Wywiad z Kapicą
- toadie3k
- -#aktywny

- Posty: 380
- Rejestracja: 03 sty 2011, 13:10
-
kazoo88
- -#zwykly

- Posty: 1
- Rejestracja: 16 lut 2010, 22:14
- Mikael
- -#aktywny

- Posty: 322
- Rejestracja: 26 gru 2010, 14:44
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
mc1908 pisze:Po ostatnich wydarzeniach na Cyprze bezpieczniej jest trzymać hajs u nielegalnie działającej firmy internetowej, bez żadnego nadzoru, niż w największych bankach
Skandal ale chyba masz rację po tym artykule to mam wrażenie że pokera tylko przy okazji zakazali, bo główne ostrze było wymierzone w automaty.. Ehh..
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Slodziak pisze:Ale zdrapki można bez przeszkód kupować w kolekturach. Tam nie ma ryzyka, że będziemy kupować jedna za drugą i zdrapywać bez opamiętania?
To jest różnica. Jeśli będą to maszyny do sprzedaży i staną w kolekturach to w porządku, ale jeśli w miejscach publicznych bez żadnego nadzoru to nie spełnią wówczas kryteriów kolektury. Mamy mniej wątpliwości co do umożliwienia sprzedaży TS przez Internet niż co do pozostawienia maszyn do zdrapek na ulicach.
Haha. Nie ma to jak konkretna odpowiedź na pytanie.
Slodziak pisze:Nie chodzi przecież o to, by restrykcyjnie postępować wobec tych, którzy uznają swoje błędy i mają intencję działać legalnie. Chodzi o to, by angażować siły i środki w ściganie tych, którzy z premedytacją łamią prawo.
I rzekł Pan: w Niebie większa radość nastąpi z dwóch grzeszników, którzy się nawrócili, niż z pięćdziesięciu sprawiedliwych (...)
PS. co się ciekawego wydarzyło na Cyprze?
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
drynk pisze:PS. co się ciekawego wydarzyło na Cyprze?
Cypryjskie banki popłynęły na greckich obligacjach i są na krawędzi bankructwa, a że w całej europie wszyscy zagwarantowali depozyty do 100K E, to Cypr musiałby ze swojego budżetu wyłożyć kupę kasy, jeśli się nie mylę mowa o 30Mld E, gdy ich PKB wynosi 18Mld E, czyli spory problem, wystąpili o pożyczkę do EBC, no ale z racji tego ze kupa rosyjskich oligarchów trzyma tam kasę, to wcale nie było chęci by chronić ich kasę.
No i ustalono że do 100k E pobiorą 7,6% a powyżej 9,9% podatku od depozytu, czyli zabiorą ludziom ich kasę
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
