PartyPoker chce zbalansować swój system doboru graczy na Pokerroomie. W wyniku czego gracze regularni widzą inne stoły niż gracze słaby/nowi. Regularni gracze są tym faktem zbulwersowani i w ramach protestu wypłacają swój bankroll z roomu.
Tutaj film, który powstał przez jednego z graczy jako dowód. Zresztą PP się przyznało do segregacji graczy i oznajmiło, że jest to zastosowane tylko na gry No Limit Cash.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k7i8meBInwo[/youtube]
Jestem ciekaw co Wy na ten temat sądzicie. Odbieracie tą zmianę jako postęp czy może jako bardzo nieprzemyślany ruch ze strony PartyPoker ?
PartyPoker ewolucja czy upadek ?
- Samyazza
- -#aktywny

- Posty: 194
- Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05
PartyPoker ewolucja czy upadek ?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2013, 22:42 przez Samyazza, łącznie zmieniany 1 raz.
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
wrzucajcie filmiki w tagach youtube (jest kafelka w rzędzie pogrubień, kursywy itd)
Poniżej prawidłowy kod:
Popraw jeśli możesz. Dzięki
Poniżej prawidłowy kod:
Kod: Zaznacz cały
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k7i8meBInwo[/youtube]Popraw jeśli możesz. Dzięki
- Samyazza
- -#aktywny

- Posty: 194
- Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Samyazza pisze:Dzięki Wiciu-ck. Wstawiałem wcześniej w [youtube][/youtube] ale potem w podglądzie mi się nie wyświetlało nie wiem czemu, może literówke gdzieś wtedy robiłem, którą przeoczyłem.
Youtube zmieniło od jakiegoś czasu linki na jakieś przyjaźniejsze chyba i nie zawsze działa nasza funkcja która nie jest dostosowana. Wtedy trzeba znać regułę na jakiej działa nasza i sobie dostosować link

- Spiegol
- LEGENDA

- Posty: 2056
- Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43
Jak dla mnie to strzał w stopę i tak jak piszesz regularsi wypłacają rolle i idą gdzie indziej.
Z drugiej strony, nie pracuje tam banda idiotów, tylko jakiś zespół specjalistów, który przejrzał dokładnie wpływy, zobaczył na czym zarabiają najwięcej i jakieś wnioski wyciągnął.
Może jest tak, że regularsi mają jakiś rakeback, dodatkowe promocje, korzystają z wyścigów i banda fishów/średnich graczy daje im więcej czystego zysku. Ciężko mi sobie to wyobrazić, ale jakieś powodu stoją za taką decyzją na pewno, nikt nie wpadł nagle na genialny pomysł i nie postanowił spróbować tak po prostu.
Czas pokarze, ale trzymam kciuki za to by pomysł nie wypalił i żeby się z tego wypisali bo to zabija lekko sens pokera jako sportu umysłowego.
Z drugiej strony, nie pracuje tam banda idiotów, tylko jakiś zespół specjalistów, który przejrzał dokładnie wpływy, zobaczył na czym zarabiają najwięcej i jakieś wnioski wyciągnął.
Może jest tak, że regularsi mają jakiś rakeback, dodatkowe promocje, korzystają z wyścigów i banda fishów/średnich graczy daje im więcej czystego zysku. Ciężko mi sobie to wyobrazić, ale jakieś powodu stoją za taką decyzją na pewno, nikt nie wpadł nagle na genialny pomysł i nie postanowił spróbować tak po prostu.
Czas pokarze, ale trzymam kciuki za to by pomysł nie wypalił i żeby się z tego wypisali bo to zabija lekko sens pokera jako sportu umysłowego.
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
- wiciu-ck
- LEGENDA

- Posty: 3210
- Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.