Microstakes Challenge

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 21 gru 2012, 19:14

Jou, jak Wam idzie? :D Mi się załączył tryb odrabiania, pokornie zszedłem znowu na NL2. Mimo tego, że robię całkiem solidny winrate cały czas pech daje mi o sobie znać. Tyle runner runnerów to dawno nie widziałem... Choć los nie pomaga to pnę się do góry i nie tracę głowy. A dlaczego? Bo mam zapas buy inów i zachowuję spokój. Na NL5 takiego komfortu nie miałem i stiltowałem.

http://imageshack.us/photo/my-images/651/resultsfs.png

Póki co tak to u mnie wygląda. Pochwalcie się też, bo chcę wiedzieć na czym stoję :D I ktoś wie co z Maczkiem?

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 21 gru 2012, 19:32

U mnie tka jak było w jakimś tam ostatnim wpisie ;)


Maczku! Maczku! Daj znak życia!

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 21 gru 2012, 22:48

ja po ostatnim wpisie poleciałem jeszcze w dół 5 BI i teraz odrabiam ;)

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 23 gru 2012, 00:09

Soooooo sick...

Gościu z KK - well played, świetna strategia!!

PokerStars-nielegalny-w-PL! Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars-nielegalny-w-PL! Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Button ($2)
SB ($2.78)
BB ($2.88)
UTG ($2.86)
UTG+1 ($0.29)
MP1 ($2.13)
MP2 ($2.42)
MP3 ($1.11)
Hero (CO) ($2.49)

Preflop: Hero is CO with 2Obrazek, 2Obrazek
UTG bets $0.06, UTG+1 calls $0.06, 1 fold, MP2 calls $0.06, 1 fold, Hero calls $0.06, 1 fold, SB calls $0.05, BB calls $0.04

Flop: ($0.36) 2Obrazek, KObrazek, 10Obrazek (6 players)
SB bets $0.17, BB calls $0.17, UTG calls $0.17, UTG+1 calls $0.17, 1 fold, Hero raises to $1.02, 1 fold, BB calls $0.85, UTG calls $0.85, UTG+1 calls $0.06 (All-In)

Turn: ($3.82) 6Obrazek (4 players, 1 all-in)
BB checks, UTG checks, Hero bets $1.41 (All-In), BB raises to $1.80 (All-In), UTG calls $1.78 (All-In)

River: ($8.79) 9Obrazek (4 players, 4 all-in)

Total pot: $8.79 | Rake: $0.30

Results:
BB had KObrazek, KObrazek (three of a kind, Kings).
UTG had JObrazek, QObrazek (straight, King high).
UTG+1 had AObrazek, JObrazek (high card, Ace).
Hero had 2Obrazek, 2Obrazek (three of a kind, twos).
Outcome: UTG won $8.49


Ostatnio standard

PokerStars-nielegalny-w-PL! Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars-nielegalny-w-PL! Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Button ($2.07)
SB ($2)
BB ($2.26)
UTG ($0.95)
Hero (UTG+1) ($2.04)
MP1 ($1.70)
MP2 ($1.99)
MP3 ($3.01)
CO ($4.59)

Preflop: Hero is UTG+1 with AObrazek, KObrazek
1 fold, Hero bets $0.08, 1 fold, MP2 calls $0.08, 2 folds, Button calls $0.08, 2 folds

Flop: ($0.27) AObrazek, AObrazek, 3Obrazek (3 players)
Hero bets $0.16, MP2 calls $0.16, 1 fold

Turn: ($0.59) QObrazek (2 players)
Hero bets $0.40, MP2 raises to $1, Hero raises to $1.80 (All-In), MP2 calls $0.75 (All-In)

River: ($4.09) 10Obrazek (2 players, 2 all-in)

Total pot: $4.09 | Rake: $0.14

Results:
Hero had AObrazek, KObrazek (three of a kind, Aces).
MP2 had AObrazek, QObrazek (full house, Aces over Queens).
Outcome: MP2 won $3.95

Limp/call preflop z QQ, hell yeah!!

