Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 10 sty 2012, 11:32
wheeny pisze:Nie wiem jak Ci to wybaczę Sithu, kosztowałeś mnie mój cały bankroll na starsach.
A co ja mam powiedziec, jak juz poobiecywalem wszystkim prezenty za to 200$ wygrane od Berby...
-
Szfiecu
- LEGENDA

- Posty: 2056
- Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58
Postautor: Szfiecu » 10 sty 2012, 11:36
wheeny - mogłeś tego nie pisać bo teraz będzie mnie sumienie męczyć

- a zawsze Ci kibicowałem
Sith - jak to się mówi, nie dziel skóry na niedźwiedziu

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 10 sty 2012, 11:56
Szfiecu, szczególnie gdy niedzwiedz jest taki agresywny jak ja
Slodziak na kolejny challenge to mnie nie namowi nawet Twoja kiepska prowokacja

.
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 10 sty 2012, 12:04
Slodziak pisze:Graty!
A Ty stary prowoderze:
Elf pisze:Przestańcie się kłócić jak baby i załóżcie temat odnośnie waszego pojedynku i załatwicie to po męsku

licze, że jak ja będę jechać z Sithem, to pojedziesz z Glorym

Takie tam pare cytatów z niedawna

: (na przemian Berba, Elf...)
i everest-brak-polskiej-licencji! gdzie Grzechu zebrał do gutshota .
Grzechu zebrał do gutshota hahaha na flopie miałem top parę a na riverze zagrałem Ci za prawie Twój cały stack i mnie sprawdziłeś z jakimiś dwoma śmieciowymi parami ;d Więc lepiej napisz i przegrana z Grzechem kiedy zagrałem jak donk
Do tego z tego co pamiętam to na 15 HU w tym roku wygrałeś ze mną 2
GrzechuTG to może challenge? 15 HU w tempie normal lub slow? Stawka - ja 400$, Ty dwa puchary za zwycięstwo w ligach HU?
Nie ma problemu 400$ v 400$ ale na pewno nie będę grał o puchary które wygrałem w dwóch ligach ale ofc 400$ v 400$ wchodzę.
Pojedynek oczywiście się odbędzie ale jak to bywa z pojedynkami trzeba na nie trochę poczekać Ja mam termin na luty gdyż w styczniu podejmuje się innego chalengu dlatego też nie dam rady zagrać z glorym w tym samym terminie ale nie martwcie się takiego pojedynku nie odpuszczę
http://www.pokerkings.pl/pierwsza-wielk ... t14604.htmno więc po 2 latach ciągle czekamy

Niestety wymiękam jestem zbyt przerażony pojedynkowaniem się z kimkolwiek żeby podnosić rękawice. Całe szczęście że Ty mnie nie wyzwałeś bo już bym wogóle narobił w spdonie

-
M@jkel
- -#VIP

- Posty: 809
- Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43
Postautor: M@jkel » 10 sty 2012, 16:47
gg guys, graty Berba.
-
dadzio10
- -#VIP

- Posty: 1054
- Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42
Postautor: dadzio10 » 12 sty 2012, 21:44
spoko ja jutro z rana wysle urnotowi na starsy nie mam sily teraz tego ogarnac
gg gratsy

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.