OloPK vs. FISH Sebola

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 20 mar 2012, 21:15

No to przedstawienie kontynuujemy- część druga:

Start 21.30
Koniec - do ustalenia
Miejsce: PokerStars-nielegalny-w-PL! Home Games - pokój - pokerkings.pl
Formuła: NL Holdem - 2000 chipsów - blindy 5 minut - 2 pojedynki równocześnie

Serdecznie zapraszamy

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 20 mar 2012, 23:33

Po 11 grach - Olo 3 - Sebola 8

Nie pamiętam przebiegu wszystkich gier - w pierwszych dwóch na pewno dużo mojego szczęścia - ostatnia partia najbardziej zacięta i najdłuższa zakończona moim zwycięstwem - przedostatnia przewaga Ola od początku zakończona all inami preflop i moje A7o nie dało rady 1010 (Olo miał już wtedy przewagę stacka ponad 2-1)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 mar 2012, 09:51

Go go go OloPK, bo strace przez Ciebie pol rolla :).

OloPK
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38

Postautor: OloPK » 22 mar 2012, 11:34

Berba pisze:Go go go OloPK, bo strace przez Ciebie pol rolla :).


Berba staram sie jak moge, liczymy na to, ze wariancja sie odwroci na przestrzeni kilku najblizszych gier, bo mysle, ze smialo moge powiedziec, ze w kilku sytuacjach w ktorych Sebola mnie ogrywal mozna by te rozdania nazwac coolerami nie tylko w HU ale i w FR ;)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 22 mar 2012, 16:23

OloPK pisze:Berba staram sie jak moge, liczymy na to, ze wariancja sie odwroci na przestrzeni kilku najblizszych gier

każdy wie że te 20 hu to long run jest :D

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 22 mar 2012, 17:35

Bo rozumny gracz nie czekałby na szczęśliwy river a FISH Sebola zawsze się da dealerowi wykazać na river - wiesz coś o tym Berba, nie? - pamietam jak się wkurzałeś na mnie na jednym z pierwszych PKPT jak w piątek przed turniejem głównym dozbierałem do drawa do flusha callując Twój all in po turnie :P Tak Cię wkurzyłem, że w sobotę wygrałeś

Olo nic się nie odwróci po prostu z fishem jest strasznie trudno wygrać :twisted:

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 25 mar 2012, 20:19

Olo Sebola - trzecia odsłona już dziś od 21.30

Nie wiem jak długo pogramy bo mi neta wyłączyli i działam na iplusie - ale serdecznie zapraszamy. Miejsce - PokerStars-nielegalny-w-PL! - HOME GAMES pokój pokerkings.pl

OloPK
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38

Postautor: OloPK » 25 mar 2012, 21:04

koniec naszej gry Sebola 20:4 Olo, niestety okazalem sie za slabym przeciwnikiem na Sebole i to ja okazalem sie najwiekszym fishem, i jednoczesnie hupokryta bo innych od fishow wyzywam :( przykro mi, ze nie sporstalem oczekiwaniom Berby, ktory zainwestowal swoja kase we mnie, ale pozostali chyba beda zadowoleni, pozdrawiam

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 25 mar 2012, 21:07

Ale za to twoja postawa godna Podziwu!!

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 25 mar 2012, 21:16

Parę słów ode mnie

Olo złapał tilta - przegrał nie 20-4 a przegrywał 10-4 i postanowił dalej nie grać i oddać pojedynek walkowerem
Wobec powyższego przykro mi, że nie udało się dokończyć pojedynku na sportowych zasadach.

Mój krótki komentarz - zagrałem ten pojedynek taktyką fisha.....tak ogólnie to jestem fishem - ale tu fishowałem co nie miara - ogólnie jak tylko coś trafiłem na flopie to calling station praktycznie do końca - jak nie wymagało to all ina lub jakiegoś wielkiego zaangażowania chipsów i co....i zazwyczaj trafiałem na river nutsa albo po prostu układ mocniejszy od Ola. W dzisiejszych pojedynkach wymowne były dwa rozdania gdzie po flopie z Q2 i jedną 2 na flopie doczłapałem do river na którym spadła Q - oczywiście po flopie Olo miał top parę i drugi gdzie blefowałem po flopie a Olo dokładał - na turnie spadł 2 trefl dający mi draw do koloru więc CB i na river oczywiście trzeci trefl - tego już Olo chyba nie wytrzymał.

Moje spostrzeżenia i konkluzje: Olo gra solidnie i w long runie pewnie jest na plusie w przeciwieństwie do mnie, szybko jednak tiltuje - polecam mu jak najszybsze zbudowanie rolla i grę na wyższych stawkach, gdzie będzie grał z logicznie myślącymi graczami i będzie mu łatwiej zrozumieć decyzje przeciwnika. A ja - tradycyjnie pokerowy gambling, który mi nigdy na dobre nie wyjdzie

Ogólnie teza z tematu obroniona: "Wygrać z fishem to prawdziwe wyzwanie" :trophy:

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 26 mar 2012, 17:16

Gratuluję... Jednak stara rybacka szkoła, w której Sebola odebrał solidne wykształcenie, to nie przelewki :wink:

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 28 mar 2012, 18:15

Przegrać to nie wstyd, ale oddac mecz walkowerem - juz tak :/

Awatar użytkownika
justnutsbaby
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 420
Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02

Postautor: justnutsbaby » 28 mar 2012, 22:21

lol Olo, co to za walkower. Grajac openship z any2 w kazdej lapie miales szanse wygrac ten zaklad, nawet przy wyniku 10:4 - nie rozumiem.
@Sebola - gratulacje wygranej! :)
@Sith - mb czy ps?

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 29 mar 2012, 00:48

Graty dla zwycięzcy

btw ktoś przyjął mój skromny zakład - (Sebola :) ?)

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 29 mar 2012, 02:49

Dlatego czasem lepiej warto zastanowić się dwa razy za nim kogoś nazwie się fishem...

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 29 mar 2012, 19:15

urnotindanger pisze:Graty dla zwycięzcy

btw ktoś przyjął mój skromny zakład - (Sebola :) ?)


No niestety chyba nikt nie przyjął - a ja przynajmniej zagrałem fair - jak prawdziwy pokerzysta i się nie podłożyłem i nawet jak się all inowałem z 48o to też byłem przekonany o sile swojej ręki :mrgreen:


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.