Blog - Rzepa

Miejsce w którym możesz sobie założyć własny wątek i na bieżąco dzielić się z innymi swoimi sukcesami, porażkami i przemyśleniami. Forum widoczne po 20 postach. Ponad 300 blogów polskich graczy.

Kiedy bedę mieć BR by grać NL 25 ?

kwiecień/czerwiec
0
Brak głosów
sierpień/lipiec
0
Brak głosów
wrzesień/październik
0
Brak głosów
bankrut,nie na tej platformie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

olczykandre
-#VIP
-#VIP
Posty: 597
Rejestracja: 03 cze 2008, 15:29

Postautor: olczykandre » 01 paź 2008, 20:34

jak zobaczylem Twoje K10 to z jednej strony sie ucieszylem ze dobrze Cie rozczytalem a z 2 strony wiedzialem ze i tak odpadne :P takze nawet po flopie sie nie cieszylem bo jak widac nie bylo z czego heheheh normalnie 100% wiedzialem ze odpadne takie jest LAP i jeszcze nie amietam zeby mi sie taka akcja w jakims turnieju NIE zdazyla :P

Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP
Posty: 567
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45

Postautor: Fanatyk » 01 paź 2008, 22:38

Graty , bilet za 220$ to niezła wygrana ...Czekamy na relacje z gry , na głebokich wodach .

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 12 paź 2008, 19:07

przez jakis czas nie mialem dostepu do neta.
Zdziwilem sie na poczatku turnieju bo wystartowalo ponad 450 osob ,ale tego samego dnia tylko 5-6 godzin wczesniej ledwo 100 osob bylo.
Sam poczatek turnieju to same foldy, strach trema itp.
szybko odpadlo 2 graczy, dziwne to bylo przy takich stackach i takim buy-inie. szybko znalazlem slabego gracza, ale o dziwo mial ponad przecietne szczescie i calkiem dobrze mu szlo.. do pierwszej przerwy, wpierw wtopil na moim setcie waletów , potem okolo 6k na strit draw, a potem tylko klikal all-in , z ponad 20 k , gdzie ja mialem okolo 11k , w ciagu 5 minut jego postać stała się bladym wspomnieniem.
Ale i mi szło źle, po prawej stronie mialem bardzo agresywnego gracza, ktory gdy zostawał sprawdzany zawsze mial mocną karte.
Dostawałem prawie caly czas trash hand's , tylko kradlem blindy z pozycji lub kradlem pule od pasywnych graczach.
Po ponad godzinie gry dostale J10o , podbilem i wszedl przeciwnik z prawej strony,
i spada 9s, Qs, xs. bet za pule , gracz mnie przebija i ja wchodze, spada Ks , bet za 2\3 puli i dostaje raisa tak ze musialbym wejsc all-in , no i fold. W tej grze stracilem okolo polowe chipsow, 5-6 k mi zostalo.
Karty dostawalem i te karty pasowalem i tak minela 2 godzina gry.
Rozwiązanie stolu i przeniesienie. kilka rund dalej dostaje 9 10s dalszej pozycji, podbijam za 5bb, gracz z wczesnej pozycji utg call, stol 9 3 4, bet utg , moj raise , przeciwnik re-raise , ja call , 910s vs 34s. niestety nic nie przychodzi i zostaje wyeliminowany z turnieju.
niezle emocje, trudni gracze, i zbyt malo doswiadczenia w takich turniejach dalo mi pozycje w 3 setce.
a mialy byc dolary i kanary a wyszedl remont pokoju i brak neta

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

mój pierwszy raz

Postautor: rzepa » 06 lis 2008, 20:37

W tym mieście gdzie żubr tuż za rogiem, poker znalazl uznanie i są już dwie oficjalne ligi. Dzieki czemu mogłem zadebiutować w grze na żywo.

Kwestie organizacyjne pominę milczeniem , bo w debiucie było kilka innych ważniejszych rzeczy. Zarejestrowałem się jako 53 , osób bylo ponad 60. Pula ładna ,ale podział puli i co do kwestii z rebuy-ami to pomine milczeniem hehe.

Organizator poprosił o posadzenie wszystkich szanownych tyłkow na siedzenia, a osoby nie mające miejsca zostaly wydelegowane to wnęki. Razem z znajomym usiedlismy we wnęce. Laska się pyta czy znamy zasady , bo ona tak nie bardzo. Znajomy jej tłumaczy co i jak. Po rozlosowaniu graczy kumpel miał szczęsci ze przy tym samym stole z nią usiadł. Tasowała jak opetana , szybko , bezbłednie , fachowo, nie zdziwiłbym się jakby pokazała jakieś tricki karciane.

Początek.
Otrzymałem karte od organizatora i miałem znaleść taką samą na stole. ok znalazlem sie przy 8 osobowy stole. Rozglądam się po stole i już widze kogo nalezy unikać , koles obok mnie bawi się żetonami. I ani razy mu się nie rozsypały. 1 wskazówka :) pokerzysta.
W pierwszej godzinie można bylo sie dokupić , blindy 1/2 rosna co godzinę , po 22 koło 23 co pół godziny.

