Osoby nagrodzone za aktywność w lutym
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Osoby nagrodzone za aktywność w lutym
Ze względu na to iż w lutym rozdaliśmy baaaaaardzo wiele zasileń pozwalających zagrać w turniejach everest-brak-polskiej-licencji! nie rozdamy nagród za aktywność.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2008, 14:58 przez Glory, łącznie zmieniany 1 raz.
- *Matt*
- -#aktywny

- Posty: 424
- Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57
-
alves
- -#VIP

- Posty: 1299
- Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00
spokojnie, w tym miesiacu wazniejsze bylo zebysmy nie stracili turka na everescie i tzreba bylo wyplacic troche zapomogi
ja przeciez nie robie tego dla kasy tylko aby inni nasi pokerzysci mogli sobie pograc za free za niezla kasei z mala iloscia konkurentow,a jesli ktoremus sie uda cos wygrac to wtedy bedzie moj sukces...
ja przeciez nie robie tego dla kasy tylko aby inni nasi pokerzysci mogli sobie pograc za free za niezla kasei z mala iloscia konkurentow,a jesli ktoremus sie uda cos wygrac to wtedy bedzie moj sukces...
- *Matt*
- -#aktywny

- Posty: 424
- Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
-
Krzysiek0912
- -#aktywny

- Posty: 120
- Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
-
Krzysiek0912
- -#aktywny

- Posty: 120
- Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
-
Krzysiek0912
- -#aktywny

- Posty: 120
- Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38
No to zdarzenie z bonusem bylo jednorazowe i wynikalo z tego ze nie zrozumialem do konca regulaminu. Teraz jesli bede mial promocje to na poczatku pisze do Ciebie Mazak albo do Glory a pozniej zamieszczam bonus. Szkoda ze odrazu dostalem ostrzezenie.
PS: Zauwazylem ze niektore osoby za podobne wykroczenia dostaly 1 ostzezenie a ja 2 ale oki odczekam te 30 dni a jesli nie dostane nagrody w tym miesiacu to bede walczyl o nagrode w nastepnym.
PS: Zauwazylem ze niektore osoby za podobne wykroczenia dostaly 1 ostzezenie a ja 2 ale oki odczekam te 30 dni a jesli nie dostane nagrody w tym miesiacu to bede walczyl o nagrode w nastepnym.
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
za wykroczenie takie jakie ty zrobiles wczoraj - czyli reklame serwsiu konkurencyjnego z reguly takie osoby wylatywały z forum odrazu - wiem co mowie bo sam je banowałem, ciebie uratował staz i aktywnosc...
dobra bo odchodzimy od watku tematu, zreszta ktorego zamykam bo jego aktualnosc juz przeminela;)
dobra bo odchodzimy od watku tematu, zreszta ktorego zamykam bo jego aktualnosc juz przeminela;)
Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
