29,12 chlipoker-brak-polskiej-licencji! turniej za punkty

Aktualne informacje gdzie każdy z nas dziś gra. Kibicowanie innym w poker online nigdy nie było takie przyjemne!
asterix79pl
-#VIP
-#VIP
Posty: 486
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16

29,12 chlipoker-brak-polskiej-licencji! turniej za punkty

Postautor: asterix79pl » 30 gru 2009, 00:30

FT z Sebolą

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 00:54

Nie tracisz nic z rakebaku - mozesz sobie je normalnie wykorzystywac na turnieje z wpisowym za FPP.

P.S - OGLADAM WASZA GRE MA BYC 1 i 2 miejsce :D

prezol
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 320
Rejestracja: 10 gru 2007, 20:38

Postautor: prezol » 30 gru 2009, 00:56

pkt które ugrywasz na bonus możesz wykorzystać jedynie na turnieje... nom też grałem w tym turku ale tu to ludzie grają jakoś lużniej.... asterix.. np nabudował się w pewnym momencie po allinach z Q7s........ do 13k..

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 00:58

Nie dziwne jak rebuy jest tylko za 500 FPP, a ma tego pewnie 30 k + :)

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 30 gru 2009, 01:08

No i nie wytrzymałem - dla mnie to szachy na końcu - nie lubię takiej gry - a już 1 w nocy i trzeba będzie zaraz do małej wstawać.
Poległem tradycyjnie sprawdzając najmniejszy stack z K8 i nadziewając się na JJ - w nastepnym rozdaniu all inuję się z 33 i trafiam na KK - cóż zrobić

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 254
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 30 gru 2009, 01:13

Gratulacje Sebola i Asterix :) Dobre HU - krotka pilka ^^

asterix79pl
-#VIP
-#VIP
Posty: 486
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16

Postautor: asterix79pl » 30 gru 2009, 01:13

dzieki za kibicowanie ;) w Hu juz bylo latwo

prezol
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 320
Rejestracja: 10 gru 2007, 20:38

Postautor: prezol » 30 gru 2009, 01:13

nom gratulacje

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1487
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 30 gru 2009, 01:26

No przyłaczam się do gratulacji - ja jak zwykle muszę teraz iść odrobić te stracone 60$ hehehe

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 600
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 30 gru 2009, 05:33

Gratulacje! A można wiedzieć jakie padły wygrane ?

asterix79pl
-#VIP
-#VIP
Posty: 486
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:16

Postautor: asterix79pl » 30 gru 2009, 12:00

ja 80 dolcow a Sebola chyba 22,pula bylo 200 to ponad polowa dla pokerkingow :razz:

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3087
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 30 gru 2009, 12:25

Orientujecie sie w sprawie jak wyglada gra z fpp jesli sie ma program lojalnosciowy? Jesli zagram turniej za 20K fpp - jest taki z ladna pula na chili bodajze - ostatnio cos widzialem. To wowczas am odejmowane ze ugralem 20K fpp niej rake?

Oskarek

Postautor: Oskarek » 30 gru 2009, 12:28

GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź :)

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3087
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 30 gru 2009, 13:08

Oskarek pisze:GrzesVP, 2 post od góry i w dól i masz odpowiedź :)


Dziekówka, jakos ne czytałem tematu tylko odrazu pytanko poszlo :roll:


Wróć do „Gramy razem”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.