OloPK vs. FISH Sebola
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Po 11 grach - Olo 3 - Sebola 8
Nie pamiętam przebiegu wszystkich gier - w pierwszych dwóch na pewno dużo mojego szczęścia - ostatnia partia najbardziej zacięta i najdłuższa zakończona moim zwycięstwem - przedostatnia przewaga Ola od początku zakończona all inami preflop i moje A7o nie dało rady 1010 (Olo miał już wtedy przewagę stacka ponad 2-1)
Nie pamiętam przebiegu wszystkich gier - w pierwszych dwóch na pewno dużo mojego szczęścia - ostatnia partia najbardziej zacięta i najdłuższa zakończona moim zwycięstwem - przedostatnia przewaga Ola od początku zakończona all inami preflop i moje A7o nie dało rady 1010 (Olo miał już wtedy przewagę stacka ponad 2-1)
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
-
OloPK
- -#aktywny

- Posty: 159
- Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38
Berba pisze:Go go go OloPK, bo strace przez Ciebie pol rolla.
Berba staram sie jak moge, liczymy na to, ze wariancja sie odwroci na przestrzeni kilku najblizszych gier, bo mysle, ze smialo moge powiedziec, ze w kilku sytuacjach w ktorych Sebola mnie ogrywal mozna by te rozdania nazwac coolerami nie tylko w HU ale i w FR

- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Bo rozumny gracz nie czekałby na szczęśliwy river a FISH Sebola zawsze się da dealerowi wykazać na river - wiesz coś o tym Berba, nie? - pamietam jak się wkurzałeś na mnie na jednym z pierwszych PKPT jak w piątek przed turniejem głównym dozbierałem do drawa do flusha callując Twój all in po turnie
Tak Cię wkurzyłem, że w sobotę wygrałeś
Olo nic się nie odwróci po prostu z fishem jest strasznie trudno wygrać
Olo nic się nie odwróci po prostu z fishem jest strasznie trudno wygrać
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
-
OloPK
- -#aktywny

- Posty: 159
- Rejestracja: 19 wrz 2009, 09:38
koniec naszej gry Sebola 20:4 Olo, niestety okazalem sie za slabym przeciwnikiem na Sebole i to ja okazalem sie najwiekszym fishem, i jednoczesnie hupokryta bo innych od fishow wyzywam
przykro mi, ze nie sporstalem oczekiwaniom Berby, ktory zainwestowal swoja kase we mnie, ale pozostali chyba beda zadowoleni, pozdrawiam
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Parę słów ode mnie
Olo złapał tilta - przegrał nie 20-4 a przegrywał 10-4 i postanowił dalej nie grać i oddać pojedynek walkowerem
Wobec powyższego przykro mi, że nie udało się dokończyć pojedynku na sportowych zasadach.
Mój krótki komentarz - zagrałem ten pojedynek taktyką fisha.....tak ogólnie to jestem fishem - ale tu fishowałem co nie miara - ogólnie jak tylko coś trafiłem na flopie to calling station praktycznie do końca - jak nie wymagało to all ina lub jakiegoś wielkiego zaangażowania chipsów i co....i zazwyczaj trafiałem na river nutsa albo po prostu układ mocniejszy od Ola. W dzisiejszych pojedynkach wymowne były dwa rozdania gdzie po flopie z Q2 i jedną 2 na flopie doczłapałem do river na którym spadła Q - oczywiście po flopie Olo miał top parę i drugi gdzie blefowałem po flopie a Olo dokładał - na turnie spadł 2 trefl dający mi draw do koloru więc CB i na river oczywiście trzeci trefl - tego już Olo chyba nie wytrzymał.
Moje spostrzeżenia i konkluzje: Olo gra solidnie i w long runie pewnie jest na plusie w przeciwieństwie do mnie, szybko jednak tiltuje - polecam mu jak najszybsze zbudowanie rolla i grę na wyższych stawkach, gdzie będzie grał z logicznie myślącymi graczami i będzie mu łatwiej zrozumieć decyzje przeciwnika. A ja - tradycyjnie pokerowy gambling, który mi nigdy na dobre nie wyjdzie
Ogólnie teza z tematu obroniona: "Wygrać z fishem to prawdziwe wyzwanie"
Olo złapał tilta - przegrał nie 20-4 a przegrywał 10-4 i postanowił dalej nie grać i oddać pojedynek walkowerem
Wobec powyższego przykro mi, że nie udało się dokończyć pojedynku na sportowych zasadach.
Mój krótki komentarz - zagrałem ten pojedynek taktyką fisha.....tak ogólnie to jestem fishem - ale tu fishowałem co nie miara - ogólnie jak tylko coś trafiłem na flopie to calling station praktycznie do końca - jak nie wymagało to all ina lub jakiegoś wielkiego zaangażowania chipsów i co....i zazwyczaj trafiałem na river nutsa albo po prostu układ mocniejszy od Ola. W dzisiejszych pojedynkach wymowne były dwa rozdania gdzie po flopie z Q2 i jedną 2 na flopie doczłapałem do river na którym spadła Q - oczywiście po flopie Olo miał top parę i drugi gdzie blefowałem po flopie a Olo dokładał - na turnie spadł 2 trefl dający mi draw do koloru więc CB i na river oczywiście trzeci trefl - tego już Olo chyba nie wytrzymał.
Moje spostrzeżenia i konkluzje: Olo gra solidnie i w long runie pewnie jest na plusie w przeciwieństwie do mnie, szybko jednak tiltuje - polecam mu jak najszybsze zbudowanie rolla i grę na wyższych stawkach, gdzie będzie grał z logicznie myślącymi graczami i będzie mu łatwiej zrozumieć decyzje przeciwnika. A ja - tradycyjnie pokerowy gambling, który mi nigdy na dobre nie wyjdzie
Ogólnie teza z tematu obroniona: "Wygrać z fishem to prawdziwe wyzwanie"

- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
- Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
- justnutsbaby
- -#aktywny

- Posty: 420
- Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02
- urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.