[NL 10]Moje ulubione rozdania set vs oveirpair;)

Analizy rozdań poker teksas holdem z gier cash, 9-10 osobowych
karpiczek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21

[NL 10]Moje ulubione rozdania set vs oveirpair;)

Postautor: karpiczek » 21 kwie 2008, 16:39

Hand P4-65938286-20, Started at 2008-04-21 11:33 (EDT)

Table 'Malang': $0,10-$0,10 Bez limitu HE (Real)
Seat 0: Enaur ($15,25 in chips)
Seat 1: juju207 ($5 in chips)
Seat 2: karpik1983 ($23,80 in chips)
Seat 3: jeanlol1 ($17,85 in chips)
Seat 4: tojejo ($13,15 in chips)
Seat 5: andi22333 ($2,50 in chips)
Seat 6: Tiba.Rus ($9,70 in chips)
Seat 7: -Rumble- ($9,70 in chips)
Seat 8: foton777 ($9,60 in chips) (on the button)
Seat 9: pangkaka ($5,80 in chips)

*** Runda blind-bet *** :
pangkaka: Wnieść zakład blind ($0,05)
Enaur: Wnieść zakład blind ($0,10)
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki

*** Pre-Flop *** :
juju207: Spasować
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($0,10)
jeanlol1: Spasować
tojejo: Spasować
andi22333: Spasować
Tiba.Rus: Wnieść stawkę ($0,50)
-Rumble-: Spasować
foton777: Wejść/sprawdzić ($0,50)
pangkaka: Wejść/sprawdzić ($0,45)
Enaur: Spasować
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($0,40)

*** Flop *** : Kki 5t 8ka
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to Tiba.Rus: Aka
Dealt to Tiba.Rus: At
pangkaka: Czekać
karpik1983: Wnieść stawkę ($0,50)
Tiba.Rus: Podbić ($1,50)
foton777: Spasować
pangkaka: Spasować
karpik1983: Podbić ($3)
Tiba.Rus: Podbić ($7,70)
Tiba.Rus: All-in ($9,20)
karpik1983: Wejść/sprawdzić ($5,70)

*** Turn *** : [ Kki 5t 8ka ] 9ki

*** River *** : [ Kki 5t 8ka 9ki ] 8p
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to karpik1983: 8t
Dealt to karpik1983: 8ki
Dealt to Tiba.Rus: Aka
Dealt to Tiba.Rus: At
Tiba.Rus: Wyłożyć karty
karpik1983: Wyłożyć karty

*** SUMMARY ***
Pot: $19,50 | Rake: $1
Board: [ Kki 5t 8ka 9ki 8p ]
Enaur lost $0,10
juju207 lost $0
karpik1983 bet $9,70, collected $19,50, net $9,80 Shows [ 8t 8ki ] (cztery ósemki)
jeanlol1 lost $0
tojejo lost $0
andi22333 lost $0
Tiba.Rus lost $9,70 Shows [ Aka At ] (dwie pary, Asy i ósemki)
-Rumble- lost $0
foton777 lost $0,50
pangkaka lost $0,50

No nawet kareta się udała:)
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 19:58 przez karpiczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
peliniusz
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25

Postautor: peliniusz » 22 kwie 2008, 01:11

no nieźle nieźle, tu by nawet trójka 8 starczyła ale właśnie to jest ten fenomen AA że bardzo ciężko sfoldować słabszym graczom... i Ci słabi gracze zazwyczaj grają do końca bo gdzieś w książce przeczytali że to najwyższa para... ale tak to niestyty bywa z tymi asami że w momencie gdy będziesz potrafił spasować AA będzie to oznaczało że jesteś dobrym graczem ;)

karpiczek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21

Postautor: karpiczek » 22 kwie 2008, 08:21

Dlatego uwielbiam takie rozdania kiedy wygrywa sie vs AA. A wiadomo ze mało kto lubi przegrywać z ręką AA i jak jest jakieś all in pre-flop.

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 22 kwie 2008, 09:41

Taki set jest właśnie bardzo niebezpieczny, jeśli masz overpair, a flop nie wskazuje na jakiegoś drawa do koloru czy strita na przykład. Wtedy ciężko jest taką parę zrzucić. Sam się ostatnio przejechałem w taki sposób bo przegrałem z setem dwójek, a też miałem AA.

Awatar użytkownika
zaba1_7
-#VIP
-#VIP
Posty: 518
Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41

Postautor: zaba1_7 » 22 kwie 2008, 09:57

JA ostatnio wygralem podobne zagranie
Ja mialem AK
A druga AA
poszlismy All in i doszlo mi do koloru :mrgreen:

dedoel
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 450
Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32

Postautor: dedoel » 22 kwie 2008, 10:18

no zle zagrane AA tego typa na flopie po paru przebiciach z twojej strony mozna juz byc pewnym ze w tym momencie jest se bitym..powinien odpuscic

Awatar użytkownika
peliniusz
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25

Postautor: peliniusz » 22 kwie 2008, 12:35

A jaki macie pomysł żeby sobie pomóc wygrać mając w ręce AA?
jedyny jaki mi przychodzi do głowy to taki jak ten powyżej na preflopie zrobić reraise hmm może troszke większy niż powyżej ale wtedy jest ryzyko że nikt nie wejdzie do gry... i skończy sie na zebraniu blindów... ale mając pocket pair sądze że większość by weszła mimo nawet reraisu większego... także ciężka sprawa z tym AA.
Karpiczek jeżeli ten kolo na preflopie zagrałby all-in też byś wszedł all-in?

karpiczek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 25 maja 2007, 17:21

Postautor: karpiczek » 22 kwie 2008, 17:49

nope nie wszedłbym:) na pewno nie z 88, a zastanawiałbym się nawet z KK

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 22 kwie 2008, 19:08

No żeby nie zgarnąć tylko lbindów ważna jest pozycja. Jak się jest na wczesnej to nie ma co dawać all ina bo się odstraszy ludzi. Ja wtedy raczej wchodzę za BB i nie daję po sobie znać, że mam dobre karty. Na późniejszej jak parę osób weszło to można podbić jakoś mocniej. Może akurat ktoś się skusi :P Na wczesnych pozycjach lepiej jest chyba poczekać do flopa i wtedy ewentualnie coś wyciągać od przeciwników :)

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 25 kwie 2008, 16:07

Hmm, chyba sam coś tu ostatnio mówiłem że przegrałem z setem dwójek. No i znowu to samo. Trzeba było od razu podbijać a nie się bawić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
widget20
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 24 lut 2008, 23:05

Postautor: widget20 » 26 kwie 2008, 18:12

Wlasnie czytałem ten temat gdy mi sie taka sytuacja zdarzyła na paradise-brak-polskiej-licencji! w sicie 5 osobowy:)

Obrazek

Flop za bb obejrzałem:) po flopie lekki raise typ all in:) to easy call:)


Wróć do „Cash full ring”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.