Jak grać żeby wygrać w obleganych "free"
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
-
EviLKate
- -#pretendent

- Posty: 34
- Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15
yeety mi też nie zawsze się udaje. Zwykle jak gram na poważnie przegrywam, a ostatnim razem (to 3 miejsce), to już na samym początku wchodziłam all-in i blefowałam, bo nie chciało mi się grać. Co się okazało, pierwsze rozdanie wszyscy spasowali, w drugim rozdaniu również weszłam all-in ze słabymi kartami, trzy osoby zaczaiły że to blef i również weszły, ale mieli wyższe i silniejsze karty w rękach ode mnie (byłam niemal pewna że odpadnę i o to tez mi chodziło), co się okazało w rozdaniu... Tak... Że na stole wyszły karty pod kolor moich kart i wszystko zgarnęłam, a po prostu chciałam odpaść na samym początku. Mimo że byłam w pierwszej dziesiątce już na początku, nie przestałam grać "na odwal się", tyle że zanim weszłam ponownie all-in to dwa razy spasowałam i znowu z kiepskimi kartami w rekach weszłam all-in, a parę osób z dobrymi kartami również weszła, niestety pech chciał, że na stole karty były dobre dla mnie.
Po tych dziwnych przypadkach przestałam się wygłupiać i zaczęłam grać trochę poważniej. Ale na początku szczęka mi opadła ^.^.
Po tych dziwnych przypadkach przestałam się wygłupiać i zaczęłam grać trochę poważniej. Ale na początku szczęka mi opadła ^.^.
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
EviLKate pisze:Ten wczorajszy w którym brałam udział trwał 3h i 31 minut, odpadłam chyba tak po 3 godzinie. I szczerze... też nie lubię gdy tak długo trwa turniej, bo już po tych 2h jestem zmęczona siedzeniem, ale za to jakie są emocje, gdy zajmujesz miejsce na podium w takim turnieju, po prostu nie opisane ^^.
trzy godziny to jest nic, na PokerStars-nielegalny-w-PL! na mikro stawkach z reguły wtedy dopiero pęka bubel, a w grze zostaje jeszcze z 500 osób :p jeśli chcesz grać turnieje mtt normalne, nie turbo, to trzeba liczyć się z tym, że co najmniej 6-8 godzin musisz poświęcić
-
pawelek78
- -#pretendent

- Posty: 89
- Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
-
pawelek78
- -#pretendent

- Posty: 89
- Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20
Ja to grałem raz taki co liczył koło trzech tysięcy i zacząłem chyba o 15:00 i grubo po 20:00 się skończył i od tamtej pory unikam takich. Może wiecie gdzie są freerole gdzie niepotrzebne są do realizacji wygranej punkty gracza. Bo dla przykładu w betssonie są potrzebne a ja jak narazie tylko tu gram.
-
EviLKate
- -#pretendent

- Posty: 34
- Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15
Pamiętacie, jak zajęłam miejsce w darmowym turnieju. Dostałam bilet o wartości 33$, wykorzystałam go dzisiaj, by zagrać NL Hold'em, No Limit Texas Hold'em $33. Nie powiem, miałam trudności, by poradzić sobie z dobranym graczem. Ale... Chciałabym się wam pochwalić ^.^. Mimo że miałam trudności, to jednak wygrałam. Pod sam koniec gracz ten myślał że nic nie mam, a że on miał As'a to wszedł all-in (taki pewny że wygra) ;]. A tu proszę mam trójkę Damek
http://img442.imageshack.us/img442/3499 ... ebilet.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/3499 ... ebilet.jpg
-
pawelek78
- -#pretendent

- Posty: 89
- Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20
-
EviLKate
- -#pretendent

- Posty: 34
- Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15
-
McRochu
- -#zwykly

- Posty: 15
- Rejestracja: 08 paź 2012, 13:51
-
Czołgista
- -#pretendent

- Posty: 28
- Rejestracja: 11 gru 2012, 15:19
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
ciężko. jedynie turbosy :p