Osoby nagrodzone za aktywność w lutym

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Osoby nagrodzone za aktywność w lutym

Postautor: Glory » 21 mar 2008, 14:10

Ze względu na to iż w lutym rozdaliśmy baaaaaardzo wiele zasileń pozwalających zagrać w turniejach everest-brak-polskiej-licencji! nie rozdamy nagród za aktywność.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2008, 14:58 przez Glory, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
*Matt*
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 424
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57

Postautor: *Matt* » 21 mar 2008, 15:10

Dlaczego przez osoby, które pobierały pożyczkę inni mają cierpieć? Mam tu na myśli np. alves'a, który jest najaktywniejszym userem w dziale "Freerolle".

alves
-#VIP
-#VIP
Posty: 1299
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00

Postautor: alves » 21 mar 2008, 15:25

spokojnie, w tym miesiacu wazniejsze bylo zebysmy nie stracili turka na everescie i tzreba bylo wyplacic troche zapomogi :)
ja przeciez nie robie tego dla kasy tylko aby inni nasi pokerzysci mogli sobie pograc za free za niezla kasei z mala iloscia konkurentow,a jesli ktoremus sie uda cos wygrac to wtedy bedzie moj sukces...

Awatar użytkownika
*Matt*
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 424
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57

Postautor: *Matt* » 21 mar 2008, 15:32

Ja wiem alves, że Ty tego nie robisz dla pieniędzy, ale inni tym faktem mogą zostać urażeni, że pracowali cały miesiąc i nic z tego nie mają.
Ja oczywiście podobnie jak Ty szukam haseł dla przyjemności :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 21 mar 2008, 16:38

*Matt*, może przyjmiemy zasadę, że każdy wypowiada się w swoim imieniu? Chyba, że masz papiery wróżki lub przynajmniej mgr z psychologii i potrafisz czytać w głowach innych.

Awatar użytkownika
*Matt*
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 424
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57

Postautor: *Matt* » 21 mar 2008, 22:08

Dobra może troszkę przesadziłem :)

Krzysiek0912
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38

Postautor: Krzysiek0912 » 04 kwie 2008, 12:15

A ten konkur jest zawieszony takze za miesiac Marzec czy trzeba jeszcze poczekac na wyniki??

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 04 kwie 2008, 12:34

trzeba poczekac - za marzec pobijemy rekord z nagrodami ;)

Krzysiek0912
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38

Postautor: Krzysiek0912 » 04 kwie 2008, 13:35

Oki dzieki za odpowiedz mam nadziej ze mnie takze zauwazycie w zyciu forum hehe.

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 04 kwie 2008, 14:27

szczerze to wczoraj troszke podpadłes i twoje akcje mocno straciły na wartosci - ale zobaczymy jak bedzie...

Krzysiek0912
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38

Postautor: Krzysiek0912 » 04 kwie 2008, 14:32

No to zdarzenie z bonusem bylo jednorazowe i wynikalo z tego ze nie zrozumialem do konca regulaminu. Teraz jesli bede mial promocje to na poczatku pisze do Ciebie Mazak albo do Glory a pozniej zamieszczam bonus. Szkoda ze odrazu dostalem ostrzezenie.

PS: Zauwazylem ze niektore osoby za podobne wykroczenia dostaly 1 ostzezenie a ja 2 ale oki odczekam te 30 dni a jesli nie dostane nagrody w tym miesiacu to bede walczyl o nagrode w nastepnym.

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 04 kwie 2008, 14:58

za wykroczenie takie jakie ty zrobiles wczoraj - czyli reklame serwsiu konkurencyjnego z reguly takie osoby wylatywały z forum odrazu - wiem co mowie bo sam je banowałem, ciebie uratował staz i aktywnosc...

dobra bo odchodzimy od watku tematu, zreszta ktorego zamykam bo jego aktualnosc juz przeminela;)


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.