20 postów = informacje o freerollach
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
20 postów = informacje o freerollach
By zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa powołaliśmy nową grupę: Pretendenci
Jej głównym przywilejem jest możliwość wejścia do forum na którym codziennie są podawane informacje i hasła do najlepszych freerolli.
+ Dostęp do działu blogi pokerowe
+ Możliwość zgłaszania swoich rozdań do działu analiz
Członkostwo w grupie jest automatyczne dla wszystkich osób które napiszą w miesiącu 20 postów.
Członkostwo nie jest dożywotnie - osoby nieaktywne, zostaną z grupy w kolejnym miesiącu usunięte.
Dodatkowym plusem powołania takiej grupy jest to, iż hasła do freerolli będą bezpieczne i żaden obcokrajowiec lub robot sieciowy nie będzie miał do nich dostępu
Jej głównym przywilejem jest możliwość wejścia do forum na którym codziennie są podawane informacje i hasła do najlepszych freerolli.
+ Dostęp do działu blogi pokerowe
+ Możliwość zgłaszania swoich rozdań do działu analiz
Członkostwo w grupie jest automatyczne dla wszystkich osób które napiszą w miesiącu 20 postów.
Członkostwo nie jest dożywotnie - osoby nieaktywne, zostaną z grupy w kolejnym miesiącu usunięte.
Dodatkowym plusem powołania takiej grupy jest to, iż hasła do freerolli będą bezpieczne i żaden obcokrajowiec lub robot sieciowy nie będzie miał do nich dostępu
Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, 09:14 przez Glory, łącznie zmieniany 4 razy.
-
Moszna23
- -#pretendent

- Posty: 30
- Rejestracja: 06 gru 2007, 18:39
-
alves
- -#VIP

- Posty: 1299
- Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00
-
pos_iłanka
- -#pretendent

- Posty: 31
- Rejestracja: 13 wrz 2007, 17:36
-
zapalka81
- Posty: 0
- Rejestracja: 07 sty 2008, 13:54
-
dkwho13
- -#zwykly

- Posty: 2
- Rejestracja: 11 sty 2008, 18:49
-
adamo90
- -#pretendent

- Posty: 35
- Rejestracja: 11 sty 2008, 23:26
-
tezapl
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 29 lip 2007, 20:50
-
sajanino
- -#zwykly

- Posty: 1
- Rejestracja: 11 sty 2008, 21:41
-
Malv20
- -#aktywny

- Posty: 152
- Rejestracja: 12 lis 2007, 20:17
-
pawlak73
- -#pretendent

- Posty: 61
- Rejestracja: 10 gru 2007, 17:15
- rzepa
- -#VIP

- Posty: 595
- Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
-
Inter222
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 18 sty 2008, 10:33
-
misigin21
- -#aktywny

- Posty: 110
- Rejestracja: 09 gru 2007, 12:22
-
Fransmlks
- -#pretendent

- Posty: 99
- Rejestracja: 19 maja 2007, 21:49
-
NaVy
- -#pretendent

- Posty: 70
- Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18
- *Matt*
- -#aktywny

- Posty: 424
- Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57
NaVy pisze:Witam wszystkich.
Chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.
Co do systemu nagradzania, to jak narazie mi się podoba
Pozdrawiam
W temacie Mój pokerowy mini blog jest miejsce, gdzie możesz się przedstawić i napisać parę słów o sobie. Stworzony jest tam blog pt. "O NAS" autorstwa radost21.
-
szkicmaster
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 25 sty 2008, 19:55
Wstęp do darmowych turnieji podoba mi się. Tylko na pisanie postów jest mało czasu
. Poza
tym bezwartościowe się nie liczą, przynajmniej takie są zasady, a jak wiedzę nie wszyscy je egzekwują a wstęp do turniejów mają. Pozostawiam to bez komentarza. Co do powyższych odpowiedzi to zgadzam się to forum jest najlepsze. Najwięcej informacji i darmowych wstępów na turnieje. Pozdrawiam cało ekipe.
tym bezwartościowe się nie liczą, przynajmniej takie są zasady, a jak wiedzę nie wszyscy je egzekwują a wstęp do turniejów mają. Pozostawiam to bez komentarza. Co do powyższych odpowiedzi to zgadzam się to forum jest najlepsze. Najwięcej informacji i darmowych wstępów na turnieje. Pozdrawiam cało ekipe.
-
milko
- -#pretendent

- Posty: 59
- Rejestracja: 07 lut 2008, 19:13
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
- Phela
- -#aktywny

- Posty: 219
- Rejestracja: 21 sty 2008, 12:24
woo dobrze ze mialem teraz chwilke czasu na przegladniecie forum bo tak to caly czas tylko w cd pokerze siedzialem moze na zalozenie wlasnego minibloga nie bedzie mi starczalo czasu ale skomentowac inne zawsze mozna
a kto wie moze z czasem i powstanie a co do tego pomyslu to uwazam za sluszny napewno nie jednego forumowicza zacheci do pisania postow pozdro
OT akurat moj 20 post
OT akurat moj 20 post
-
zordiii
- -#pretendent

- Posty: 86
- Rejestracja: 08 lut 2008, 00:06
- sn00pski
- -#aktywny

- Posty: 291
- Rejestracja: 18 lis 2008, 18:44
Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.