Liga pokerowa w Białogardzie
-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 02 mar 2010, 01:32
Witam wszystkich.
Po nieudanych bojach w turnieju forumowym na Unibecie, kontynuowałem turniej "Polski Freeroll" na Evereście. Pula tego turnieju który odbywa się pierwszego dnia miesiąca wynosi 500$. Czyli moim zdaniem jak na freeroll nie jest to mało.
W turnieju wzięło udział 919 graczy z Polski. Cały turniej notowałem się w czołówce. Jest to mój jeden turniej z nie wielu w którym nie popełniłem żadnego błędu co wynagrodziło mnie zajęciem właśnie pierwszego miejsca.
Screan turnieju:

-
damianp6
- -#aktywny

- Posty: 134
- Rejestracja: 08 lut 2010, 20:47
Postautor: damianp6 » 02 mar 2010, 23:24
Gratulacje

Nawet nie wiedziałem o takim turnieju ;p
-
cerdo
- -#pretendent

- Posty: 72
- Rejestracja: 06 sty 2010, 00:15
Postautor: cerdo » 06 mar 2010, 15:58
A wiec to ty

Graty, obserwowalem cie od czasu kiedy bylismy razem na stole. Ja skonczylem na 12 miejscu

-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 21 lis 2010, 22:23
brawo Igor ! sory że spóźnione gratulacje ale przynajmniej szczere

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 22 lis 2010, 14:02
hehe masz refleks nie ma co

Mam nadzieję że życzeń urodzinowych nie składasz mu z pół rocznym spóźnieniem ;d
-
Suchoparek
- -#aktywny

- Posty: 222
- Rejestracja: 14 lip 2009, 19:20
Postautor: Suchoparek » 22 lis 2010, 14:23
Slowplay...?
... brak dopalaczy na rynku tłumaczy takie spóżnienie...
-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:25
hehe Już o tym zapomniałem

Dziekuje bardzo Marcinie

-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:25
dopiero teraz jestem poważniej aktywny na forum a wcześniej nie było okazji żeby tak "publicznie" pogratulować

a jeżeli chodzi o urodziny to sam Grzechu dobrze wiesz że my urodziny obchodzimy minimum 3 razy w tygodniu

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 22 lis 2010, 15:26
trzy razy w tygodniu to chyba w czasie roku szkolnego

Normalnie to chyba macie bibę 2 razy w ciągu 24h hehe
Czego skutki widać ;d
-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:28
postanowienie - Brak alkoholu, a co za tym idzie ? SUKCES, HARACHOW i PIENIĄŻKI $$$
-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:30
oj tam oj tam, bez przesady aż tak często to nie można, ale Igor gratulacje jeżeli chodzi o postanowienie

widzimy się w piątek w Dołku

-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:31
W piatek będę opijał wygraną wejsciówke do Harachowa
-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:33
no czyli postanowienie jak najbardziej aktualne

do piątku.
-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:33
W przyszłości pozostanie na zawsze

-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:35
no nie wątpię

w każdym razie 3mam kciuki za harachów i za postanowienie

-
maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Postautor: maybeturek » 22 lis 2010, 15:40
Ja trzymam kciuki żebyśmy zobaczyli się w Harrachowie

-
croyale
- -#pretendent

- Posty: 87
- Rejestracja: 18 mar 2009, 00:32
Postautor: croyale » 22 lis 2010, 15:41
trzymaj trzymaj przyda się. wszystko rozwiąże się w przyszłą niedzielę.
Wróć do „Białogard”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.