Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Postautor: buba78 » 08 lis 2014, 18:00
pablo1972 pisze:PINDUCH pisze:kurwa t9 co za zjeby
Pewnie jakiś rusek
może nikozi ?
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 08 lis 2014, 18:22
Nikozi by dozbierał fulla na riverze

-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 09 lis 2014, 11:08
1. iza_doria/iza_doria - 15 pkt
2. mara/mara10027 - 15 pkt
3. Dawid84/Blank84PL
4. pablo1972/pablopl1972 - 15 pkt
5. Soya/Soya11
6. genowaty/genowaty - 45 pkt
7. mateuszek115/mateuszek115 - 10 pkt[/b]
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 09 lis 2014, 14:34
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 09 lis 2014, 14:41
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 09 lis 2014, 22:09
Przegrac z pokerem to nie wstyd

-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 09:26
Zacnie.
Ja poleciałem tu na 70 miejscu gdy zostałem przyłapany na kradzieży blindów przez BB.
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 10 lis 2014, 10:34
Brawo! Szkoda trochę tych QQrw bo chyba ft by dały, ale widze przyjąłeś to na klatę z dystansem i za to również brawa!

-
buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Postautor: buba78 » 10 lis 2014, 15:53
przeżyłem tam bitwę big stacków na stole moje AK vs no właśnie AA niestety i zamiast do nieba skończyło się na 500 miejscu
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 16:10
Też skeszowałem tego mttka

Ale odpadłem około 4000 miejsca, QQ < AK

-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 16:14
1. iza_doria/iza_doria - 30 pkt
2. mara/mara10027 - 50 pkt
3. Dawid84/Blank84PL - 25 pkt
4. pablo1972/pablopl1972 - 30 pkt
5. Soya/Soya11
6. genowaty/genowaty - 50 pkt
7. mateuszek115/mateuszek115 - 20 pkt
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 18:44
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 19:19
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 10 lis 2014, 19:51
Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 19:59
Co to, nikt na ventrilo nie siedzi?
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 10 lis 2014, 20:19
ja to już nawet nie mam siły do tych turków....
trzeba z nową mocą jutro rano uderzyć....
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 10 lis 2014, 21:10
knoperss pisze:Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?
Bo często rywale się zrzucają do takiego zagrania
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 10 lis 2014, 21:58
Dawid84 pisze:knoperss pisze:Dlaczego potbetowałeś na tak suchym flopie?
Bo często rywale się zrzucają do takiego zagrania
Chcesz żeby foldowali, gdy masz asy?

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.