Lekka trema, drżenie rąk, wreszcie dostaje pierwsze karty. Trash hands przez 3 rundy wokól stołu. Dostaje KK , przede mną lekkie podbicie , ja rereise do 12 , pokerzysta chodzi.reszta pas. spada flop q x x rainbow , wrzucam 15 call. turn x, czeck,czeck, river J, bet 50, raise do 100 , call, KK vs JJJ. Niestety pierwsza ważna ręka , i stack z początkowych 200 topnieje do 60-70. I jak każdy gracz musiałem odreagować i wyjełem z kieszenii paczke cholinexu.

Ta wtopa spowodowała że się troche rozluźniłem. Po następnej godzinie odbudowałem się troche i stack przekraczał początkowe 200. Ale i tak to było mało .Z czasem zauważyłem ze dobrych graczy miałem po lewej stronie , slabyszych po prawej. 3 osobom po mojej prawej stronie agresywny gracz bez miłosierdzia kradł blindy i pule.I Swój stack odbudowałem na słabszych graczach.

Na moim stole w ciagu godziny został wzięty 1 rebuy. Tuż po zakonczeniu tej fazy turnieju dostaje A5 s, z slabej pozycji wchodze do gry, wchodzi gracz agresywny i blefujący. Oprocz niego wchodzi do gry shortstack. flop 445 , lubiacy blefowac zagrywa za 5 , sh wchodzi , ja podbijam do 25 , agr myśli i pasuje , shortstack przenija do 31 i jest all-in. pokazuje 73s. para piatek sie utrzymuje 1 gracz out. To był jeden z słabszycg graczy tego turnieju,potrafił callować jako 3 w puli na turnie i na river pokazać ze miał A high.

Zrobilo sie miejsce wiec sie przesiadlem by widziec karty i cala akcje na stole. Gdyż do tej pory przy prosokątnym stole siedziałem w samym rogu i słabo widziałem karty gdy gra toczyła się po drugiej stronie. A teraz komfort. Patrze na kumpla z drugiego stołu rozwalony jak na plaży, siedzi w wygodnej sofie , po minie wydawałoby się ze już wygrał ten turniej.

Między czasie odpada drugi gracz, cięzko cokolwiek o nim powiedzieć, wystarczało go przebić by spasował. I miał 1 ciekawe zachowanie, liczył i mamrtał pod nosem. haha. moze liczył outy i prawdopodobieństwo.Miedzy czasie na każdym stole się przeżedza. Kelnerka biega z zamówieniami, dym unosi się w powietrzu. I na telewimie leciał mecz. 1 stól zostaje rozwiązany i przychodzi chlopak z srednim stackiem (ale wyższym od mojego i siada po mojej lewej stronie).

W jednym rozdaniu ,w grze są 3 osoby ja,pokerzysta i ktoś tam. Raise na preflopie, flop spada QK2,(mam Q10) mój bet za 2/3 puli, pokerzysta call,3 gracz pas. turn x, check,check. river x, przeciwnik bet, zastanawiam się i sprawdzam go, pokazuje A high. Pokazuje dame z uśmiechem na twarzy za te walety hehe.

Po mojej prawej stornie został koleś który miał więcej szczęscia niż umijętności. I jeszcze miał 1 ceche non stop wszystko mu się piepszylo z kartami, nie te karty spalał, zamiast karte spalić wykładał ją na stól i mnóstwo razy gdy zdawał karty odsłaniały się. Po kolejnym razie na stole przebiegł pomruk dezaprobaty. Gdy zostało mu 11 czipsów, wchodzi all-in,i mówi ze jutro ma na 6 do pracy i musi lecieć. ok. rozdanie , wchodzi all=in , ja pas, obok gracz co przedchwilą do nas dołaczył call , pokerzysta raise. nowy gracz call. I nasz bohater który jest i rozdjącym i na all-inie, przy 2 jeszcze graczach , odwraca
karty i pokazuje QJ. Komentarz stołu ," no qwa". Koleś potrafił popsuć grę,pokerzysta na turnie wyrzuca nowego z rozdania a na river spada J i "roztargnięty" zostaje w grze.

Blindy zwiększone.Jakiś czas pózniej dostaje A9s ,( jedna z lepszych rąk jakie miałem do tej pory w turnieju) , call , agresywny gracz call "roztargniety" checka na blindzie. Flop Ks, 9s, Q, check, postanawiam agresywnie rozegrać flush draw bet do puli, agresywny gracz pas, gracz na blindzie call. turn K, check,check. River xs , blind bet, moj raise, sprawdza mnie z AJ o.
Między czasie agresywno-blefującemu graczu chipsy topnieją z 77 gra all-in spradza go gracz z 33, Na river spada 3.

Karty dostaje,karty pasuje, blindy znów wzrastają do 5/10. Stack znowu się troche kurczy. Turniej toczy się na 3 stołach. Między czasie bieg do łazienki i po fajki z baru, bieg bo nie było żadnej przerwy. Karty coraz bardziej się wygniatają ( a graliśmy talią z kiosku za 5 zl) , i coraz bardziej lepią , doszedłem do wniosku że nie wszyscy po wyjsciu myją ręce :P .

Wreszcie dostaje coś ładnego 10,10 z późnej pozycji , jeden call do mnie , ja raise do 40 , foldy do duzego blinda ( gracz mało rąk grał,a jak grał to otwierał gre raisem), foldy do mnie. Patrze na karty, patrze na niego no i dylemat. Musze się podwoić po juz niedlugo blindy wskakują na 20/40 i spasowałem. poczekam na lepszą okazje. Niedlugo pózniej sprawdziłem na river all-ina shorstacka,obaj pokazaliśmy stita Q high.

