[NL][220+20 eur][freezout] AJs na D

Analizy rozdań poker teksas holdem z turniejów wielostolikowych live.
Awatar użytkownika
barthek
-#VIP
-#VIP
Posty: 786
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40

Postautor: barthek » 05 mar 2010, 01:18

pomijam gre preflop, bo to z grubsza omowiliscie i zle czy dobrze, ale obejrzales flop..

a na flopie tragedia.. rozumiem ze wczesniej callowales, bo sie oplacalo, ale na flopie ten call to po co? twoje rozumowanie ktore przedstawiles jest niepelne a wiec bledne.

po pierwsze pula to 70k. on zagrywajac za 30k po 1. pokazuje slabosc (bet <polowe puli) a po 2. zostawia ci tak naprawde 2 decyzje: fold badz all-in. jezeli boisz sie jego kart (uwazasz ze jestes mocno z tylu) to na drawowatym flopie, z sama top para i 3 kickerem pozwalanie na obejrzenie nastepnej karty jest bledem. poza tym po twoim callu pula wynosi 130k (przy pozostalym stacku 30k) i nie ma opcji zebys nie byl pot commited.

tak na dobra sprawe ja bym zrzucil juz na flopie. twoj call byl zagraniem strasznie slabym.. pozniej (turn, river) wnioski wyciagales dobre i wg. nich grales poprawnie, ale co z tego skoro blad byl wczesniej..

PS: witam wszystkich po 4miesiecznej przerwie (telefon grzecha przypomnial mi o forum :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 05 mar 2010, 13:11

Porcupin, tak, skonczylem 5-ty, kasujac 1170 eur. Jakby nie badbet na koniec bylo przynajmniej o oczko lepiej. Jak w koncu znajde czas to wrzuce na bloga szersza relacje.

barthek, wielkosc betu ocenia sie nie tylko do puli, ale na FT - do stacku przeciwnikow. A te "tylko 30k" to bylo wiecej niz polowa graczy miala przed soba na stole. Pewnie nie raz widziales "standardowe" bet x4 na poczatku gry na niskich blindach i to same zagranie x2.2 na wysokich gdzie jeszcze lezy pelno ante. Dziala tak samo, w bo w koncowce gry kazdy zeton oglada sie 2x nim sie go rzuci na srodek.

O tym dlaczego call na flop a nie fold czy all-in tlumaczylem szczegolowo kilka postow wyzej. Ja zdania nie zmienie, a Ty oczywiscie masz prawo do swojego.

piotrek_nowy
-#VIP
-#VIP
Posty: 634
Rejestracja: 21 maja 2009, 09:16

Postautor: piotrek_nowy » 05 mar 2010, 13:59

barthek pisze:po pierwsze pula to 70k. on zagrywajac za 30k po 1. pokazuje slabosc (bet <polowe puli) a po 2. zostawia ci tak naprawde 2 decyzje: fold badz all-in. jezeli boisz sie jego kart (uwazasz ze jestes mocno z tylu) to na drawowatym flopie, z sama top para i 3 kickerem pozwalanie na obejrzenie nastepnej karty jest bledem. poza tym po twoim callu pula wynosi 130k (przy pozostalym stacku 30k) i nie ma opcji zebys nie byl pot commited.

powiedz mi Barhek jakiego drawa sie moze Glory bac na tym flopie? Jesli bije go na flopie, to ryzykiem jest jedynie trafienie dwuoutowca przez rywala. Bo ja nie widze tutaj mozliwosci zeby murek mial flushdraw. AI na pewno na flopie poprawna decyzja nie jest i tutaj imo Glory zagral dobrze. Tyle ze jak sam pisal braklo konsekwencji - jesli decyduje na call na flopie, to gra call na turn / AI na turn.

masaker
-#VIP
-#VIP
Posty: 535
Rejestracja: 03 mar 2010, 12:08

Postautor: masaker » 08 mar 2010, 12:44

Zawsze można zagrać fold do zagrania dziewczyny.
To bubel a jak widać bałeś się zaryzykować na river easy call przy takiej puli.


Więc moim zdaniem największym błędem było przygotowanie mentalne do parti.
TZN Chęć podjęcia ryzyka i nagłe wycofanie się z tego.


Wróć do „Turnieje LIVE”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.