Gala Pokerkings heads up, runda czwarta

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Gala Pokerkings heads up, runda czwarta

Postautor: GrzechuTG » 22 kwie 2010, 22:17

Zapraszam na Ligę HU na Maria poker!!!

Data: 29 kwietnia, czwartek godzina 21:00

Nazwa: Gala Pokerkings.pl
Forma: Heads up, No limit Holdem
Buy-in: 2 eur +0.2 eur
Stuktura: 2000 żetonow na start, blindy 8 minut.
Podział wygranych: TOP8 płatne,
Do puli zebranej z buy-in zostanie dodane 75 eur !

Rejestracja otwarta na 72h przed turniejem !
Ilość miejsc: 64 (na wszelki wypadek, spodziewane 32)


Turniej jest dostępny na hasło. Otrzymają je członkowie grupy Gracze, oraz wszystkie osoby zarejestrowane w Maria Poker z naszego linku partnerskiego.
[center]
Nasz banner rejestracja z którego pozwala brać udział we wszystkich naszych akcjach na Maria Poker
<script language="javascript" src="http://adserving.unibet-brak-polskiej-licencji!.com/ad.aspx?pid=12407&bid=9630"></script>

Osoby które nie widzą banera mogą użyć <a rel="nofollow" href="http://adserving.unibet-brak-polskiej-licencji!.com/ad.aspx?pid=12407&bid=6256">LINK Tekstowy</a>[/center]

Jeśli chcesz otrzymać hasło - wyślij mi na PW swój alias pokerowy Maria celem sprawdzenia.

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 28 kwie 2010, 19:55

no chłopaki dawac może do 16 uzbieramy do jutra w tej chili 13 osób

Matiw131
Posty: 0
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:23

Postautor: Matiw131 » 29 kwie 2010, 09:16

To znaczy , że tylko osoby z banera mogą zagrać w tych turniejach ?
Czy po prostu jak nie mam konta z banera to mam tylko x1 pkt ??

Awatar użytkownika
quest
-#VIP
-#VIP
Posty: 735
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54

Postautor: quest » 29 kwie 2010, 16:18

Mogą zagrać wszyscy. Jeśli nie masz konto z bannera to w klasyfikacji nie dostaniesz podwójnych punktów.

konieczny
-#VIP
-#VIP
Posty: 714
Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29

Postautor: konieczny » 29 kwie 2010, 18:26

musze wyjsc, ale na wszelki wypadek zostane zarejestrowany (w przypadku 31 chetnych :)). moj nick TrzyKrule - smialo blindowac

JenOr
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 336
Rejestracja: 06 maja 2007, 20:25

Postautor: JenOr » 29 kwie 2010, 20:45

No i bylem punktualnie, pare razy sfoldowalem, zeby bylo widac ze jestem, wzialem pelny czas na zastanowienie, ale to nie wystarczylo Omarethh'owi zeby sie domyslic, ze mam jakies problemy i zaraz przybede. Zadrzyl w jakas minute zjechac mi 1000 zetonow i jeszcze chamsko twierdzil, ze to brak szacunku sie spozniac... Zal, w takim wypadku nie jestem w stanie wygrac HU, bedac tak wkurzonym. Notabene bardzo slaby gracz, wrecz donk... ;/

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 29 kwie 2010, 20:50

Po raz kolejny out. I w każdej gali po kilka razy AA, KK - niestety przeciwnicy zawsze pasują :P
Jedyny plus to Martini - dziękuję, że poczekałeś, no i za miłą pogawędkę :P

A wracając do tematu naszych Gal... przepraszam za wyrażenie, tak już było :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 29 kwie 2010, 21:35

no i out na 6 bo radosta AK sprawdziłem TT i co dochodzi oczywiście A Ipaa

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 29 kwie 2010, 22:35

gama pisze:Jedyny plus to Martini - dziękuję, że poczekałeś, no i za miłą pogawędkę :P

Nie ma problemu :) A za gre rowniez dziekuje - takie gale z takimi pojedynkami to ja moge codziennie grac :) i nie mowie tu bynajmniej o wyniku tego heads upa z Tobą, ale ogolnie o atmosferze ;)

A co do calego turnieju - trzecia moja wygrana Gala w tym miesiacu :D Nie wiem co sie dzieje, szaleeenstwo :D :trophy: :trophy: :trophy:

dzieki wszystkim za gre - wszystkie pojedynki naprawde ciezkie - trzeba bylo sie nameczyc... w kazdym razie udalo sie - no i fajnie by bylo na maj tez taka Gale zorganizowac... :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Stefano1988
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 331
Rejestracja: 16 mar 2009, 20:24

Postautor: Stefano1988 » 30 kwie 2010, 00:18

Gratulacje Martini zdominowałeś ten miesiąc tytuł przeszedł w dobre Ręce ;) Ja miesiąca kwietnia w swoim wykonaniu nie bede komentował dzis szybko AK vs AA z Dviperem i do domu xD .
Co do wyblindowania to jest tak jeden poczeka drugi nie choc uważam że 15 minut poczekania nikogo nie zbawi xD Omareth nie ładnie xD

PINDUCH
-#VIP
-#VIP
Posty: 1355
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:06

Postautor: PINDUCH » 02 maja 2010, 15:19

a kiedy bedzie generalka za kwiecien?

Awatar użytkownika
quest
-#VIP
-#VIP
Posty: 735
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54

Postautor: quest » 05 maja 2010, 15:58

Chyba sami zainteresowani muszą sobie podliczyć.
Co z ligą HU w tym miesiącu ? przerwa ?


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.