
[NL 2]AA vs KK vs QQ
-
jizinovek
- -#zwykly

- Posty: 17
- Rejestracja: 10 mar 2008, 13:54
[NL 2]AA vs KK vs QQ
witam, ogolnie cash nie gram ale dzisiaj weszlem sprobowac cos z 1 dolarkiem i takie mi sie trafilo rozdanko szkoda ze tylko z jednym bo moze cos wiecej by sie udalo ugrac...


Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 20:01 przez jizinovek, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Fransmlks
- -#pretendent

- Posty: 99
- Rejestracja: 19 maja 2007, 21:49
- zubr
- -#pretendent

- Posty: 77
- Rejestracja: 07 lut 2008, 13:05
-
merkucjo
- -#pretendent

- Posty: 35
- Rejestracja: 21 mar 2008, 18:12
- asape
- -#VIP

- Posty: 412
- Rejestracja: 01 lut 2008, 18:30
-
applee
- -#aktywny

- Posty: 112
- Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27
-
applee
- -#aktywny

- Posty: 112
- Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27
- quest
- -#VIP

- Posty: 735
- Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54
-
Bart1110
- -#aktywny

- Posty: 104
- Rejestracja: 04 kwie 2008, 15:29
-
SonGoStarN1
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 31 lip 2007, 10:56
na ktoryms wsop`ie Phil Hellmuth na final table zagral all in z AA i 2 graczy go sprawdzilo. pierwszy a raczej pierwsza (fajna brunetka nie pamietam niestety nazwiska) z AA i 2 gracz z KK. wszystko preflop i hellmuth skakal z radosci ale jak zobaczyl ze laska tez ma AA i kolo moze trafic K to troche mu mina zzedla. na szczescie K sie nie pojawil.
-
Strimer
- -#pretendent

- Posty: 57
- Rejestracja: 15 gru 2007, 12:47
Ahhh no brawo piękne rozdania, niestety ja ostatnio mam pecha do AA rozgrywam to podręcznikowo a niestety w turniejach statystyka nei zawsze sie liczy i juz 2x odpadlem przed kasa przez ta karte
Przykład: turniej 3 dni temu. podbijam 4x BB koles za mna sprawdza (taki sam stack jak ja) przedemna mna z short stackiem all in ja go sprawdzam ( i tu byl moj blad bo mialem dosc duzy stack ~10 k) on wszedl ze 2700 . I ten z podomnym stackiem do mojego all in no to nie pozostalo mi nic innego jak go sprawdzic. Gdybym wszedl od razu all in zablokowalbym go uwierzylbyz e mam silna reke i odpuscil chyba ze to fish
. Ale ok sprawdizlem. Pokazuja short stack KQ, a ten drugi KJs na flopie dostal pare K bez flush drawa wiec nienajgorzej turn nic ricer J ! i tym sposobem sie pozeganlemz turniejem 
Przykład: turniej 3 dni temu. podbijam 4x BB koles za mna sprawdza (taki sam stack jak ja) przedemna mna z short stackiem all in ja go sprawdzam ( i tu byl moj blad bo mialem dosc duzy stack ~10 k) on wszedl ze 2700 . I ten z podomnym stackiem do mojego all in no to nie pozostalo mi nic innego jak go sprawdzic. Gdybym wszedl od razu all in zablokowalbym go uwierzylbyz e mam silna reke i odpuscil chyba ze to fish
- peliniusz
- -#aktywny

- Posty: 148
- Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25
apropo AA vs KK vs QQ macie tutaj linka do filmiku z youtube'a. niesamowite!!!!!!!!!
http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc
http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc
-
applee
- -#aktywny

- Posty: 112
- Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27
-
Bart1110
- -#aktywny

- Posty: 104
- Rejestracja: 04 kwie 2008, 15:29
-
applee
- -#aktywny

- Posty: 112
- Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27
-
1vixen21
- -#pretendent

- Posty: 32
- Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:52
- peliniusz
- -#aktywny

- Posty: 148
- Rejestracja: 29 mar 2008, 17:25
Co do filmiku gość z dwoma KK zapewne przyjął pewnie taką taktyke że nie wejdzie na preflopie za wszystko dlatego było mu bardzo ciężko spasować te króle
walczył z samym sobą ale rozsądek wygrał i spasował i w tym momencie była to b.dobra decyzja której pogratulował mu j.hewston a mi bardzo zaimponował takim foldem... niestety okazało sie na flopie że mógł sporo ugrać ale ryzyko było zbyt duże....
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.

