SithJarr - Berba

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 10 sty 2012, 11:32

wheeny pisze:Nie wiem jak Ci to wybaczę Sithu, kosztowałeś mnie mój cały bankroll na starsach.


A co ja mam powiedziec, jak juz poobiecywalem wszystkim prezenty za to 200$ wygrane od Berby...

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 10 sty 2012, 11:36

wheeny - mogłeś tego nie pisać bo teraz będzie mnie sumienie męczyć :) - a zawsze Ci kibicowałem ;)

Sith - jak to się mówi, nie dziel skóry na niedźwiedziu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 10 sty 2012, 11:56

Szfiecu, szczególnie gdy niedzwiedz jest taki agresywny jak ja :)

Slodziak na kolejny challenge to mnie nie namowi nawet Twoja kiepska prowokacja :P.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 10 sty 2012, 12:04

Slodziak pisze:Graty!

A Ty stary prowoderze:

Elf pisze:Przestańcie się kłócić jak baby i załóżcie temat odnośnie waszego pojedynku i załatwicie to po męsku ;)


licze, że jak ja będę jechać z Sithem, to pojedziesz z Glorym :smile: Takie tam pare cytatów z niedawna :roll: : (na przemian Berba, Elf...)

i everest-brak-polskiej-licencji! gdzie Grzechu zebrał do gutshota .


Grzechu zebrał do gutshota hahaha na flopie miałem top parę a na riverze zagrałem Ci za prawie Twój cały stack i mnie sprawdziłeś z jakimiś dwoma śmieciowymi parami ;d Więc lepiej napisz i przegrana z Grzechem kiedy zagrałem jak donk
Do tego z tego co pamiętam to na 15 HU w tym roku wygrałeś ze mną 2


GrzechuTG to może challenge? 15 HU w tempie normal lub slow? Stawka - ja 400$, Ty dwa puchary za zwycięstwo w ligach HU?


Nie ma problemu 400$ v 400$ ale na pewno nie będę grał o puchary które wygrałem w dwóch ligach ale ofc 400$ v 400$ wchodzę.


Pojedynek oczywiście się odbędzie ale jak to bywa z pojedynkami trzeba na nie trochę poczekać Ja mam termin na luty gdyż w styczniu podejmuje się innego chalengu dlatego też nie dam rady zagrać z glorym w tym samym terminie ale nie martwcie się takiego pojedynku nie odpuszczę


http://www.pokerkings.pl/pierwsza-wielk ... t14604.htm

no więc po 2 latach ciągle czekamy :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:


Niestety wymiękam jestem zbyt przerażony pojedynkowaniem się z kimkolwiek żeby podnosić rękawice. Całe szczęście że Ty mnie nie wyzwałeś bo już bym wogóle narobił w spdonie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 809
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 10 sty 2012, 16:47

gg guys, graty Berba.

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1054
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 12 sty 2012, 21:44

spoko ja jutro z rana wysle urnotowi na starsy nie mam sily teraz tego ogarnac :)

gg gratsy :)


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.