Ciekawe rozdanie 3 graczy. Roztargnięty wchodzi all-in, nowy call, pokerzysta call. Tu mówie do roztargnętego "tylko nie pokazuj kart, toczy się gra" śmiech na stole. flop małoważny , poszly all-iny , pokerzysta KK , nowy QQ , roztargniety A5 , turn A, river x. Nowy gracz zostaje wyeliminowany. Pare gier pózniej wreszcie odpada gracz z duża ilością szcześcia.

Male przetasowanie na stolach , 3 stoly po 7 osob. Dochodzi do nas 2 nowych graczy. Powoli ,ale systematycznie blindy stanowią już dla mnie zagrożenie.20/40.

Na póznej pozycji dostaje KJs wchodze all-in , sprawdza mnie 77 , na flopie łapie J , i podwajam się. Miedzy czasie mój stack wzbogaca się. Dostaje na ręce AKs , przebijam do 75 lub 100, 3 graczy wchodzi. Flop A xs xs (tyle ze nie w moich kolorach), 2 checki do mnie, patrze na swój stack i mówie magiczne zdanie za wszystko, 1 fold , decyzja do gracz który przed chwilą przyszedl , siedzi , zastanawia się, tu mi serce waliło w razie wygranej wracam do gry i jestem nieźle nabudowany, i sprawdza mnie , gracz obok fold. Rzuca AQ , ja pokazuje swoje Ak , dama się nie pojawia. i mój stack wyglada ładnie.

W grze jest już tylko 16 osób, 2 stoły. Przychodz gracz z bardzo duża ilością żetonów. Nie mineły dwa rozdania kart dostaje AK w czerwach , nowy gracz podbija do 200, wszyscy pas ja call. spada flop A J x wszystko w winie. bet za 200 moze 300 i call przeciwnika. turn kolejne wino. No i dupa się zrobiła. Po dłuzszej chwili zastanowie wchodze all-in okolo 250, przeciwnik zastanawia sie i po namyśle mówi call i pokaz mi swego krola wino. On pokazuje Dame w winie , a moją Winą był brak tego wina. I tak skończyłem na 15 pozycji. ( te rozdanie zostawie bez komentarza i nie komentujcie go , to była 5 godzina gry w debiucie).

Wrażenia niesamowite po grze na żywo, zupełnie inny poker. Zabawa przednia, gralem bez re-buy-a, raz tylko gdy miałem przełożyć karty w 4 godzinie gry, rozpiepszyłem cała kupke kart,ale to przez te klejące się karty hehe.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

podsumowanie

Postautor: rzepa » 16 lis 2008, 14:22

ta ręka jest symbolicznym podsumowaniem mojego grania online
ObrazekObrazek
alliny byly na flopie.
Obrazek
nawet sie nie wqurwiam już , jakoś mnie to już nie rusza.

Chcialo by sie napisać ze tymczasowo, ale wlaściwie to pernamentnie nie idzie mi gra online. Gra na żywo to zupelenie inna bajka. Nawet cashowki z buy-inem za 10 czy 20 zl. Granie " z człowiekiem " ktorego się widzi więc daje.

Ostatnio przy stole ktos powiedzial ze niewyobraza sobie gry innej niz gdy widzi swego przeciwnika , jego reakcje na karty ktore otrzymuje, zachowanie przy stole w trakcie gry,jak zdaje, to co mowi i jak mowi itd itp. Cale te otoczenie.

Więc morał z tego taki że ide pograć :)

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

wierszowane wyznania pokerzysty

Postautor: rzepa » 17 lis 2008, 14:53

O riverze ukochany,
Losie nieuchronny,
W Tobie wielkie nadzieje pokladamy,
Ciebie czesto przeklinamy.
Tyś chiplidera z pierdestalu zrzucasz,
tys shortastacki od śmierci osłaniasz.
Sitouty pod twoja opieką,
ratujesz ich, karta kaleko.

Gdy gre zaczynamy,
o bycie neutralntm cie blagamy.
Przy sprawdzonym allinie,
44 karto z tali nie znana,
Tys jak kochanka,nieuchorne czekanie,
przyspiesza serce o szybsze bicie.
Nie jeden na twoj widok zawalu dostal,
niejednemu pusty portef tylko sie ostal.

Jesteś kobietą z kosą,
raz nagrodą, raz karą.
Tanczysz dance macabre,
ze Śmierca w parze,
Nie ma znaczenia,stary czy mlody
piekny czy brzydki.
Kazdy po kolei wpada na twe ostrze
Smiejszesz sie, gdy widzisz na przegranych ustach okrzyk litości!

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

unibet-brak-polskiej-licencji!

Postautor: rzepa » 24 lis 2008, 23:49

Wreszcie mały sukcesik. Zwyciestwo na unibecie we freerollu.
ObrazekObrazek
Mam druga szanse w tym miesiacu w unibecie by coś wreszcie zacząć grać.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

unibet-brak-polskiej-licencji!

Postautor: rzepa » 24 lis 2008, 23:50

Wreszcie mały sukcesik. Zwyciestwo na unibecie we freerollu.

