Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
-
phil91
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59
Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:13
Chcę otworzyć wątek utraty zysku
sztuka z turnieju
buy-in
Liczba zawodników
-
phil91
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59
Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:17
wcześniej grał
108 $ Turbo Qualifier
10+1$ buy in
33 gracz
1. 108 $ bilet
2. 108 $ bilet
3. 108 $ bilet
4. 6$
Grałem agresywnie i wziął 108 $ bilet wygrać
-
phil91
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59
Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:18
zastrzeżony
-
mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
Postautor: mara » 08 paź 2012, 20:19
Zaprzestań głupiego pisania bardzo Cię proszę! Idziesz drogą dzisiejszych poprzedników i pracujesz na bana. Warto?
-
phil91
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 08 paź 2012, 18:59
Postautor: phil91 » 08 paź 2012, 20:20
zastrzeżony
-
Gns
- -#VIP

- Posty: 1560
- Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56
Postautor: Gns » 08 paź 2012, 21:18
Ej, ale tak na poważnie. Jakie jest przesłanie tego tematu? Bo nie rozumiem

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 08 paź 2012, 21:35
pewnie outlander

-
Bloczek99
- -#zwykly

- Posty: 5
- Rejestracja: 07 paź 2012, 14:36
Postautor: Bloczek99 » 08 paź 2012, 22:24
i co mamy tutaj się chwalić ? haha ^^
To ja zacznę
zająłem 4 miejsce na 1151 graczy w turnieju bankrollmob $10
Moja wygrana to: 0,87$
Pozdrawiam.
-
sebasek
- -#zwykly

- Posty: 4
- Rejestracja: 30 wrz 2012, 18:08
Postautor: sebasek » 09 paź 2012, 15:33
Temat dotyczy tego żeby swój największy sukces napisać? Jeśli tak to za największy sukces uważam freeroll- satelita do sunday milion, prawie 21 tysięcy graczy, zająłem 92 miejsce. 5 godzin grania... profit: wielkie
0 
-
Tevez17
- -#pretendent

- Posty: 37
- Rejestracja: 22 mar 2010, 18:35
Postautor: Tevez17 » 09 paź 2012, 16:51
moim było wygranie turnieju z wpisowym 1+0,20. a wygrana niezła bo 100 euro
-
drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Postautor: drynk » 09 paź 2012, 17:02
mara100 pisze:Zaprzestań głupiego pisania bardzo Cię proszę! Idziesz drogą dzisiejszych poprzedników i pracujesz na bana. Warto?
daj spokój, przecież widać że gość nakurza z jakiegoś translatora, a Ty mu próbujesz przemówić do rozsądku:>?
Wróć do „Artykuły o pokerze”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.