Aktualne informacje gdzie każdy z nas dziś gra. Kibicowanie innym w poker online nigdy nie było takie przyjemne!
-
Pitr3k
- -#aktywny

- Posty: 254
- Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12
Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 00:54
Nie tracisz nic z rakebaku - mozesz sobie je normalnie wykorzystywac na turnieje z wpisowym za FPP.
P.S - OGLADAM WASZA GRE MA BYC 1 i 2 miejsce

-
prezol
- -#aktywny

- Posty: 320
- Rejestracja: 10 gru 2007, 20:38
Postautor: prezol » 30 gru 2009, 00:56
pkt które ugrywasz na bonus możesz wykorzystać jedynie na turnieje... nom też grałem w tym turku ale tu to ludzie grają jakoś lużniej.... asterix.. np nabudował się w pewnym momencie po allinach z Q7s........ do 13k..
-
Pitr3k
- -#aktywny

- Posty: 254
- Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12
Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 00:58
Nie dziwne jak rebuy jest tylko za 500 FPP, a ma tego pewnie 30 k +

-
Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Postautor: Sebola » 30 gru 2009, 01:08
No i nie wytrzymałem - dla mnie to szachy na końcu - nie lubię takiej gry - a już 1 w nocy i trzeba będzie zaraz do małej wstawać.
Poległem tradycyjnie sprawdzając najmniejszy stack z K8 i nadziewając się na JJ - w nastepnym rozdaniu all inuję się z 33 i trafiam na KK - cóż zrobić
-
Pitr3k
- -#aktywny

- Posty: 254
- Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12
Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 01:13
Gratulacje Sebola i Asterix

Dobre HU - krotka pilka ^^
-
asterix79pl
- -#VIP

- Posty: 486
- Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16
Postautor: asterix79pl » 30 gru 2009, 01:13
dzieki za kibicowanie

w Hu juz bylo latwo
-
prezol
- -#aktywny

- Posty: 320
- Rejestracja: 10 gru 2007, 20:38
Postautor: prezol » 30 gru 2009, 01:13
nom gratulacje
-
Sebola
- -#VIP

- Posty: 1487
- Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56
Postautor: Sebola » 30 gru 2009, 01:26
No przyłaczam się do gratulacji - ja jak zwykle muszę teraz iść odrobić te stracone 60$ hehehe
-
polak13
- -#VIP

- Posty: 600
- Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Postautor: polak13 » 30 gru 2009, 05:33
Gratulacje! A można wiedzieć jakie padły wygrane ?
-
asterix79pl
- -#VIP

- Posty: 486
- Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16
Postautor: asterix79pl » 30 gru 2009, 12:00
ja 80 dolcow a Sebola chyba 22,pula bylo 200 to ponad polowa dla pokerkingow

-
GrzesVP
- LEGENDA

- Posty: 3087
- Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17
Postautor: GrzesVP » 30 gru 2009, 12:25
Orientujecie sie w sprawie jak wyglada gra z fpp jesli sie ma program lojalnosciowy? Jesli zagram turniej za 20K fpp - jest taki z ladna pula na chili bodajze - ostatnio cos widzialem. To wowczas am odejmowane ze ugralem 20K fpp niej rake?
-
Oskarek
Postautor: Oskarek » 30 gru 2009, 12:28
GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź

-
GrzesVP
- LEGENDA

- Posty: 3087
- Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17
Postautor: GrzesVP » 30 gru 2009, 13:08
Oskarek pisze:GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź

Dziekówka, jakos ne czytałem tematu tylko odrazu pytanko poszlo

Wróć do „Gramy razem”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.