został strollowany. Chyba raczej już tu nie wróci :D

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 05 paź 2015, 11:23

Po ostatnim zlocie powinnaś wiedzieć ze trollowanie to znak rozpoznawczy tego forum. Jakby to zrobil just czy koczwi to tez bysmy sie smiali. Nikt nie kwestionuje powagi jego oferty, zgloszeniu do the best of podlega jedynie przepychanka slowna ktora w tamtym temacie nastapila.

Ps: traktujmy ludzi jednakowo :)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 06 paź 2015, 20:50

no jasne :) Troluje bogacz kozak pro etc. To śmiechy hihy lizanie jajek a troll zwykłego gościa to troll zwykłego gościa. Nie ma czego się dziwić że na forum brakuje ludzi skoro stało się zamknięte grono 15osób :)


Wróć do „THE BEST OF THE BEST”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.