POWOLI ALE KONSEKEWTNIE

Miejsce w którym możesz sobie założyć własny wątek i na bieżąco dzielić się z innymi swoimi sukcesami, porażkami i przemyśleniami. Forum widoczne po 20 postach. Ponad 300 blogów polskich graczy.
peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

POWOLI ALE KONSEKEWTNIE

Postautor: peku1986 » 13 wrz 2012, 12:12

Witam będe dzielił siż z wami moimi rozdaniami i wynikami :wink:
proszę o komentarze :wink:
Pozdro :trophy:

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 13 wrz 2012, 15:47

jak będzie co komentować to rzucimy słówko bo jak na razie mizernie :)
witamy również

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 13 wrz 2012, 16:37

Oj buba78 dałbyś chociaż chłopakowi dograć sesję do końca :mrgreen:

Witam i czekam na posty:)

tyrdax
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 18 gru 2008, 17:19

Postautor: tyrdax » 13 wrz 2012, 16:50

No i jak no i jak?
MTT a może cash?
opowiadaj:)

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 14 wrz 2012, 08:36

:lol: blog miesiąca :mrgreen:

peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie :razz: czy lubisz wódke? :twisted: co grywasz i ile ;) i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...

gl hf :)

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 14 wrz 2012, 13:09

To i ja wygeneruję trochę ruchu, żeby człowiekowi blog nie zarósł krzakami.

Wyniki miażdżą :shock: :mrgreen:

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 14 wrz 2012, 15:13

titanum pisze::lol: blog miesiąca :mrgreen:

peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie :razz: czy lubisz wódke? :twisted: co grywasz i ile ;) i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...

gl hf :)


Co za pytania ? Toż od razu mogę sam odpowiedzieć nie znając nawet kolegi :
zajebiście/ :tak: /a jak?/Texas hold'em/tyle, że nie ma czasu odpisać :oops: /na to jeszcze nie zasłużyliście :twisted:

A swoją drogą widzę, że rośnie główny pretendent na blog miesiąca :D
Mój głos już ma.

Really, no ofense :)

Awatar użytkownika
dzienny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:56

Postautor: dzienny » 14 wrz 2012, 15:21

Nie chcę za wiele pisać, żeby nie było, że napisałem więcej od autora.

Witaj na forum :)

Ta blog ulegnie edycji za 3...,2...,1.....

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 14 wrz 2012, 15:53

Wyborny blog. Tak trzymaj! Gratuluję.

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 14 wrz 2012, 23:14

Peku1986 powiem ci, że dobrze to rozegrałeś. Na początku delikatny blef w postaci posta. Dobre. Teraz całe forum call. Słusznie niech budują pulę postów :) Teraz sugerowałbym all ina w postaci jakiegoś ambitnego posta, takiego żeby wszystkim kapcie pospadały np: `siema co tam?` :)

Brawo spryciarzu, brawo :)

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 15 wrz 2012, 08:25

Dawid84 Made my day :D

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 17:50

witam hhahah:)niestety było otwarcie tylko później nie miałem czasu na nic praca od rana do wieczora do tego laptop padł;/teraz wróci mój blog:)i będzie najlepszy tutaj:)
Chociaż chłopaki sobie postów nabili :mrgreen: :tak:

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 18:07

coś dla relaksu :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 11 lis 2012, 21:21

siadło pięknie w turnieju na starsach dla forum :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 11 lis 2012, 21:27

a no to sie wyjasnilo kto to zdzich.

tylko dodam ze z takim stylem gry jak prezentowales przy stole to za daleko nie zajdziesz.

ze Ci wszystko dochodzilo to 1 sprawa , ale jak bedizesz utrzymywal taka gre jak przy 1szym stole to ile bys nie wygral i tak to przegrasz w longrunie.

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:13

Witam panowie :twisted:
mam pytanie co możecie mi poradzić na nerwową gre jak gram z bezpiecznym bankrollem wszystko ok ide do przodu a mam takie chwile że denerwuje się wchodze na wyższy limit i przegrywam wszystko;/
Ostatnio grałem w naszej darmówce na bwin-brak-polskiej-licencji! i wygrałem ten jeden bilet 5.50:)
zagrałem double sit&go i miałem 10$ nastepnie 3 osobowe stoliki cash game 2/4 centy wyszedłem na 30$ i pózniej złapałem pare pechowych riverów zszedłem na 20$ i odrazu stawki 0.10/0,20 i dwa pechowe rozdania i po kasie :cry: i zawsze mam tak samo czy da sie z tego wyleczyć.Ja sam próbowałem z tym walczyć przerwy robiłem starałem sie opanować ale ciężko gdy ktoś mi wchodzi na A/A przed flopem z 3/3 czy czymś takim to zaczynam głupiec póżniej;/

raz miałem taką przygode możecie wierzyć lub nie miałem 370zł wpłaciłem na ongame w ciągu miechą dopiłem z tego na 10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 14 lis 2012, 19:38

peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.


Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:47

mara100 pisze:
peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.


Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?

nie w kasynie w pokera przeważnie stoliki 3 osobowe:)

to było już 3 lata temu i nie dawało mi to spokoju ale już się z tym pogodziłem :???:

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 19:48

jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 14 lis 2012, 19:54

peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.


Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię :oops:

Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 20:09

mara100 pisze:
peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.


Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię :oops:

Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?


jak myślisz co chciałem osiągnać??Miliony gruba kase!!

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 14 lis 2012, 20:15

peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.

sam staram sie z tym walczyc.

peku1986
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2008, 18:19

Postautor: peku1986 » 14 lis 2012, 20:19

magik89z pisze:peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.

sam staram sie z tym walczyc.


dzięki za pocieszenie nie jestem sam :mrgreen:

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 14 lis 2012, 21:39

ja też sie wkurwiałem jak nie szlo, ale gralem Hu sng. Nieraz zdarzalo sie ze typki wchodzili z niczym i im siadalo. pozniej przeszedlem na wyzszy limit i majac 40 BI dopiero zaczelo sie schodzenie w dol. jednak zdazylem sie ocknac ;) i zadalem sobie pytanie czy hu sng ma sens w moim przypadku ;) odpowieidzialem sobie negatywnie i zaczalem przygode z full ring gdzie potrafiłem zastopowac jak nie szlo totalnie i grac dalej bez wiekszych emocji jak przegrywalem kilka z rzedu. więc może musisz zadać sobie to samo pytanie ?;)

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 14 lis 2012, 21:55

jak to slynny laska z chlopaki nie placza "zadaj sobie jedno zajebiscie wazne pytanie co chcesz robisz w zyciu i rob to" ;)


Wróć do „Mój pokerowy mini blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.