mój sukces w pokerze

Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
phil91
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59

mój sukces w pokerze

Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:13

Chcę otworzyć wątek utraty zysku

sztuka z turnieju
buy-in
Liczba zawodników

phil91
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59

Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:17

wcześniej grał

108 $ Turbo Qualifier
10+1$ buy in
33 gracz
1. 108 $ bilet
2. 108 $ bilet
3. 108 $ bilet
4. 6$

Grałem agresywnie i wziął 108 $ bilet wygrać

phil91
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59

Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:18

zastrzeżony

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 08 paź 2012, 20:19

Zaprzestań głupiego pisania bardzo Cię proszę! Idziesz drogą dzisiejszych poprzedników i pracujesz na bana. Warto?

phil91
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59

Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:20

zastrzeżony

Awatar użytkownika
Gns
-#VIP
-#VIP
Posty: 1560
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56

Postautor: Gns » 08 paź 2012, 21:18

Ej, ale tak na poważnie. Jakie jest przesłanie tego tematu? Bo nie rozumiem :mrgreen:

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 08 paź 2012, 21:35

pewnie outlander ;)

Bloczek99
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2012, 14:36

Postautor: Bloczek99 » 08 paź 2012, 22:24

i co mamy tutaj się chwalić ? haha ^^
To ja zacznę zająłem 4 miejsce na 1151 graczy w turnieju bankrollmob $10
Moja wygrana to: 0,87$ :mrgreen:
Pozdrawiam.

sebasek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2012, 18:08

Postautor: sebasek » 09 paź 2012, 15:33

Temat dotyczy tego żeby swój największy sukces napisać? Jeśli tak to za największy sukces uważam freeroll- satelita do sunday milion, prawie 21 tysięcy graczy, zająłem 92 miejsce. 5 godzin grania... profit: wielkie 0 :)

Tevez17
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 37
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:35

Postautor: Tevez17 » 09 paź 2012, 16:51

moim było wygranie turnieju z wpisowym 1+0,20. a wygrana niezła bo 100 euro

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 09 paź 2012, 17:02

mara100 pisze:Zaprzestań głupiego pisania bardzo Cię proszę! Idziesz drogą dzisiejszych poprzedników i pracujesz na bana. Warto?


daj spokój, przecież widać że gość nakurza z jakiegoś translatora, a Ty mu próbujesz przemówić do rozsądku:>?


Wróć do „Artykuły o pokerze”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.