Mam druga szanse w tym miesiacu w unibecie by coś wreszcie zacząć grać.
Obrazek
By rzepawel

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 25 lis 2008, 09:58

tak patrze rzepa na twojego avatora >> patrzę i widzę ze coś w tym jest
bo i u mnie z pustych oczodołów zyciowa prawda bije
a stad do sukcesów w pokerze >> jeden krok

ps. po mojemu >> river kazdy ma taką na jaką zasługuje...

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 25 lis 2008, 17:48

radost21 pisze:a stad do sukcesów w pokerze >> jeden krok

do zakochania tez jest 1 krok , jeden krok i nic wiecej , a poza tym co do sukcesow to jesli zaczne je juz odnosić, moze to bedzie moj maly krok a duzy dla pokerowego świata :P

radost21 pisze:ps. po mojemu >> river kazdy ma taką na jaką zasługuje...

musze z avataru naostrzyć kose, moze rivery sie polepszą.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 26 lis 2008, 17:55

Radost niezly z Ciebie prorok, robie wlasnie ten krok , nie boje sie :P , idzie mi dobrze :)

Opowieści z wczorajszej sesji. unibet-brak-polskiej-licencji! 2 stoly 10/20 centow i 20/40 centow.
Na stoliku z mniejszymi blindami mało co się działo , co mnie zdzwiło bo statystyki i oglądalność flopa były interesujące.
Ale statystyki dla drugiego stołu były wrecz wymarzone. Gdy zaczela sie gra właściwa w prawie niezmiennym składem , srednia pula w rozdaniu to okolo 18 euro , na podobnym stoliku 10 osobowym tylko 11-12.

Przez pierwsze kilkanaście minut mało co się działo, aż wreszcie stolik opustoszał i gralem HU z mebe06. Co kilka rozdań dołaczyło się kilku wybitnych inaczej graczy i statysytki stołu wzrosły momentalnie.
Lista graczy ktorzy nadawali się do bezmiłosierdnego skubania :redondo ,jigsaw , grosmich, pasih, ejtcghl . 2 osoby zagadki NaghtsBaby i Lanfear, jeden rock ange i 2 graczy z ktorymi nie rywalizowalem frank i mebe06.

Jedno z pierwszych rozdań gdy stól powoli się kompletował. Na mini reise kogos do 80 centow , 4 osoby w grze. Na rece umnie 810s , spada ładny flop J 9 2 , grosmich chech,ja check , frank bet za 1 , wszyscy w grze. Turn spada dama, grosmich czeck , u mnie bet 1 , frank call , redondo raise do 2 , grosmich call , ja raise i na all-in , frank mysli i fold , i 2 sprawdzajacych. jak milo , ponizej zdjecie z czym zostalem sprawdzonym.
[IMG=http://img444.imageshack.us/img444/6757/stritpabitowasg9.png][/IMG]

Poniżej umieszczam specjalne rozdanie. Zastanawiałes sie ile moze być all-inow na preflopie gdy pelny buy-in to 40 euro?

Na preflopie.
Obrazek
Po wyłorzeniu kart.
Obrazek

W tym rozdaniu widać co powoduje nieprzygladanie sie gry przeciwnka , frank gral agresywnie i selekcja rąk, jigsaw grał kazda karte z Asem z reki plus wchodzil do gry po kilku raisa z srednimi kartami, nahtsbaby lubil blefować i grał bardzo agresywnie, i kilka razy sie nadział , lanfear czlowiek zagadka , 2 razy wszedl all-in na preflopie sprawdzajac minimalne 2 graczy , raz pokazal ks , raz 10 8s , a oprocz tego rozegral moze ze 2 rece przez godzine. I jeszcze jego bledem bylo blefowanie poczatkujach graczy. Malo zwarzywszy ze stól był szybki, tzn szybko akcja się toczyła.
Kilku z wymieniowych osobnikow okreslonych przeze mnie jako fishe , albo grać nie umiało albo po obejrzeniu meczu w towarzystwie kilku browar zasiadlo do gry , gdyż tak zlej selekcji rak i glupiego rozgrywania dawno nie widzialem online.
Po tej rece bohaterami stolu staje sie niejaki pasih i ejtchgl. Panowie kilka krotnie się wkupili ucieszajac wszystkich znajdujacych sie przy stole. Ich pojedynki 1 na 1 to akademia jak nie grać w pokera.

Chcialoby sie oskubać rybke a trafia sie takie rozdanie.
Obrazek

Przebieg byl nastepujacy.

Raise do 1,6 mebe06 , ja call i jeszcze ejtglc i pasish raise do all-ina kolo 4-5,wszyscy call. flop bardzo ładny i rownie niebezpieczny.
Mebe czeka, ode mnie bet za 10 , i tu wielka szkoda ale ejtglc pomylil sie z klawiszami na myszce i dal fold , mebe raise , ja all-in.
Mebe na czacie napisał , ze niewłasciwego gracza oskupalem. Oczywiscie rownierz graty od niego za reke, odpisalem mu wiem o tym. W nastepnej grze podwoil sie z QQ na ejtglc z Q10 , przy flopie A J x byly all=iny. Oczywiscie pogratulowałem mu podwojenia sie i od tej pory mielismy cichą współprace , ja mu i on mi sie nie wpiepszalismy do gry. Ja jego raise-ow ani on moich do konca grania nie sprawdzalismy. :)

