PartyPoker ewolucja czy upadek ?

Wiadomości, informacje, poker w TV...
Awatar użytkownika
Samyazza
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05

PartyPoker ewolucja czy upadek ?

Postautor: Samyazza » 02 mar 2013, 22:13

PartyPoker chce zbalansować swój system doboru graczy na Pokerroomie. W wyniku czego gracze regularni widzą inne stoły niż gracze słaby/nowi. Regularni gracze są tym faktem zbulwersowani i w ramach protestu wypłacają swój bankroll z roomu.

Tutaj film, który powstał przez jednego z graczy jako dowód. Zresztą PP się przyznało do segregacji graczy i oznajmiło, że jest to zastosowane tylko na gry No Limit Cash.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k7i8meBInwo[/youtube]

Jestem ciekaw co Wy na ten temat sądzicie. Odbieracie tą zmianę jako postęp czy może jako bardzo nieprzemyślany ruch ze strony PartyPoker ?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2013, 22:42 przez Samyazza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 mar 2013, 22:30

wrzucajcie filmiki w tagach youtube (jest kafelka w rzędzie pogrubień, kursywy itd)
Poniżej prawidłowy kod:

Kod: Zaznacz cały

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k7i8meBInwo[/youtube]

Popraw jeśli możesz. Dzięki

Awatar użytkownika
Samyazza
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05

Postautor: Samyazza » 02 mar 2013, 22:44

Dzięki Wiciu-ck. Wstawiałem wcześniej w [youtube][/youtube] ale potem w podglądzie mi się nie wyświetlało nie wiem czemu, może literówke gdzieś wtedy robiłem, którą przeoczyłem.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 03 mar 2013, 08:50

Samyazza pisze:Dzięki Wiciu-ck. Wstawiałem wcześniej w [youtube][/youtube] ale potem w podglądzie mi się nie wyświetlało nie wiem czemu, może literówke gdzieś wtedy robiłem, którą przeoczyłem.

Youtube zmieniło od jakiegoś czasu linki na jakieś przyjaźniejsze chyba i nie zawsze działa nasza funkcja która nie jest dostosowana. Wtedy trzeba znać regułę na jakiej działa nasza i sobie dostosować link ;)

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 03 mar 2013, 14:00

Jak dla mnie to strzał w stopę i tak jak piszesz regularsi wypłacają rolle i idą gdzie indziej.

Z drugiej strony, nie pracuje tam banda idiotów, tylko jakiś zespół specjalistów, który przejrzał dokładnie wpływy, zobaczył na czym zarabiają najwięcej i jakieś wnioski wyciągnął.

Może jest tak, że regularsi mają jakiś rakeback, dodatkowe promocje, korzystają z wyścigów i banda fishów/średnich graczy daje im więcej czystego zysku. Ciężko mi sobie to wyobrazić, ale jakieś powodu stoją za taką decyzją na pewno, nikt nie wpadł nagle na genialny pomysł i nie postanowił spróbować tak po prostu.

Czas pokarze, ale trzymam kciuki za to by pomysł nie wypalił i żeby się z tego wypisali bo to zabija lekko sens pokera jako sportu umysłowego.

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 03 mar 2013, 16:04

No no, ktoś tu się zapatrzył na ongejmowy Essence i iPokerowy podział roomów na "casualowe" i "regularne". Brawo brawo. Niech skończą tak samo jak tamci. A PS i F* tylko zaciera rączki, bo durna konkurencja sama sobie robi pod górkę.

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 04 mar 2013, 18:24

a chcialem w przyszlosci przelac jakis becel na PP i wyrobic bonus... Choc moze (a raczej napewno ) zakwalifikuja mnie jako fisza i bede wszyskich niszczyl na Micro PLO :D ( tak wiem ze nie segreguja graczy omahy).

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 05 mar 2013, 01:54

Kolejna sieć - Revolution Gaming - wprowadza oprogramowanie, które będzie kategoryzowało graczy względem umiejętności i uniemożliwi grę pomiędzy niektórymi kategoriami graczy.


Wróć do „Wiadomości pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.