Polski Freeroll - everest-brak-polskiej-licencji! Poker

Liga pokerowa w Białogardzie
Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Polski Freeroll - everest-brak-polskiej-licencji! Poker

Postautor: maybeturek » 02 mar 2010, 01:32

Witam wszystkich.

Po nieudanych bojach w turnieju forumowym na Unibecie, kontynuowałem turniej "Polski Freeroll" na Evereście. Pula tego turnieju który odbywa się pierwszego dnia miesiąca wynosi 500$. Czyli moim zdaniem jak na freeroll nie jest to mało.
W turnieju wzięło udział 919 graczy z Polski. Cały turniej notowałem się w czołówce. Jest to mój jeden turniej z nie wielu w którym nie popełniłem żadnego błędu co wynagrodziło mnie zajęciem właśnie pierwszego miejsca.

Screan turnieju:
Obrazek

damianp6
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 08 lut 2010, 20:47

Postautor: damianp6 » 02 mar 2010, 23:24

Gratulacje :) Nawet nie wiedziałem o takim turnieju ;p

Awatar użytkownika
cerdo
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 72
Rejestracja: 06 sty 2010, 00:15

Postautor: cerdo » 06 mar 2010, 15:58

A wiec to ty :P Graty, obserwowalem cie od czasu kiedy bylismy razem na stole. Ja skonczylem na 12 miejscu :twisted:

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 21 lis 2010, 22:23

brawo Igor ! sory że spóźnione gratulacje ale przynajmniej szczere ;)

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 22 lis 2010, 14:02

hehe masz refleks nie ma co ;) Mam nadzieję że życzeń urodzinowych nie składasz mu z pół rocznym spóźnieniem ;d

Awatar użytkownika
Suchoparek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:20

Postautor: Suchoparek » 22 lis 2010, 14:23

Slowplay...? :roll:

... brak dopalaczy na rynku tłumaczy takie spóżnienie...

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:25

hehe Już o tym zapomniałem ;) Dziekuje bardzo Marcinie :D

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:25

dopiero teraz jestem poważniej aktywny na forum a wcześniej nie było okazji żeby tak "publicznie" pogratulować :D a jeżeli chodzi o urodziny to sam Grzechu dobrze wiesz że my urodziny obchodzimy minimum 3 razy w tygodniu :D

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 22 lis 2010, 15:26

trzy razy w tygodniu to chyba w czasie roku szkolnego ;) Normalnie to chyba macie bibę 2 razy w ciągu 24h hehe

Czego skutki widać ;d

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:28

postanowienie - Brak alkoholu, a co za tym idzie ? SUKCES, HARACHOW i PIENIĄŻKI $$$

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:30

oj tam oj tam, bez przesady aż tak często to nie można, ale Igor gratulacje jeżeli chodzi o postanowienie ;) widzimy się w piątek w Dołku :D

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:31

W piatek będę opijał wygraną wejsciówke do Harachowa

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:33

no czyli postanowienie jak najbardziej aktualne :) do piątku.

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:33

W przyszłości pozostanie na zawsze ;)

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:35

no nie wątpię ;) w każdym razie 3mam kciuki za harachów i za postanowienie :)

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:40

Ja trzymam kciuki żebyśmy zobaczyli się w Harrachowie :D

croyale
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 87
Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32

Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:41

trzymaj trzymaj przyda się. wszystko rozwiąże się w przyszłą niedzielę.


Wróć do „Białogard”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.