Obrazek
Kolejne ciekawe rozdanie, standardem na tym stole to byl mini raise, Na reke dostaje 77 piekna karta, oprocz mnie flop widz jeszcze 4 osoby.
I jaki piekny flop , set 7 , ale 3 rybki w grze, flush draw, z dupy strony strit, no i Mebe ktory zaczal jeszcze wiecej rąk pasować na flopie. I mebe bet za 4 do puli 5,51 . i tu mialem dylemat , normalnie robie call i nie wnikam ( albo raise) ale nie z tymi graczami , to ze mebe ma overpare albo overkarty to bylo pewne, moze mial wysokie karty do flush draw , ( a pozatym niechcialem zniszczyc tej cichej wspolpracy) kolejny argument na fold , to 3 rybki ktore widzac draw-y ciezko bylo je wyrzucic z gry. Z bolem serca zrzucam set 7, redondo oczywiscie call , ejtglc fold , pasih call. Na turnie spada kolejny żołędz , i Mebe zgarnia całą pule.

I mój poker draw :)
Obrazek

Cala sesja jak najbardziej na plus , kilka osob dodanych do buddy list , mebe i frank oznaczenie jako groźni i dobrzy gracze. Kupa śmiechu , gdy koleś napisał ze na takich stawkach to wszyscy powinni dobrze grać.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 26 lis 2008, 17:57

Radost niezly z Ciebie prorok, robie wlasnie ten krok , nie boje sie :P , idzie mi dobrze :)

Opowieści z wczorajszej sesji. unibet-brak-polskiej-licencji! 2 stoly 10/20 centow i 20/40 centow.
Na stoliku z mniejszymi blindami mało co się działo , co mnie zdzwiło bo statystyki i oglądalność flopa były interesujące.
Ale statystyki dla drugiego stołu były wrecz wymarzone. Gdy zaczela sie gra właściwa w prawie niezmiennym składem , srednia pula w rozdaniu to okolo 18 euro , na podobnym stoliku 10 osobowym tylko 11-12.

Przez pierwsze kilkanaście minut mało co się działo, aż wreszcie stolik opustoszał i gralem HU z mebe06. Co kilka rozdań dołaczyło się kilku wybitnych inaczej graczy i statysytki stołu wzrosły momentalnie.
Lista graczy ktorzy nadawali się do bezmiłosierdnego skubania :redondo ,jigsaw , grosmich, pasih, ejtcghl . 2 osoby zagadki NaghtsBaby i Lanfear, jeden rock ange i 2 graczy z ktorymi nie rywalizowalem frank i mebe06.

Jedno z pierwszych rozdań gdy stól powoli się kompletował. Na mini reise kogos do 80 centow , 4 osoby w grze. Na rece umnie 810s , spada ładny flop J 9 2 , grosmich chech,ja check , frank bet za 1 , wszyscy w grze. Turn spada dama, grosmich czeck , u mnie bet 1 , frank call , redondo raise do 2 , grosmich call , ja raise i na all-in , frank mysli i fold , i 2 sprawdzajacych. jak milo , ponizej zdjecie z czym zostalem sprawdzonym.
Obrazek
[IMG=http://img444.imageshack.us/img444/6757/stritpabitowasg9.png][/IMG]

Poniżej umieszczam specjalne rozdanie. Zastanawiałes sie ile moze być all-inow na preflopie gdy pelny buy-in to 40 euro?

Na preflopie.
Obrazek
Po wyłorzeniu kart.
Obrazek

W tym rozdaniu widać co powoduje nieprzygladanie sie gry przeciwnka , frank gral agresywnie i selekcja rąk, jigsaw grał kazda karte z Asem z reki plus wchodzil do gry po kilku raisa z srednimi kartami, nahtsbaby lubil blefować i grał bardzo agresywnie, i kilka razy sie nadział , lanfear czlowiek zagadka , 2 razy wszedl all-in na preflopie sprawdzajac minimalne 2 graczy , raz pokazal kq , raz 10 8s , a oprocz tego rozegral moze ze 2 rece przez godzine. I jeszcze jego bledem bylo blefowanie poczatkujach graczy.

Kilku z wymieniowych osobnikow okreslonych przeze mnie jako fishe , albo grać nie umiało albo po obejrzeniu meczu w towarzystwie kilku browarów zasiadlo do gry , gdyż tak zlej selekcji rak i glupiego rozgrywania dawno nie widzialem online.
Po tej rece bohaterami stolu staje sie niejaki pasih i ejtchgl. Panowie kilka krotnie się wkupili ucieszajac wszystkich znajdujacych sie przy stole. Ich pojedynki 1 na 1 to akademia jak nie grać w pokera.

Chcialoby sie oskubać rybke a trafia sie takie rozdanie.
Obrazek

Przebieg byl nastepujacy.