PokerStars-nielegalny-w-PL! Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars-nielegalny-w-PL! Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Button ($2.38)
SB ($1.34)
BB ($2.02)
UTG ($5.26)
UTG+1 ($1.34)
MP1 ($4.83)
MP2 ($2.16)
Hero (MP3) ($2.46)
CO ($2.28)

Preflop: Hero is MP3 with 4Obrazek, 4Obrazek
1 fold, UTG+1 calls $0.02, 2 folds, Hero bets $0.10, 1 fold, Button calls $0.10, 2 folds, UTG+1 calls $0.08

Flop: ($0.33) 4Obrazek, QObrazek, 3Obrazek (3 players)
UTG+1 checks, Hero checks, Button checks

Turn: ($0.33) AObrazek (3 players)
UTG+1 bets $0.04, Hero raises to $0.24, 1 fold, UTG+1 calls $0.20

River: ($0.81) 2Obrazek (2 players)
UTG+1 bets $1 (All-In), Hero calls $1

Total pot: $2.81 | Rake: $0.10

Results:
UTG+1 had QObrazek, QObrazek (three of a kind, Queens).
Hero had 4Obrazek, 4Obrazek (three of a kind, fours).
Outcome: UTG+1 won $2.71


A do tego standardowo KK vs AA. Tak się chciałem pochwalić, bo już się zapowiadało na sesję jak ta z niedawna na NL5. Tym razem szybciej przerwałem to golenie owiec i nie wyszło najgorzej pod koniec dnia. Jutro próbujemy szczęścia dalej :)

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 23 gru 2012, 01:26

Porcupin pisze:PokerStars-nielegalny-w-PL! Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars-nielegalny-w-PL! Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

Button ($2)
SB ($2.78)
BB ($2.88)
UTG ($2.86)
UTG+1 ($0.29)
MP1 ($2.13)
MP2 ($2.42)
MP3 ($1.11)
Hero (CO) ($2.49)

Preflop: Hero is CO with 2, 2
UTG bets $0.06, UTG+1 calls $0.06, 1 fold, MP2 calls $0.06, 1 fold, Hero calls $0.06, 1 fold, SB calls $0.05, BB calls $0.04

Flop: ($0.36) 2, K, 10 (6 players)
SB bets $0.17, BB calls $0.17, UTG calls $0.17, UTG+1 calls $0.17, 1 fold, Hero raises to $1.02, 1 fold, BB calls $0.85, UTG calls $0.85, UTG+1 calls $0.06 (All-In)

Turn: ($3.82) 6 (4 players, 1 all-in)
BB checks, UTG checks, Hero bets $1.41 (All-In), BB raises to $1.80 (All-In), UTG calls $1.78 (All-In)

River: ($8.79) 9 (4 players, 4 all-in)

Total pot: $8.79 | Rake: $0.30

Results:
BB had K, K (three of a kind, Kings).
UTG had J, Q (straight, King high).
UTG+1 had A, J (high card, Ace).
Hero had 2, 2 (three of a kind, twos).
Outcome: UTG won $8.49


Powiem jedno: o kurwa :mrgreen:

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 25 gru 2012, 17:44

Aaaa niechże się skończy ten challenge bo już nie mogę znieść tego pieprzonego zooma! Nie dość, że coraz bardziej zanitowany, to jeszcze jak już trafię na idiotę to dostaję suckouta! Na NL5 jestem 8 BI pod EV, na NL2 około 15 BI... Co za skurwysyństwo.

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 26 gru 2012, 17:40

Sorki, siedziałem wczoraj parę godzin nad filmami szkoleniowymi, wszedłem na NL5 (wszystko zgodnie z BRM!) i dostałem bardzo sympatyczne wyrównanie. Fałszywy alarm :D

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 29 gru 2012, 18:34

Porcupin pisze:Sorki, siedziałem wczoraj parę godzin nad filmami szkoleniowymi


mógłbyś napisać coś więcej o tych filmach szkoleniowych ? tutaj ewentualnie na pw gdyby to było jakieś nie do końca prawe :razz:

w ramach challenge muszę napisać że wziąłem się za siebie w pocie czoła i z włączoną wyszukiwarką donków (naprawde sam jestem zdziwiony ilu sobie zapisałem ;p ) przeszedłem na NL5 ( co swoją drogą jest przełomem bo pierwszy raz w historii mojego konta na P* gram wyżej niż NL2 :mrgreen: ) i teraz staram się gonić Porcupina i przed końcem roku wyrobić jeszcze 100 VPP żeby dostać 10$ z bonusa....

więc ostatnie dni roku mijają pod znakiem szalonego grindu :twisted:

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 30 gru 2012, 23:21

zdarzyłem choć granie po 8 albo 6 godzin dziennie jest trochę męczące ale spotkało mnie całkiem miłe przywitanie z NL5

