Hand P4-65938286-20, Started at 2008-04-21 11:33 (EDT)
Table 'Malang': $0,10-$0,10 Bez limitu HE (Real)
Seat 0: Enaur ($15,25 in chips)
Seat 1: juju207 ($5 in chips)
Seat 2: karpik1983 ($23,80 in chips)
Seat 3: jeanlol1 ($17,85 in chips)
Seat 4: tojejo ($13,15 in chips)
Seat 5: andi22333 ($2,50 in chips)
Seat 6: Tiba.Rus ($9,70 in chips)
Seat 7: -Rumble- ($9,70 in chips)
Seat 8: foton777 ($9,60 in chips) (on the button)
Seat 9: pangkaka ($5,80 in chips)
*** Runda blind-bet *** :
pangkaka: Wnieść zakład blind ($0,05)
Enaur: Wnieść zakład blind ($0,10)
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
*** Pre-Flop *** :
juju207: Spasować
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($0,10)
jeanlol1: Spasować
tojejo: Spasować
andi22333: Spasować
Tiba.Rus: Wnieść stawkę ($0,50)
-Rumble-: Spasować
foton777: Wejść/sprawdzić ($0,50)
pangkaka: Wejść/sprawdzić ($0,45)
Enaur: Spasować
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($0,40)
*** Flop *** : Kki 5t 8ka
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to Tiba.Rus: Aka
Dealt to Tiba.Rus: At
pangkaka: Czekać
karpik1983: Wnieść stawkę ($0,50)
Tiba.Rus: Podbić ($1,50)
foton777: Spasować
pangkaka: Spasować
karpik1983: Podbić ($3)
Tiba.Rus: Podbić ($7,70)
Tiba.Rus: All-in ($9,20)
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($5,70)
*** Turn *** : [ Kki 5t 8ka ] 9ki
*** River *** : [ Kki 5t 8ka 9ki ] 8p
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to Tiba.Rus: Aka
Dealt to Tiba.Rus: At
Tiba.Rus: Wyłożyć karty
karpik1983: Wyłożyć karty
*** SUMMARY ***
Pot: $19,50 | Rake: $1
Board: [ Kki 5t 8ka 9ki 8p ]
Enaur lost $0,10
juju207 lost $0
karpik1983 bet $9,70, collected $19,50, net $9,80 Shows [ 8t 8ki ] (cztery ósemki)
jeanlol1 lost $0
tojejo lost $0
andi22333 lost $0
Tiba.Rus lost $9,70 Shows [ Aka At ] (dwie pary, Asy i ósemki)
-Rumble- lost $0
foton777 lost $0,50
pangkaka lost $0,50
No nawet kareta się udała:)
[NL 10]Moje ulubione rozdania set vs oveirpair;)
-
karpiczek
- -#aktywny

- Posty: 111
- Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21
[NL 10]Moje ulubione rozdania set vs oveirpair;)
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 19:58 przez karpiczek, łącznie zmieniany 1 raz.
- peliniusz
- -#aktywny

- Posty: 148
- Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25
no nieźle nieźle, tu by nawet trójka 8 starczyła ale właśnie to jest ten fenomen AA że bardzo ciężko sfoldować słabszym graczom... i Ci słabi gracze zazwyczaj grają do końca bo gdzieś w książce przeczytali że to najwyższa para... ale tak to niestyty bywa z tymi asami że w momencie gdy będziesz potrafił spasować AA będzie to oznaczało że jesteś dobrym graczem 

-
karpiczek
- -#aktywny

- Posty: 111
- Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21
- dviper
- -#VIP

- Posty: 778
- Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20
- zaba1_7
- -#VIP

- Posty: 518
- Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41
-
dedoel
- -#aktywny

- Posty: 450
- Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32
- peliniusz
- -#aktywny

- Posty: 148
- Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25
A jaki macie pomysł żeby sobie pomóc wygrać mając w ręce AA?
jedyny jaki mi przychodzi do głowy to taki jak ten powyżej na preflopie zrobić reraise hmm może troszke większy niż powyżej ale wtedy jest ryzyko że nikt nie wejdzie do gry... i skończy sie na zebraniu blindów... ale mając pocket pair sądze że większość by weszła mimo nawet reraisu większego... także ciężka sprawa z tym AA.
Karpiczek jeżeli ten kolo na preflopie zagrałby all-in też byś wszedł all-in?
jedyny jaki mi przychodzi do głowy to taki jak ten powyżej na preflopie zrobić reraise hmm może troszke większy niż powyżej ale wtedy jest ryzyko że nikt nie wejdzie do gry... i skończy sie na zebraniu blindów... ale mając pocket pair sądze że większość by weszła mimo nawet reraisu większego... także ciężka sprawa z tym AA.
Karpiczek jeżeli ten kolo na preflopie zagrałby all-in też byś wszedł all-in?
-
karpiczek
- -#aktywny

- Posty: 111
- Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21
-
Maverick
- -#aktywny

- Posty: 226
- Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46
No żeby nie zgarnąć tylko lbindów ważna jest pozycja. Jak się jest na wczesnej to nie ma co dawać all ina bo się odstraszy ludzi. Ja wtedy raczej wchodzę za BB i nie daję po sobie znać, że mam dobre karty. Na późniejszej jak parę osób weszło to można podbić jakoś mocniej. Może akurat ktoś się skusi
Na wczesnych pozycjach lepiej jest chyba poczekać do flopa i wtedy ewentualnie coś wyciągać od przeciwników 
- dviper
- -#VIP

- Posty: 778
- Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20
- widget20
- -#aktywny

- Posty: 280
- Rejestracja: 24 lut 2008, 23:05
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.