Raise do 1,6 mebe06 , ja call i jeszcze ejtglc i pasish raise do all-ina kolo 4-5,wszyscy call. flop bardzo ładny i rownie niebezpieczny.
Mebe czeka, ode mnie bet za 10 , i tu wielka szkoda ale ejtglc pomylil sie z klawiszami na myszce i dal fold , mebe raise , ja all-in.
Mebe na czacie napisał , ze niewłasciwego gracza oskupalem. Oczywiscie rownierz graty od niego za reke, odpisalem mu wiem o tym. W nastepnej grze podwoil sie z QQ na ejtglc z Q10 , przy flopie A J x byly all=iny. Oczywiscie pogratulowałem mu podwojenia sie i od tej pory mielismy cichą współprace , ja mu i on mi sie nie wpiepszalismy do gry. Ja jego raise-ow ani on moich do konca grania nie sprawdzalismy. :)

Obrazek
Kolejne ciekawe rozdanie, standardem na tym stole to byl mini raise, Na reke dostaje 77 piekna karta, oprocz mnie flop widz jeszcze 4 osoby.
I jaki piekny flop , set 7 , ale 3 rybki w grze, flush draw, z dupy strony strit, no i Mebe ktory zaczal jeszcze wiecej rąk pasować na flopie. I mebe bet za 4 do puli 5,51 . i tu mialem dylemat , normalnie robie call i nie wnikam ( albo raise) ale nie z tymi graczami , to ze mebe ma overpare albo overkarty to bylo pewne, moze mial wysokie karty do flush draw , ( a pozatym niechcialem zniszczyc tej cichej wspolpracy) kolejny argument na fold , to 3 rybki ktore widzac draw-y ciezko bylo je wyrzucic z gry. Z bolem serca zrzucam set 7, redondo oczywiscie call , ejtglc fold , pasih call. Na turnie spada kolejny żołędz , i Mebe zgarnia całą pule.

I mój poker draw :)
Obrazek

Cala sesja jak najbardziej na plus , kilka osob dodanych do buddy list , mebe i frank oznaczenie jako groźni i dobrzy gracze. Kupa śmiechu , gdy koleś napisał ze na takich stawkach to wszyscy powinni dobrze grać.

ps. zdjecia ze stolow sa nie pokolei , gdyz opuscilem stol majac duzo wiecej niz na ostatnim zdjeciu.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 28 lis 2008, 10:32

Miałem sen , wszedłem do unibetowego stołu pokerowego. Poniżej dowody.

Tak jak dzień wcześniej ,odpalilem dwa stoly , 1 mial srednia 12-14 euro na pule , drugi koło 8, oglądalność flopa bez rewelacji 40 %.
Gdy zaczął się turniej POL vs EST , szybko zrezygnowałem z jednego stołu, posługując się prawdą ludową która mówi iż jesli po pół godzinnie nie znajdziesz frajera przy stole to sam nim jesteś.
W turnieju poszło źle. Do przerwy rozegrałem Ak,44 i z K10 dałem allina. Nawet nie w kupowałem się, nie było sensu.

Ale na drugim stole działo się więcej a po pół godzinie widziałem swoje przyszłe ofiary :P .
Na samym początku gracz o mile brzmiącym nicku fish_eater kosił graczy jak rolnik zboże, istny majstersztyk dla oczu, grał agrsewynie, ale zawsze "wiedział" kiedy przebić, nie wiem jak to robił ale prawie zawsze podejmował słuszną decyzje. Gdy obstawił kogoś na Ak , czy AQ , mając w reku 99 przebijał na flopie. Suma sumarum wyszedl z 10 buy-inami.

Jednego rozdania nie mam , otóż mam ( na pf standard raise)
:10d :10c
przeciwnik :8s :Kc
flop :8h :7s :9c
Flop ok. Ode mnie countinuanion bet , przeciwnik raise , a że chlop lubił blefować i kradł blindy na potęge, ode mnie w wspaniałomyśnym geście dostaje all-ina miedzy oczy :P.
turn X , river :Ks
i 20 euro tylko śmigneło przed oczami, ale jak james bond w casino royale wziełem rebuy do stołu i zaczęła się droga ku zwycięstwu.

Poniższe rozdanie jest jak NIE rozgrywać KK ( specjalnie dla wszystkich bad-beatowcow i lubiących slow=play=ing , wrzuce te rozdanie do analiz z komentarzem)
Obrazek

Zdziwił mnie ten koleś co mnie sprawdził z QJ na river. Co mnie zdzwiło to mnie wzbogaciło.
Obrazek

A tu aż do river nie uwierzyli ze mam 4 i króla.
Gracz perka miał czasem dziwne zagrania , jesli miały słuzyć mixowaniu gry , to wybrał interesujący sposób.
Na pf , byl mini reise do 80c. na flopie zagrywam za 1,2 . na turn za 2. Na river za 4, i tu dopieru tu przestali mnie sprawdzać.
Obrazek

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 08 sty 2009, 00:06

Co za pajęczyna na blogu osiadła , aż strach.

Z okazji Nowego Roku zycze wszystkim przejścia na wyższe limity przy odpowiednim do tego bankrollu.

Poprostu musze się pochwalić , wreszcie w grze na żywo odniosłem sukces , 3 miejsce w turnieju :)

Awatar użytkownika
Chojny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 331
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:29

Postautor: Chojny » 08 sty 2009, 12:05

W bilard house?

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 08 sty 2009, 12:41

Chojny pisze:W bilard house?

Yhy. i 30 pkt do końcowej klasyfikacji.
Za tydzien bedzie chyba ostatni z serii 10 turniejów a potem turniej dla top 10 w ogólnej klasyfikacji.

