Kartac Pulmeloun GTD 20000EUR 9 Listopada 2013 Ostrava

Analizy rozdań poker teksas holdem z turniejów wielostolikowych live.
satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Kartac Pulmeloun GTD 20000EUR 9 Listopada 2013 Ostrava

Postautor: satyk » 09 lis 2013, 20:46

Pierwszy mój turniej live oceniam jako średnio udany, mogło być lepiej.
Lion_victor odpadł szybko, godzinę przed przerwą, ja do tego czasu trzymałem się w przedziale początkowego stacka, tuż przed przerwą wygrałem rozdanie z :As :Ah , zgarnąłem około 5k żetonów i na przerwę poszedłem z około 30k żetonów. Po przerwie siadło mi jeszcze :2c :2s ale nie zagrałem bo dużo dali ;) i wyszło mi to na dobre, bo poszły wysokie karty. W 5 godzinie grania znowu siadło, siedziałem po BB dostałem :Ad :As i zagrałem ostro za 3k, większość spasowała 1 gość dał, i się zaczęło flop :Js :2d :6h ja więc znowu ostro, dałem 5k, gość podbił do 11,5k a ja momentalnie all, a koleś ... sprawdził. Ja wyrzucam swoje asy, a gość :5d :6d , troszkę szumu przy stoliku i lecą karty :Ts ja już prawie spokojny a tutaj :5c i koniec marzeń o dobrym miejscu, skończyłem na chyba 80 miejscu na około 140 ludzi. Szkoda wielka, ale było fajnie :wink:

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 10 lis 2013, 00:01

No cóż. Jak grałem w Ostrawie to też nie ogarniałem niektórych rozdań, które widziałem. I nawet nie wiem czy tak się powinno grać, czy jaki chuj. Dwa razy AA trafić w jednym turnieju live w krótkim czasie. Niezły run. Szkoda, że nie siadło...

Najważniejsze, że wyżej niż ta fiszka Lion :) Pozdrów go i powiedz, że jak nie będzie miał na pociąg do Gdańska, to może starczy na bilet do Wrocławia. W razie czego nakarmię go.

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 10 lis 2013, 21:34

wszystko bym zrozumiał, że gość sprawdził z KK lub QQ lub że trafił trójkę, ale grać all jak dałem z 6 to tego nie ogarniam, można tak zagrać na free w necie, ale nie na turnieju live ??? tego nie ogarniam


Wróć do „Turnieje LIVE”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.