a na flopie tragedia.. rozumiem ze wczesniej callowales, bo sie oplacalo, ale na flopie ten call to po co? twoje rozumowanie ktore przedstawiles jest niepelne a wiec bledne.
po pierwsze pula to 70k. on zagrywajac za 30k po 1. pokazuje slabosc (bet <polowe puli) a po 2. zostawia ci tak naprawde 2 decyzje: fold badz all-in. jezeli boisz sie jego kart (uwazasz ze jestes mocno z tylu) to na drawowatym flopie, z sama top para i 3 kickerem pozwalanie na obejrzenie nastepnej karty jest bledem. poza tym po twoim callu pula wynosi 130k (przy pozostalym stacku 30k) i nie ma opcji zebys nie byl pot commited.
tak na dobra sprawe ja bym zrzucil juz na flopie. twoj call byl zagraniem strasznie slabym.. pozniej (turn, river) wnioski wyciagales dobre i wg. nich grales poprawnie, ale co z tego skoro blad byl wczesniej..
PS: witam wszystkich po 4miesiecznej przerwie (telefon grzecha przypomnial mi o forum