Awatar użytkownika
Chojny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 331
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:29

Postautor: Chojny » 08 sty 2009, 14:08

A ja byłem drugi:) No to miło było poznać oficjalnie hehe

Forum pokerkings rządzi w Białymstoku :trophy:

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 16 sty 2009, 13:33

wczoraj paradiso poker , miejsce numer 5 . Całkiem udany powrot po dłuzszej przerwie w turniejach z forum i ogolnie z neta.
a taki ładny poczatek :P ...
Obrazek
Obrazek
3 razy river ocalił moich przeciwników przed odpadnięciem i raz mnie. Czyli coby nie liczyć na zero nie wychodzi :)
Mam juz 4 euro , to jazda do 1000 :)

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 08 lut 2009, 16:34

jak rozpoznać "pro" ?

pro nie limpuje wysokich par na Utg i EP , pro miksuje swoj styl gry.
pro nie wchodzi na dilerze z słabymi kartami , liczba outów i pot oddsy usprawidliwiają jego zagranie.
pro kiedy nie ma outów i pot oddsów ma telle
pro kiedy nie ma tellów , ma intuicje , pozycje lub image table
pro na wczesnej pozycji ma inicjatywe , a na poźnej ma najlepszą pozycje do gry
pro zawsze ci wytłumaczy dlaczego według niego źle zagrałeś.
pro dziwnym trafem pod koniec sesji ma najwięcej na minusie.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

wygrana :) , dotknął mnie kryzys :P , powrót do przeszłości

Postautor: rzepa » 06 mar 2009, 14:22

Wczorajszy turek ładnie mi wyszedł.

By być sprawiedliwym potroiłem się w rozdaniu gdzie być mnie nie powinno z 109 s

Seat 1: quo8719 (1620.00)
Seat 2: rzepawel (1125.00)
Seat 3: mxlambert (3635.00)
Seat 4: Unknown (0.00)
Seat 5: poldek18 (2645.00)
Seat 6: Ozir1s (3020.00)
Seat 7: konieczny (1670.00)
Seat 8: pawelrpl (735.00)
Seat 9: sprinter18 (3300.00)
Seat 10: Kozsalin87 (1535.00)
pawelrpl post SB 50.00
sprinter18 post BB 100.00
** Deal **
quo8719 [N/A, N/A]
rzepawel [10d, Jd]
mxlambert [N/A, N/A]
poldek18 [N/A, N/A]
Ozir1s [N/A, N/A]
konieczny [N/A, N/A]
pawelrpl [N/A, N/A]
sprinter18 [N/A, N/A]
Kozsalin87 [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Kozsalin87 Call 100.00
quo8719 Fold
rzepawel Call 100.00
mxlambert Fold
poldek18 Fold
Ozir1s Raise to 925.00
konieczny All-in 1670.00
pawelrpl Fold
sprinter18 Fold
Kozsalin87 Fold
rzepawel All-in 1125.00
Ozir1s Call 1670.00
*** Flop(Board): *** : [3h, 5d, 9c]
*** Turn(Board): *** : [3h, 5d, 9c, Jc]
*** River(Board): *** : [3h, 5d, 9c, Jc, 10c]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 4715.00
quo8719 Fold Win: 0.00
rzepawel [10d, Jd] Two pair jacks and tens Win: 3625.00
mxlambert Fold Win: 0.00
poldek18 Fold Win: 0.00
Ozir1s [Kc, Ks] Pair of kings Win: 1090.00
konieczny [Qh, Qs] Pair of queens Win: 0.00

Ale na to rozdanie mam dwie złote myśli :
1) zwycięsce się nie sądzi
2) paradiso rządzi się swoimi prawami
oraz cytujac swój wczesniejszy post miałem intuicję :P

potem kilka gier , przełamane AQ , semiblef z 1010 ,

Aż do :
eat 1: Unknown (0.00)
Seat 2: rzepawel (3415.00)
Seat 3: mxlambert (4722.00)
Seat 4: kakaowy (6497.00)
Seat 5: Unknown (0.00)
Seat 6: Ozir1s (7695.00)
Seat 7: tomziolo (768.00)
Seat 10: gvp (3620.00)
rzepawel post SB 200.00
mxlambert post BB 400.00
** Deal **
rzepawel [Ac, As]
mxlambert [N/A, N/A]
kakaowy [N/A, N/A]
Ozir1s [N/A, N/A]
tomziolo [N/A, N/A]
gvp [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
kakaowy Fold
Ozir1s Fold
tomziolo Fold
gvp Fold
rzepawel Raise to 1200.00
mxlambert All-in 4722.00
rzepawel All-in 3415.00
*** Flop(Board): *** : [Ah, 4c, 6s]
*** Turn(Board): *** : [Ah, 4c, 6s, 8c]
*** River(Board): *** : [Ah, 4c, 6s, 8c, 2h]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 7130.00
rzepawel [Ac, As] Three of a kind, aces Win: 7130.00
mxlambert [Kh, Qh] Highest card ace Win: 0.00

