MicroMillions 9 - PokerKings players challenge!

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
pablo1972
-#VIP
-#VIP
Posty: 534
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:07

Postautor: pablo1972 » 08 lis 2014, 16:34


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 08 lis 2014, 16:37


Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 08 lis 2014, 18:00

pablo1972 pisze:
PINDUCH pisze:kurwa t9 co za zjeby

Pewnie jakiś rusek


może nikozi ?

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 08 lis 2014, 18:22

Nikozi by dozbierał fulla na riverze :)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 09 lis 2014, 11:08

1. iza_doria/iza_doria - 15 pkt
2. mara/mara10027 - 15 pkt
3. Dawid84/Blank84PL
4. pablo1972/pablopl1972 - 15 pkt
5. Soya/Soya11
6. genowaty/genowaty - 45 pkt
7. mateuszek115/mateuszek115 - 10 pkt[/b]

pablo1972
-#VIP
-#VIP
Posty: 534
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:07

Postautor: pablo1972 » 09 lis 2014, 13:24


Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 09 lis 2014, 14:11

jebany niemiec kradł non stop i ukradł....omg

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 542F1AA0F0

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 09 lis 2014, 14:23


Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 09 lis 2014, 14:34


Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 09 lis 2014, 14:41


Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 09 lis 2014, 21:24


Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 09 lis 2014, 22:09

Przegrac z pokerem to nie wstyd :)

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 10 lis 2014, 05:47

Do tej pory rozegrałem cztery turnieje i 3x w kasie. Najwyższe miejsce 18 bo nie siadło :mrgreen:


http://www.boomplayer.com/pl/poker-hand ... 4E151F7426

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 09:26

Zacnie.

Ja poleciałem tu na 70 miejscu gdy zostałem przyłapany na kradzieży blindów przez BB.

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 10 lis 2014, 10:34

Brawo! Szkoda trochę tych QQrw bo chyba ft by dały, ale widze przyjąłeś to na klatę z dystansem i za to również brawa! :tak:

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 10 lis 2014, 15:53

mara pisze:Do tej pory rozegrałem cztery turnieje i 3x w kasie. Najwyższe miejsce 18 bo nie siadło :mrgreen:


http://www.boomplayer.com/pl/poker-hand ... 4E151F7426


przeżyłem tam bitwę big stacków na stole moje AK vs no właśnie AA niestety i zamiast do nieba skończyło się na 500 miejscu

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 16:10

Też skeszowałem tego mttka :P Ale odpadłem około 4000 miejsca, QQ < AK :P

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 16:14

1. iza_doria/iza_doria - 30 pkt
2. mara/mara10027 - 50 pkt
3. Dawid84/Blank84PL - 25 pkt
4. pablo1972/pablopl1972 - 30 pkt
5. Soya/Soya11
6. genowaty/genowaty - 50 pkt
7. mateuszek115/mateuszek115 - 20 pkt

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 18:44


Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 19:19

30 minut później na kolejnym micromillions

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 6235ECCDE4

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 10 lis 2014, 19:51

Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 19:59

Co to, nikt na ventrilo nie siedzi?

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 10 lis 2014, 20:19

ja to już nawet nie mam siły do tych turków....

trzeba z nową mocą jutro rano uderzyć....

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 21:10

knoperss pisze:Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?


Bo często rywale się zrzucają do takiego zagrania

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 21:58

Dawid84 pisze:
knoperss pisze:Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?


Bo często rywale się zrzucają do takiego zagrania


Chcesz żeby foldowali, gdy masz asy? :shock:


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.