[NL 2]AA vs KK vs QQ

Analizy rozdań poker teksas holdem z gier cash, 9-10 osobowych
jizinovek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2008, 13:54

[NL 2]AA vs KK vs QQ

Postautor: jizinovek » 14 kwie 2008, 13:59

witam, ogolnie cash nie gram ale dzisiaj weszlem sprobowac cos z 1 dolarkiem i takie mi sie trafilo rozdanko szkoda ze tylko z jednym bo moze cos wiecej by sie udalo ugrac...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 20:01 przez jizinovek, łącznie zmieniany 1 raz.

Fransmlks
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 99
Rejestracja: 19 maja 2007, 21:49

Postautor: Fransmlks » 14 kwie 2008, 14:18

Nom ładnie to rozegrałeś od początku do końca nie mogli mieć nic lepszego i bardzo dobra akcja w twoim wykonaniu, czasami jest tak, że te AA KK QQ przegrałoby na korzyść tego, 9 10 który był bliski zebrania streeta, ale ostatecznie skoczyło się tak jak powinno. Brawo!

Awatar użytkownika
zubr
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 77
Rejestracja: 07 lut 2008, 13:05

Postautor: zubr » 14 kwie 2008, 14:55

No coz, dobrze rozegrane ale zabraklo kasy na wyciagniecie czegos wiecej. A wyciagnalbys naprawde sporo bo nawet ten koles dobierajacy do strita nie mial ochoty zrezygnowac. NH :wink:

merkucjo
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 35
Rejestracja: 21 mar 2008, 18:12

Postautor: merkucjo » 15 kwie 2008, 09:40

Co to za strategia? ani to gra shortstackiem ani bigstackiem, jak dla mnie niezbyt rozsadne,

Albo gra sie dobrego pokera, albo liczy sie szczescie

Tym razem Ci dopisalo, ale innym stracisz

Pije do tego, ze powinienes miec wiecej kasy wtedy wiecej bys zarobil

Awatar użytkownika
asape
-#VIP
-#VIP
Posty: 412
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:30

Postautor: asape » 15 kwie 2008, 15:58

A tutaj podpinajac sie pod temat podobne rozdanie, wrecz identyczne podczas turnieju z moim udzialem :)

Obrazek

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 17 kwie 2008, 08:57

no to jeszcze raz cos podobnego :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 17 kwie 2008, 08:59

no i jeszcze takie tylko ze AA KK i JJ, tutaj juz sie przejechalem troszke z KK :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
quest
-#VIP
-#VIP
Posty: 735
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54

Postautor: quest » 18 kwie 2008, 21:26

Tez miałem takie rozdanie ale moje KK nie dało rady.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Bart1110
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 04 kwie 2008, 15:29

Postautor: Bart1110 » 19 kwie 2008, 09:17

Ostatnio byłem światkiem najdziwniejszego all in 3 gości w jednym freerollu. 2 gości miało AA na ręku( :shock: ) a 3 parę waletów. Zgadnijcie kto wygrał? Oczywiście para waletów :lol:
Zamieszczam screena.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

SonGoStarN1
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2007, 10:56

Postautor: SonGoStarN1 » 21 kwie 2008, 11:13

na ktoryms wsop`ie Phil Hellmuth na final table zagral all in z AA i 2 graczy go sprawdzilo. pierwszy a raczej pierwsza (fajna brunetka nie pamietam niestety nazwiska) z AA i 2 gracz z KK. wszystko preflop i hellmuth skakal z radosci ale jak zobaczyl ze laska tez ma AA i kolo moze trafic K to troche mu mina zzedla. na szczescie K sie nie pojawil.

Strimer
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 57
Rejestracja: 15 gru 2007, 12:47

Postautor: Strimer » 21 kwie 2008, 12:54

Ahhh no brawo piękne rozdania, niestety ja ostatnio mam pecha do AA rozgrywam to podręcznikowo a niestety w turniejach statystyka nei zawsze sie liczy i juz 2x odpadlem przed kasa przez ta karte :)

Przykład: turniej 3 dni temu. podbijam 4x BB koles za mna sprawdza (taki sam stack jak ja) przedemna mna z short stackiem all in ja go sprawdzam ( i tu byl moj blad bo mialem dosc duzy stack ~10 k) on wszedl ze 2700 . I ten z podomnym stackiem do mojego all in no to nie pozostalo mi nic innego jak go sprawdzic. Gdybym wszedl od razu all in zablokowalbym go uwierzylbyz e mam silna reke i odpuscil chyba ze to fish :P. Ale ok sprawdizlem. Pokazuja short stack KQ, a ten drugi KJs na flopie dostal pare K bez flush drawa wiec nienajgorzej turn nic ricer J ! i tym sposobem sie pozeganlemz turniejem :)

Awatar użytkownika
peliniusz
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25

Postautor: peliniusz » 21 kwie 2008, 15:01

apropo AA vs KK vs QQ macie tutaj linka do filmiku z youtube'a. niesamowite!!!!!!!!!
http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 21 kwie 2008, 18:45

dam sobie glowe uciac, ze w tym temacie juz ktos dal wczesniej tego linka bo na pewno stad obejrzalem sobie ten filmik, widocznie post usunal ktos albo sam adres ;)

Bart1110
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 04 kwie 2008, 15:29

Postautor: Bart1110 » 21 kwie 2008, 19:38

co do filmiku to faktycznie niezła akcja, każdy gracz dostał parę na rękę z czym nawet w internecie się nie spotkałem. Gość foldujący KK podjął imo dobrą decyzje, bo w takim turnieju liczyć na fart na flopie, turnie bądź riverze raczej nie wchodzi w grę(sam mówił, że podejrzewał przeciwnika o AA)

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 21 kwie 2008, 19:50

no moze i przed flopem dobra decyzja ale po flopie... mozna bylo 2och kolesi wyslac w kosmos a tu stracil tylko wyrzucona kaske na preflopie :)

1vixen21
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:52

Postautor: 1vixen21 » 22 kwie 2008, 14:30

Naprawde dobry ten filmik ale najbardziej i tak mnie nie decyzja pasowania z parą kk jak ta dama na końcu no poprostu masakra i właśnie dlatego wszyscy kochamy pokera albo go w momencie poorażki nienawidzimy ale zawsez wracamy:)

Awatar użytkownika
peliniusz
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25

Postautor: peliniusz » 22 kwie 2008, 15:30

Co do filmiku gość z dwoma KK zapewne przyjął pewnie taką taktyke że nie wejdzie na preflopie za wszystko dlatego było mu bardzo ciężko spasować te króle :) walczył z samym sobą ale rozsądek wygrał i spasował i w tym momencie była to b.dobra decyzja której pogratulował mu j.hewston a mi bardzo zaimponował takim foldem... niestety okazało sie na flopie że mógł sporo ugrać ale ryzyko było zbyt duże....


Wróć do „Cash full ring”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.