Obrazek

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 01 sty 2013, 14:21

No to co, czas się chyba rozliczyć? :D Mój profit na micro, czyli NL2 oraz NL5 wynosi 115$ + 10$ bonusu, razem 125$. Bez szału, trochę przeszkód po drodze napotkałem, na koniec jednak dostałem solidne wyrównanie, co widać na wykresie :) Challenge się skończył, czas zadziałać z własnymi planami, ale dzięki za rywalizację i motywację! Titanum, jak tam? :D

http://img62.imageshack.us/img62/2999/resultspp.png

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 01 sty 2013, 14:46

Tylko dla formalności: skończyłem na minusie! :P

Awatar użytkownika
maczek68
-#VIP
-#VIP
Posty: 947
Rejestracja: 07 kwie 2008, 11:36

Postautor: maczek68 » 01 sty 2013, 15:15

totalna porażka ,
miły wpis na początek 2013 roku :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 01 sty 2013, 17:32

Gratki. Jeszcze tylko titanum. Ja zakończyłam grę cash w listopadzie na minusie :)

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 01 sty 2013, 22:22

miejcie litość ;p jeszcze chwila zakończę świętowanie tego sylwestra i wrzucę podsumowanie ;)

gg pozdro ;)

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 02 sty 2013, 16:21

Ależ nas trzyma niemiłosiernie w niepewności :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 02 sty 2013, 16:47

Porcupin pisze:Ależ nas trzyma niemiłosiernie w niepewności :D


Chyba Ciebie tylko :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 02 sty 2013, 16:50

dajcie mu czas spreparować te wyniki :P

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 02 sty 2013, 16:51

karwek pisze:dajcie mu czas spreparować te wyniki :P


dokładnie, wykres w paincie sam się nie zrobi :wink:

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 02 sty 2013, 20:15

nadszedł w końcu nowy rok udało mi się trochę pod trzeźwieć to i nadszedł czas rozliczeń :wink:

tak więc w trakcie trwania challengu rozegrałem w sumie 56887 rozdań
z czego na ftp 7373
na pokerstras 49514

a teraz pieniądze :razz:

podczas gry na ftp zaliczyłem stratę w wysokości :minus: 19.93 i uwolniłem 4$ bonusu co daje w sumie :minus: 15.93 na fulltilt-brak-polskiej-licencji! poker

grając na PokerStars-nielegalny-w-PL! osiągnąłem zysk w wysokości :plus: 104.28 i uwolniłem 10$ bonusu co daje w sumie :plus: 114.28

teraz już tylko prosta matematyka 114.28-15.93=98,35$ zysku
co jasno pokazuje że zwycięzcą challengu zostaje Porcupin

ode mnie oczywiście ogromne gratulacje :tak: i podziękowania za walke ;) cała zabawa sprawiła mi sporo przyjemności i dobrej zabawy.

a tak jeszcze poza tym to wydaje mi się że moja "wycieczka" na fullshit poker kosztowała mnie zwycięstwo, jednak teraz patrząc to i tak mam odczucie że pomimo tego że nie wygrałem zyskałem bardzo dużo i pomoże mi to poprawić swoją grę :)

żeby się nadmiernie nie rozpisywać jeszcze raz składam gratulacje i życzę wszystkim powodzenia na stolikach i wszystkiego naj w Nowym Roku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1259
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 02 sty 2013, 20:45

Łaaaa, czułem w kościach, że mnie gonisz bezlitośnie :D Gratuluję świetnego wyniku, masz teraz ładną bazę pod dalszą grę. Pomyśl o edukacji, wykupieniu miesięcznego abonamentu na Deucesckarcked, gdzie przez ten czas będziesz mógł zassać tyle filmów ile będziesz chciał. Ja już bez tego widzę się nie obędę, daje to naprawdę dużo. Challenge dał nam ładnego kopa do gry, nie zmarnujmy tego :) Świetny był to pomysł, dzięki bardzo za możliwość uczestnictwa i wyniesienia z niego masę pozytywnych wyników, nie tylko pieniężnych ;p

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 02 sty 2013, 23:22

Gratki! Słodziak wypłać no koledze nagrodę :D

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 02 sty 2013, 23:36

Graty chłopaki, naprawdę dobre wyniki zrobiliście na tym dziadowskim micro :P jestem pod wrażeniem i choćbym się zesrał to nie mogę się z Wami równać! :P


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.