20 postów = informacje o freerollach

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

20 postów = informacje o freerollach

Postautor: Glory » 23 gru 2007, 08:56

By zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa powołaliśmy nową grupę: Pretendenci

Jej głównym przywilejem jest możliwość wejścia do forum na którym codziennie są podawane informacje i hasła do najlepszych freerolli.

+ Dostęp do działu blogi pokerowe



+ Możliwość zgłaszania swoich rozdań do działu analiz


Członkostwo w grupie jest automatyczne dla wszystkich osób które napiszą w miesiącu 20 postów.

Członkostwo nie jest dożywotnie - osoby nieaktywne, zostaną z grupy w kolejnym miesiącu usunięte.

Dodatkowym plusem powołania takiej grupy jest to, iż hasła do freerolli będą bezpieczne i żaden obcokrajowiec lub robot sieciowy nie będzie miał do nich dostępu
Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, 09:14 przez Glory, łącznie zmieniany 4 razy.

Moszna23
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:39

Postautor: Moszna23 » 02 sty 2008, 23:59

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem generalnie i widzę że tutaj panują jakieś porządne zasady. Kto się udziela ten gra i wygrywa. Podoba mi się taka organizacja.
Pozdro 4all

alves
-#VIP
-#VIP
Posty: 1299
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00

Postautor: alves » 03 sty 2008, 00:07

No a jak :cool: w koncu to najlepsze forum jakie znam :yes:

pos_iłanka
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 31
Rejestracja: 13 wrz 2007, 17:36

Postautor: pos_iłanka » 03 sty 2008, 03:14

no i w ten sposób zmotywowaliście mnie do rozpoczęcia udzielania się na tym forum :grin:

alves
-#VIP
-#VIP
Posty: 1299
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00

Postautor: alves » 03 sty 2008, 22:12

ooo bedzie premia :cool:
;)

zapalka81
Posty: 0
Rejestracja: 07 sty 2008, 13:54

Postautor: zapalka81 » 07 sty 2008, 14:24

racja aktywni zyskuja :0. choc niekiiedy znajdzie sie ktos kto i tak poda hasło bez zadnych wymogów. :)

dkwho13
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2008, 18:49

Postautor: dkwho13 » 11 sty 2008, 21:55

Podoba mi się ten pomysł. Jasne i egzekwowane zasady to podstawa sprawiedliwości jakby stwierdziła pozytywistyczna szkoła prawnicza. Podoba mi się to forum i myślę, że zagoszczę tutaj na długo. Pozdrawiam :)

adamo90
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 35
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:26

Postautor: adamo90 » 11 sty 2008, 23:57

Mnie jako nowego usera napewno zacheci to do aktywnosci na forum ;)
A przy okazji dzieki takiej blokadzie na turach nie bedzie botow z innych panstw ;)

pozdrawiam!
PS Swietne forum ;)

tezapl
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:50

Postautor: tezapl » 12 sty 2008, 11:43

bardzo dobry pomysl, swiadczy tylko o dobrym poziomie forum

sajanino
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2008, 21:41

Postautor: sajanino » 12 sty 2008, 19:44

tak jest ;D nareszcie znalazłem swoje miejsce na ziemi :D

Malv20
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 12 lis 2007, 20:17

Postautor: Malv20 » 13 sty 2008, 12:07

Świetny pomysł teraz też zaczne sie udzielać :)

pawlak73
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 61
Rejestracja: 10 gru 2007, 17:15

Postautor: pawlak73 » 13 sty 2008, 13:02

No takimi sposobami można bardzo szybko znaleźć ludzi co będą na pewno zainteresowani takimi promocjami jak wasze. Widać że forum posiada sprawiedliwego i uczciwego admina oraz dobrze zorganizowaną grupę moderatorów. Oby tak dalej. :razz:

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 17 sty 2008, 16:43

tymek113, skona9,
za tego typu posty mozna dostac warna na dzien dobry.
3 warny i zakaz pisania na miesiac , wiec uwazajcie.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 17 sty 2008, 17:30

A kazdy warn to o 50 wiecej postow by sie dostac do grupy uprzywilejowanej.

