THE BEST OF Wrzesień 2015
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
THE BEST OF Wrzesień 2015
Podajemy propozycje do THE BEST OF Wrzesień 2015 !
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Rozmowa o cyckach na SB:
x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. dla Soyi też idzie przed pkpt na wosk. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg
x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. dla Soyi też idzie przed pkpt na wosk. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
gama pisze:Soya pisze:Swoją drogą ciekawie, zlot zaklepany, to nagle jest wysyp, urodziny z pokerem, wizyta kuzynki z ciotką ze Szwecji, Niemcy trzydniowy turniej robią, wszystko w ten sam weekend. Trudny wybór zlot i LE vs odwiedziny ciotki, co ja wybiorę?
Przestań kombinować. Jestem pewna, że jak powiesz wprost Wiciowi, że nie chcesz oglądać jego cycków, to on to uszanuje.
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
iza_doria pisze:Rozmowa o cyckach na SB:
x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg
albo oni tacy pijani, że nie zawracali sobie głowy drobnymi włoskami
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
-
Tomeeekkk
- -#pretendent

- Posty: 32
- Rejestracja: 05 mar 2015, 19:58
- gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Po ostatnim zlocie powinnaś wiedzieć ze trollowanie to znak rozpoznawczy tego forum. Jakby to zrobil just czy koczwi to tez bysmy sie smiali. Nikt nie kwestionuje powagi jego oferty, zgloszeniu do the best of podlega jedynie przepychanka slowna ktora w tamtym temacie nastapila.
Ps: traktujmy ludzi jednakowo
Ps: traktujmy ludzi jednakowo
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Wróć do „THE BEST OF THE BEST”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
