Zweryfikowany neteller
-
luki501
- -#VIP

- Posty: 405
- Rejestracja: 02 lut 2008, 19:48
-
poligraf86
- -#zwykly

- Posty: 1
- Rejestracja: 03 lis 2007, 11:07
-
miel0ne
- Posty: 0
- Rejestracja: 01 cze 2008, 18:59
mam i chce skorzystac z bonusu pokerowego
moj neteller: mielone@gmail.com
PS. gdzies zapodzialem login do starego konta ;/ Pozdrawiam.
moj neteller: mielone@gmail.com
PS. gdzies zapodzialem login do starego konta ;/ Pozdrawiam.
-
luki501
- -#VIP

- Posty: 405
- Rejestracja: 02 lut 2008, 19:48
-
Maverick
- -#aktywny

- Posty: 226
- Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46
Nie będę już zakładał nowego wątku tylko zapytam tutaj. W końcu po wielu dniach wyczekiwania dostałem odpowiedź, że moje dokumenty wysłane są niekompletne. Mianowicie chodzi o rachunek.
Dear Mr. Krzymowski,
Thank you for your email. Unfortunately we cannot accept your Invoice for the following reason(s):
· No Company logo available
· Unable to verify the company on the invoice
To jaki ten rachunek ma być? Jest tam przecież napisane wszystko nazwa przedsiębiorstwa adres telefony faxy nip itd. Czego oni jeszcze chcą? Jakiegoś rysuneczku z logiem?
Nie bardzo rozumiem co miałbym im jeszcze dosłać do tego rachunku :/
Dear Mr. Krzymowski,
Thank you for your email. Unfortunately we cannot accept your Invoice for the following reason(s):
· No Company logo available
· Unable to verify the company on the invoice
To jaki ten rachunek ma być? Jest tam przecież napisane wszystko nazwa przedsiębiorstwa adres telefony faxy nip itd. Czego oni jeszcze chcą? Jakiegoś rysuneczku z logiem?
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
-
titanum
- -#VIP

- Posty: 1032
- Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23
-
rahzell
- -#pretendent

- Posty: 35
- Rejestracja: 06 mar 2008, 20:49
-
depee
- -#zwykly

- Posty: 4
- Rejestracja: 04 lip 2008, 14:25
-
grzegorz981
- Posty: 0
- Rejestracja: 11 sty 2008, 18:45
-
crosby
- Posty: 0
- Rejestracja: 12 lip 2008, 19:10
-
panikaervoltt
- Posty: 0
- Rejestracja: 15 lip 2008, 10:13
-
pokermaniakk
- -#zwykly

- Posty: 7
- Rejestracja: 16 lip 2008, 19:22
-
nbf
- -#aktywny

- Posty: 120
- Rejestracja: 24 cze 2008, 18:37
- arek_FJ
- -#aktywny

- Posty: 281
- Rejestracja: 08 sie 2008, 08:47
-
marek19888
- Posty: 0
- Rejestracja: 24 gru 2008, 12:59
Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