Inter222
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2008, 10:33

Postautor: Inter222 » 18 sty 2008, 10:52

No i dobra strategia a nie hasła by sięchcialo za darmo :mrgreen:

misigin21
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 09 gru 2007, 12:22

Postautor: misigin21 » 18 sty 2008, 17:33

ja także uważam że to jest dobry pomysł ponieważ niektórzy czekają na gotowe a nawet im się nie chce napisać kilka postów na forum bravo dla tych co to wymyślili?!;)

Fransmlks
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 99
Rejestracja: 19 maja 2007, 21:49

Postautor: Fransmlks » 21 sty 2008, 18:23

misigin21 pisze:ja także uważam że to jest dobry pomysł ponieważ niektórzy czekają na gotowe a nawet im się nie chce napisać kilka postów na forum bravo dla tych co to wymyślili?!;)



Zgadzam się ale wiećej ludu musi podawać tam turnieje.

NaVy
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 70
Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18

Postautor: NaVy » 22 sty 2008, 04:50

Witam wszystkich.

Chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.
Co do systemu nagradzania, to jak narazie mi się podoba :smile:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
*Matt*
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 424
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57

Postautor: *Matt* » 22 sty 2008, 11:20

NaVy pisze:Witam wszystkich.

Chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.
Co do systemu nagradzania, to jak narazie mi się podoba

Pozdrawiam

W temacie Mój pokerowy mini blog jest miejsce, gdzie możesz się przedstawić i napisać parę słów o sobie. Stworzony jest tam blog pt. "O NAS" autorstwa radost21.

szkicmaster
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2008, 19:55

Postautor: szkicmaster » 09 lut 2008, 21:59

Wstęp do darmowych turnieji podoba mi się. Tylko na pisanie postów jest mało czasu :(. Poza
tym bezwartościowe się nie liczą, przynajmniej takie są zasady, a jak wiedzę nie wszyscy je egzekwują a wstęp do turniejów mają. Pozostawiam to bez komentarza. Co do powyższych odpowiedzi to zgadzam się to forum jest najlepsze. Najwięcej informacji i darmowych wstępów na turnieje. Pozdrawiam cało ekipe.

milko
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 59
Rejestracja: 07 lut 2008, 19:13

Postautor: milko » 10 lut 2008, 10:41

No to zaczynam sie udzielac a moze bede bral udzial w turnieju za freee :D

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 11 lut 2008, 19:06

szkicmaster, na napisanie postów jest czas nieograniczony. Nasze turnieje są i będą, śpieszyć się więc specjalnie nie trzeba.

Awatar użytkownika
Phela
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 219
Rejestracja: 21 sty 2008, 12:24

Postautor: Phela » 26 lut 2008, 12:02

woo dobrze ze mialem teraz chwilke czasu na przegladniecie forum bo tak to caly czas tylko w cd pokerze siedzialem moze na zalozenie wlasnego minibloga nie bedzie mi starczalo czasu ale skomentowac inne zawsze mozna :) a kto wie moze z czasem i powstanie a co do tego pomyslu to uwazam za sluszny napewno nie jednego forumowicza zacheci do pisania postow pozdro ;)

OT akurat moj 20 post :D

zordiii
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2008, 00:06

Postautor: zordiii » 14 lis 2008, 20:37

chociaz na codzien niejestem za wylewny i zadko sie udzielam to pomysl uwazam za dobry, to pozwoli weliminowac tzw. dzieci neostrady ktore potrafia tylko brac... :twisted:

Awatar użytkownika
sn00pski
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 291
Rejestracja: 18 lis 2008, 18:44

Postautor: sn00pski » 16 gru 2008, 14:36

Hmm chyba musze sie zaglebic w lekture tych watkow, bo moze sie uda jeszcze cos wytargac za bycie aktywnym :)


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.