Miejsce w którym możesz sobie założyć własny wątek i na bieżąco dzielić się z innymi swoimi sukcesami, porażkami i przemyśleniami. Forum widoczne po 20 postach. Ponad 300 blogów polskich graczy.
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 13 wrz 2012, 12:12
Witam będe dzielił siż z wami moimi rozdaniami i wynikami
proszę o komentarze
Pozdro

-
buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Postautor: buba78 » 13 wrz 2012, 15:47
jak będzie co komentować to rzucimy słówko bo jak na razie mizernie
witamy również
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 13 wrz 2012, 16:37
Oj
buba78 dałbyś chociaż chłopakowi dograć sesję do końca
Witam i czekam na posty:)
-
tyrdax
- -#aktywny

- Posty: 109
- Rejestracja: 18 gru 2008, 17:19
Postautor: tyrdax » 13 wrz 2012, 16:50
No i jak no i jak?
MTT a może cash?
opowiadaj:)
-
titanum
- -#VIP

- Posty: 1032
- Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23
Postautor: titanum » 14 wrz 2012, 08:36

blog miesiąca
peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie

czy lubisz wódke?

co grywasz i ile

i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...
gl hf

-
drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Postautor: drynk » 14 wrz 2012, 13:09
To i ja wygeneruję trochę ruchu, żeby człowiekowi blog nie zarósł krzakami.
Wyniki miażdżą

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 14 wrz 2012, 15:13
titanum pisze::lol: blog miesiąca
peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie

czy lubisz wódke?

co grywasz i ile

i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...
gl hf

Co za pytania ? Toż od razu mogę sam odpowiedzieć nie znając nawet kolegi :
zajebiście/

/a jak?/Texas hold'em/tyle, że nie ma czasu odpisać

/na to jeszcze nie zasłużyliście
A swoją drogą widzę, że rośnie główny pretendent na blog miesiąca
Mój głos już ma.
Really, no ofense

-
dzienny
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 09 maja 2012, 14:56
Postautor: dzienny » 14 wrz 2012, 15:21
Nie chcę za wiele pisać, żeby nie było, że napisałem więcej od autora.
Witaj na forum
Ta blog ulegnie edycji za 3...,2...,1.....
-
nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
Postautor: nomad » 14 wrz 2012, 15:53
Wyborny blog. Tak trzymaj! Gratuluję.
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 14 wrz 2012, 23:14
Peku1986 powiem ci, że dobrze to rozegrałeś. Na początku delikatny blef w postaci posta. Dobre. Teraz całe forum call. Słusznie niech budują pulę postów

Teraz sugerowałbym all ina w postaci jakiegoś ambitnego posta, takiego żeby wszystkim kapcie pospadały np: `siema co tam?`
Brawo spryciarzu, brawo

-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 17:50
witam hhahah:)niestety było otwarcie tylko później nie miałem czasu na nic praca od rana do wieczora do tego laptop padł;/teraz wróci mój blog:)i będzie najlepszy tutaj:)
Chociaż chłopaki sobie postów nabili

-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 18:07
coś dla relaksu

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 21:21
siadło pięknie w turnieju na starsach dla forum

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
Postautor: magik89z » 11 lis 2012, 21:27
a no to sie wyjasnilo kto to zdzich.
tylko dodam ze z takim stylem gry jak prezentowales przy stole to za daleko nie zajdziesz.
ze Ci wszystko dochodzilo to 1 sprawa , ale jak bedizesz utrzymywal taka gre jak przy 1szym stole to ile bys nie wygral i tak to przegrasz w longrunie.
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:13
Witam panowie
mam pytanie co możecie mi poradzić na nerwową gre jak gram z bezpiecznym bankrollem wszystko ok ide do przodu a mam takie chwile że denerwuje się wchodze na wyższy limit i przegrywam wszystko;/
Ostatnio grałem w naszej darmówce na bwin-brak-polskiej-licencji! i wygrałem ten jeden bilet 5.50:)
zagrałem double sit&go i miałem 10$ nastepnie 3 osobowe stoliki cash game 2/4 centy wyszedłem na 30$ i pózniej złapałem pare pechowych riverów zszedłem na 20$ i odrazu stawki 0.10/0,20 i dwa pechowe rozdania i po kasie

i zawsze mam tak samo czy da sie z tego wyleczyć.Ja sam próbowałem z tym walczyć przerwy robiłem starałem sie opanować ale ciężko gdy ktoś mi wchodzi na A/A przed flopem z 3/3 czy czymś takim to zaczynam głupiec póżniej;/
raz miałem taką przygode możecie wierzyć lub nie miałem 370zł wpłaciłem na ongame w ciągu miechą dopiłem z tego na 10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.
-
mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Postautor: mara » 14 lis 2012, 19:38
peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.
Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:47
mara100 pisze:peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.
Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?
nie w kasynie w pokera przeważnie stoliki 3 osobowe:)
to było już 3 lata temu i nie dawało mi to spokoju ale już się z tym pogodziłem

-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:48
jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.
-
mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Postautor: mara » 14 lis 2012, 19:54
peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.
Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię
Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 20:09
mara100 pisze:peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.
Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię
Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?
jak myślisz co chciałem osiągnać??Miliony gruba kase!!
-
magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
Postautor: magik89z » 14 lis 2012, 20:15
peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.
sam staram sie z tym walczyc.
-
peku1986
- -#pretendent

- Posty: 76
- Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19
Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 20:19
magik89z pisze:peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.
sam staram sie z tym walczyc.
dzięki za pocieszenie nie jestem sam

-
mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
Postautor: mateuszek115 » 14 lis 2012, 21:39
ja też sie wkurwiałem jak nie szlo, ale gralem Hu sng. Nieraz zdarzalo sie ze typki wchodzili z niczym i im siadalo. pozniej przeszedlem na wyzszy limit i majac 40 BI dopiero zaczelo sie schodzenie w dol. jednak zdazylem sie ocknac

i zadalem sobie pytanie czy hu sng ma sens w moim przypadku

odpowieidzialem sobie negatywnie i zaczalem przygode z full ring gdzie potrafiłem zastopowac jak nie szlo totalnie i grac dalej bez wiekszych emocji jak przegrywalem kilka z rzedu. więc może musisz zadać sobie to samo pytanie ?;)
-
magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
Postautor: magik89z » 14 lis 2012, 21:55
jak to slynny laska z chlopaki nie placza "zadaj sobie jedno zajebiscie wazne pytanie co chcesz robisz w zyciu i rob to"

Wróć do „Mój pokerowy mini blog”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.