Osoby nagrodzone - Maj!

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Osoby nagrodzone - Maj!

Postautor: mazak » 07 maja 2008, 12:08

Poniżej lista osób nagrodzona w Maju za aktywność i nie tylko:

zaba1_7 - $50 na grę w LuckyAcePoker
Tosiak - $50 na grę w LuckyAcePoker
MR_Olimp - $40 na grę w Redkings Poker



Lista nagrodzonych w Maju nie jest zamknięta i osobiście mam nadzieje że sie powiększy o conajmniej kilka osób!!!
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 21:14 przez mazak, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
*Matt*
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 424
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57

Postautor: *Matt* » 07 maja 2008, 12:25

Gratulacje ! Mam nadzieję, że wyróżnieni nie spoczną na laurach, lecz będą dalej wykazywać się aktywnością na naszym forum.

Awatar użytkownika
zaba1_7
-#VIP
-#VIP
Posty: 518
Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41

Postautor: zaba1_7 » 07 maja 2008, 12:30

Oczywiście ze nie spoczną na laurach tylko będą bardziej aktywni:)

dzięki za nagrodę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mr_Olimp
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 407
Rejestracja: 06 mar 2008, 19:29

Postautor: Mr_Olimp » 07 maja 2008, 14:06

:trophy: , zobaczymy co z tym zrobimy

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 20 maja 2008, 17:04

W maju dodatkowo nagradzamy netellerwców srodkami ( $30 ) na depozyt w lucky...

1. Mal
2. googer
3. barthek
4. poligraf86
5. dutking
6. miel0ne
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Mam nadzieje że otrzymana nagroda będzie narzedziem do zrobienia fortuny i ze moze ktos kiedys odwdzieczy sie jakims zaproszeniem na piwko ;)

Powodzenia i do zobaczenia w turnieju 1 Czerwca!!!
Ostatnio zmieniony 01 cze 2008, 19:22 przez mazak, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
barthek
-#VIP
-#VIP
Posty: 786
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40

Postautor: barthek » 01 cze 2008, 00:11

mazak pisze:Mam nadzieje że otrzymana nagroda będzie narzedziem do zrobienia fortuny i ze moze ktos kiedys odwdzieczy sie jakims zaproszeniem na piwko ;)


moze nie do konca to tlyko twoja zasluga, ale napewno bonusik do depozytu sie przydal :)
fortuny to moze sie nie dorobilem, ale $900 i owszem.. z tym piwkiem to jestem za, tylko swinoujscie jakos takos nie blisko mi..

ale moze jakby te turnieje teamu pokerkings by doszly kiedys do skutku i bysmy sie spotkali to bedzie okazja?

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 02 cze 2008, 03:08

Czy ta promocja dla netellerowców jest jeszcze aktualna? W sensie ona była pod kątem tego turnieju 1 czerwca czy po tym turnieju jeżeli ktoś sobie zweryfikkuje netellera i ma założone konto w LuckyAcePoker z kodem netpi może jeszcze wziąć w niej udział?

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 02 cze 2008, 08:47

promocja z netellerem trwa do konca - czyli do momentu az te 20 osob sie znajdzie i niej skorzysta ;) sek w tym ze dotyczy ona tych osob ktore jeszcze nie maja konta w luckyacepoker ...

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 02 cze 2008, 11:42

mazak:
Aha nawet jeżeli założyłem sobie konto przedwczoraj żeby zagrać w tym turnieju z forum? ;) Szkoda :P


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.