Norweski pokerowy pro Ola Amundsgaard aka Odd Oddsen zaproponował posłom z jego kraju, żeby zagrali z nim w pokera. Zasady? Heads up, Omaha, 10000 rąk. Jeżeli po 10k rąk Ola okaże się gorszy od ochotnika wypłaci mu $170k. Zgłosił się jeden poseł Erlend Wiborg. Mimo pokerowych podstaw, po rozegraniu ok. 1000 rozdań poseł został dosłownie zmasakrowany przegrywając 26BI i uznał wyższość przeciwnika poddając się.
Powodem dla którego Odd Oddsen zdecydował się na taki challenge, było pokazanie, że poker to gra umiejętności i chęć zwrócenia uwagi na sytuację pokera w jego kraju. Wiborg po wyzwaniu przyznał pokerowemu pro rację i uważa, że poker powinien być uregulowany.
Myślicie, że w Polsce by coś takie przeszło? Któryś z naszych (p)osłów zgodziłby się na takie coś? Na pewno takie wyzwanie nie przeszłoby bez echa w mediach.
Link do artykułu po angielsku
Norweski poker pro kontra rząd.
- Gns
- -#VIP

- Posty: 1560
- Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Jah pisze:1000 rozdań poseł został dosłownie zmasakrowany przegrywając 26BI i uznał wyższość przeciwnika poddając się.
O ja... dobra torba
W Polsce? Powodzenia. U nas sukces polityczny = słupki sondaży = kolejna kadencja przy korycie. Nikt nie zaangażuje się w tak niepewny deal, bo zdecydowanie więcej może na tym stracić, niż zyskać. Zderzamy się codziennie z ignorancją i znieczulicą partyjną (choćby 4razy "tak" platformy i ponad 700k przemielonych podpisów), w której głos obywateli ma dokładnie takie samo znaczenie, co mój pierd na końcu świata, więc szanse powodzenia takiej prowokacji to szóstka w totka...
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
drynk pisze:Jah pisze:1000 rozdań poseł został dosłownie zmasakrowany przegrywając 26BI i uznał wyższość przeciwnika poddając się.
O ja... dobra torbaCo trzeba grać, żeby przegrać 26BI w 1k rozdań, to nie wiem.
To proste.... trzeba grać licząc właśnie na szczęście i farta, a w kolejnych przegranych nie trzymać się podstawowych zasad tylko liczyć że "teraz spadnie i się odegram", bez strategii, bez większego myślenia, bez mózgu
jak w totolotka- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
-
msqraster
- -#zwykly

- Posty: 14
- Rejestracja: 08 lis 2013, 14:07
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
msqraster pisze:Myślę że u nas w rządzie też sporo osób sobie pogrywa z tym że nikt się do tego nie przyzna
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent. ... P&Zesp=255
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.