Następnie kilka ukradzionych blindów przy 300/600

Rozdanie z Tomziolo , pogromcą kart wszelkich , kartami róznymi :P
Seat 1: @leksiej78 (13387.00)
Seat 2: rzepawel (6830.00)
Seat 3: ZymerPL (5438.00)
Seat 4: kakaowy (4779.00)
Seat 5: Maciejjas1 (5046.00)
Seat 6: Ozir1s (11302.00)
Seat 7: tomziolo (1136.00)
Seat 8: PeterSzulc (3612.00)
Seat 9: Unknown (0.00)
Seat 10: gvp (6520.00)
ZymerPL post SB 300.00
kakaowy post BB 600.00
** Deal **
@leksiej78 [N/A, N/A]
rzepawel [Kd, Ks]
ZymerPL [N/A, N/A]
kakaowy [N/A, N/A]
Maciejjas1 [N/A, N/A]
Ozir1s [N/A, N/A]
tomziolo [N/A, N/A]
PeterSzulc [N/A, N/A]
gvp [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Maciejjas1 Fold
Ozir1s Fold
tomziolo All-in 1136.00
PeterSzulc Fold
gvp Fold
@leksiej78 Call 1136.00
rzepawel Raise to 3515.00
ZymerPL Fold
kakaowy Fold
@leksiej78 Fold
*** Flop(Board): *** : [7s, Js, 7d]
*** Turn(Board): *** : [7s, Js, 7d, Jh]
*** River(Board): *** : [7s, Js, 7d, Jh, 2s]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 4758.00
@leksiej78 Fold Win: 0.00
rzepawel [Kd, Ks] Two pair kings and jacks Win: 0.00
ZymerPL Fold Win: 0.00
kakaowy Fold Win: 0.00
Maciejjas1 Fold Win: 0.00
Ozir1s Fold Win: 0.00
tomziolo [Jc, Qd] Full house Win: 4758.00

Seat 2: rzepawel (8888.00)
Seat 5: Maciejjas1 (6575.00)
Seat 6: Ozir1s (18066.00)
Seat 7: tomziolo (24671.00)
rzepawel post SB 400.00
Maciejjas1 post BB 800.00
** Deal **
rzepawel [8h, 8c]
Maciejjas1 [N/A, N/A]
Ozir1s [N/A, N/A]
tomziolo [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Ozir1s Raise to 2400.00
tomziolo Fold
rzepawel Call 2400.00
Maciejjas1 Call 2400.00
*** Flop(Board): *** : [8d, Js, 9d]
*** Bet Round 2 ***
rzepawel All-in 6488.00
Maciejjas1 Fold
Ozir1s Call 6488.00
*** Turn(Board): *** : [8d, Js, 9d, Ks]
*** River(Board): *** : [8d, Js, 9d, Ks, Qc]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 20476.00
rzepawel [8h, 8c] Three of a kind, eights Win: 20476.00
Maciejjas1 Fold Win: 0.00
Ozir1s [Jd, Kc] Two pair kings and jacks Win: 0.00
tomziolo Fold Win: 0.00

Seat 2: rzepawel (23676.00)
Seat 6: Ozir1s (12878.00)
Seat 7: tomziolo (21721.00)
tomziolo post SB 400.00
rzepawel post BB 800.00
** Deal **
rzepawel [Kd, Ks]
Ozir1s [N/A, N/A]
tomziolo [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Ozir1s Fold
tomziolo Raise to 3200.00
rzepawel Raise to 7200.00
tomziolo Call 7200.00
*** Flop(Board): *** : [4c, 7d, Jd]
*** Bet Round 2 ***
tomziolo Check
rzepawel Bet 8000.00
tomziolo Call 8000.00
*** Turn(Board): *** : [4c, 7d, Jd, Kc]
*** Bet Round 3 ***
tomziolo All-in 6521.00
rzepawel Call 6521.00
*** River(Board): *** : [4c, 7d, Jd, Kc, 7c]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 43667.00
rzepawel [Kd, Ks] Full house Win: 43667.00
Ozir1s Fold Win: 0.00
tomziolo [Qd, 9d] Pair of sevens Win: 0.00
i 1 na 1 , kolejne rozdanie

Seat 2: rzepawel (45547.00)
Seat 6: Ozir1s (12803.00)
rzepawel post SB 400.00
Ozir1s post BB 800.00
** Deal **
rzepawel [3s, Ah]
Ozir1s [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
rzepawel Call 800.00
Ozir1s Check
*** Flop(Board): *** : [Ad, Ac, 2d]
*** Bet Round 2 ***
Ozir1s Bet 800.00
rzepawel Call 800.00
*** Turn(Board): *** : [Ad, Ac, 2d, Qh]
*** Bet Round 3 ***
Ozir1s All-in 11203.00
rzepawel Call 11203.00
*** River(Board): *** : [Ad, Ac, 2d, Qh, 9c]
*** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 25756.00
rzepawel [3s, Ah] Three of a kind, aces Win: 25756.00
Ozir1s [2h, Js] Two pair aces and deuces Win: 0.00

i Pojawia się ten piękny komunikat
Obrazek
By rzepawel at 2009-03-05

Ale niestety stałem się ofiarą kryzysu i niespodziewanie bezpośrednio dotknął mnie krach finansowy :P

I powrót do przeszłości część kolejna , micro stawki :)

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 595
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 10 mar 2009, 14:11

Od 0 do XXXXX.
Zaczynam zabawę :)
Chilli poker , Nd , polski turniej , wygrana 7,5 $
Pon , stan konta 15, 49 $ ,

Gram według BR ( coś niezrozumiałego dla Oskarka :P ) , czyli NL 2 , czasem NL 4 ( bo mam dostęp stołow dla begginer's).
Cel NL 25 , czyli długa droga przede mną.

Można kibicować :)


Wróć do „Mój pokerowy mini blog”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.