Wywiad z Kapicą

Wiadomości, informacje, poker w TV...
Awatar użytkownika
toadie3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 380
Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10

Postautor: toadie3k » 19 mar 2013, 15:06

W zasadzie to tym razem o pokerze nie ma nic. W kółko o automatach i zakładach wzajemnych

kazoo88
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:14

Postautor: kazoo88 » 19 mar 2013, 18:06

tak naprawde oni nie walcza z uzytkownikami a z wlascicielami kasyn, automatow ktorzy zarabiaja krocie na tym biznesie. i to ich boli, niemoznosc zmierzenia prawdziwych dochodow

Awatar użytkownika
Mikael
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 322
Rejestracja: 26 gru 2010, 14:44

Postautor: Mikael » 19 mar 2013, 20:10

Po ostatnich wydarzeniach na Cyprze bezpieczniej jest trzymać hajs u nielegalnie działającej firmy internetowej, bez żadnego nadzoru, niż w największych bankach ;)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 19 mar 2013, 21:27

mc1908 pisze:Po ostatnich wydarzeniach na Cyprze bezpieczniej jest trzymać hajs u nielegalnie działającej firmy internetowej, bez żadnego nadzoru, niż w największych bankach ;)


:plus: :tak: Skandal ale chyba masz rację :)

po tym artykule to mam wrażenie że pokera tylko przy okazji zakazali, bo główne ostrze było wymierzone w automaty.. Ehh..

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 20 mar 2013, 00:30

Slodziak pisze:Ale zdrapki można bez przeszkód kupować w kolekturach. Tam nie ma ryzyka, że będziemy kupować jedna za drugą i zdrapywać bez opamiętania?

To jest różnica. Jeśli będą to maszyny do sprzedaży i staną w kolekturach to w porządku, ale jeśli w miejscach publicznych bez żadnego nadzoru to nie spełnią wówczas kryteriów kolektury. Mamy mniej wątpliwości co do umożliwienia sprzedaży TS przez Internet niż co do pozostawienia maszyn do zdrapek na ulicach.


Haha. Nie ma to jak konkretna odpowiedź na pytanie.

Slodziak pisze:Nie chodzi przecież o to, by restrykcyjnie postępować wobec tych, którzy uznają swoje błędy i mają intencję działać legalnie. Chodzi o to, by angażować siły i środki w ściganie tych, którzy z premedytacją łamią prawo.


I rzekł Pan: w Niebie większa radość nastąpi z dwóch grzeszników, którzy się nawrócili, niż z pięćdziesięciu sprawiedliwych (...)

PS. co się ciekawego wydarzyło na Cyprze?

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 20 mar 2013, 10:50

drynk pisze:PS. co się ciekawego wydarzyło na Cyprze?

Cypryjskie banki popłynęły na greckich obligacjach i są na krawędzi bankructwa, a że w całej europie wszyscy zagwarantowali depozyty do 100K E, to Cypr musiałby ze swojego budżetu wyłożyć kupę kasy, jeśli się nie mylę mowa o 30Mld E, gdy ich PKB wynosi 18Mld E, czyli spory problem, wystąpili o pożyczkę do EBC, no ale z racji tego ze kupa rosyjskich oligarchów trzyma tam kasę, to wcale nie było chęci by chronić ich kasę.
No i ustalono że do 100k E pobiorą 7,6% a powyżej 9,9% podatku od depozytu, czyli zabiorą ludziom ich kasę :P No ale parlament odrzucił ten pomysł po grubych protestach, zobaczymy co będzie dalej :P

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 20 mar 2013, 23:25

O beka, to nie wiedziałem. Czyli zleceniodawca i księgowy Leona Zawodowca miał rację: "banki bankrutują, są okradane... u mnie pieniążki nie zginą Leo".


Wróć do „Wiadomości pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.