Zweryfikowany neteller

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
luki501
-#VIP
-#VIP
Posty: 405
Rejestracja: 02 lut 2008, 19:48

Postautor: luki501 » 31 maja 2008, 19:13

ja chciałem zweryfikować poprzez konto bankowe.
dokonali małej wpłaty na moje konto, ale dwukrotnie. Raz wpisałem 0,12$ drugi raz 0,24$. Żadna opcja nie zadziałała. Po trzecim razie, zablokowali mi konto i mam się skontaktować z supportem. A tam głucho.

poligraf86
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:07

Postautor: poligraf86 » 31 maja 2008, 19:51

Konto zweryfikowane.
Prosze o bonus.
Pozdrawiam

miel0ne
Posty: 0
Rejestracja: 01 cze 2008, 18:59

Postautor: miel0ne » 01 cze 2008, 19:19

mam i chce skorzystac z bonusu pokerowego
moj neteller: mielone@gmail.com


PS. gdzies zapodzialem login do starego konta ;/ Pozdrawiam.

luki501
-#VIP
-#VIP
Posty: 405
Rejestracja: 02 lut 2008, 19:48

Postautor: luki501 » 03 cze 2008, 16:48

konto zwerifikowane. przydałby się bonus w nagrodę za tą mękę z ich supportem

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 06 cze 2008, 11:51

Nie będę już zakładał nowego wątku tylko zapytam tutaj. W końcu po wielu dniach wyczekiwania dostałem odpowiedź, że moje dokumenty wysłane są niekompletne. Mianowicie chodzi o rachunek.

Dear Mr. Krzymowski,
Thank you for your email. Unfortunately we cannot accept your Invoice for the following reason(s):
· No Company logo available

· Unable to verify the company on the invoice

To jaki ten rachunek ma być? Jest tam przecież napisane wszystko nazwa przedsiębiorstwa adres telefony faxy nip itd. Czego oni jeszcze chcą? Jakiegoś rysuneczku z logiem? :P Nie bardzo rozumiem co miałbym im jeszcze dosłać do tego rachunku :/

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 06 cze 2008, 12:16

ja z reguly zalaczalem rachunek bankowy lub za telefon i bylo wszytsko ok...

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 06 cze 2008, 16:16

jak ja załączyłem rachunek za telefon to mi napisali że go nie przyjmą bo to jest rachunek za telefon no i jeszcze coś o dowodzie osobistym napisali że też go nieprzyjmą bo to jest jakaś karta tylkko i chyba chcą paszportu :mad: ja już nie wiem co mam im wysłać :mad:

rahzell
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 35
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:49

Postautor: rahzell » 04 lip 2008, 09:34

Jeżeli potrzebujecie jeszcze NetEllerowców, to również i ja mam konto Extended.

Pozdrawiam! :)

depee
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2008, 14:25

Postautor: depee » 04 lip 2008, 14:36

konto mam zweryfikowane :), jest jakies promo ?

grzegorz981
Posty: 0
Rejestracja: 11 sty 2008, 18:45

Postautor: grzegorz981 » 09 lip 2008, 23:51

Witam

Konto w pełni zweryfikowane i jesli to mozliwe chciałbym skorzystac z tej promo:)

Pozdrawiam ,

crosby
Posty: 0
Rejestracja: 12 lip 2008, 19:10

Postautor: crosby » 12 lip 2008, 19:13

Posiadam zweryfikowane konto NETELLER i chcę wziąć udział w promocji
Pozdrawiam

panikaervoltt
Posty: 0
Rejestracja: 15 lip 2008, 10:13

Postautor: panikaervoltt » 15 lip 2008, 10:15

mam zweryfikowanego netellera, chce wziasc udzial w promo :)

gospi85
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2008, 10:39

Postautor: gospi85 » 16 lip 2008, 18:29

ja też mam zwerfikowany.

pokermaniakk
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2008, 19:22

Postautor: pokermaniakk » 16 lip 2008, 19:41

również posiadam zweryfikowanego netka, proszę o szczegóły :) !

marcinos
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 185
Rejestracja: 26 kwie 2007, 21:32

Postautor: marcinos » 18 lip 2008, 15:13

jakby co to też mam zwerfikowany ;)

dkucinski
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:09

Postautor: dkucinski » 01 sie 2008, 13:10

Siemano ;)

Posiadam zweryfikowanego netelerka.

nbf
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 24 cze 2008, 18:37

Postautor: nbf » 16 sie 2008, 15:40

tez mam i nawet juz pierwsz wyplate z PokerStars-nielegalny-w-PL! tam wyplaciłem nich sobie leża i czekaja na dogodna sytuacje do przelania

Awatar użytkownika
arek_FJ
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 281
Rejestracja: 08 sie 2008, 08:47

Postautor: arek_FJ » 25 sie 2008, 01:36

Ja mam pytanko natury technicznej. Moge zalozyc neteller majac konto w Inteligo?

marek19888
Posty: 0
Rejestracja: 24 gru 2008, 12:59

Postautor: marek19888 » 24 gru 2008, 13:01

Mam zweryfikowanego netellerka. Prosze o szczególy. Pzdr.


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.