Poniżej lista osób nagrodzona w Maju za aktywność i nie tylko:
zaba1_7 - $50 na grę w LuckyAcePoker
Tosiak - $50 na grę w LuckyAcePoker
MR_Olimp - $40 na grę w Redkings Poker
Lista nagrodzonych w Maju nie jest zamknięta i osobiście mam nadzieje że sie powiększy o conajmniej kilka osób!!!
Osoby nagrodzone - Maj!
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
Osoby nagrodzone - Maj!
Ostatnio zmieniony 03 lip 2008, 21:14 przez mazak, łącznie zmieniany 2 razy.
- *Matt*
- -#aktywny

- Posty: 424
- Rejestracja: 16 sty 2008, 20:57
- zaba1_7
- -#VIP

- Posty: 518
- Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
W maju dodatkowo nagradzamy netellerwców srodkami ( $30 ) na depozyt w lucky...
1. Mal
2. googer
3. barthek
4. poligraf86
5. dutking
6. miel0ne
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mam nadzieje że otrzymana nagroda będzie narzedziem do zrobienia fortuny i ze moze ktos kiedys odwdzieczy sie jakims zaproszeniem na piwko
Powodzenia i do zobaczenia w turnieju 1 Czerwca!!!
1. Mal
2. googer
3. barthek
4. poligraf86
5. dutking
6. miel0ne
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mam nadzieje że otrzymana nagroda będzie narzedziem do zrobienia fortuny i ze moze ktos kiedys odwdzieczy sie jakims zaproszeniem na piwko
Powodzenia i do zobaczenia w turnieju 1 Czerwca!!!
Ostatnio zmieniony 01 cze 2008, 19:22 przez mazak, łącznie zmieniany 2 razy.
- barthek
- -#VIP

- Posty: 786
- Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40
mazak pisze:Mam nadzieje że otrzymana nagroda będzie narzedziem do zrobienia fortuny i ze moze ktos kiedys odwdzieczy sie jakims zaproszeniem na piwko
moze nie do konca to tlyko twoja zasluga, ale napewno bonusik do depozytu sie przydal
fortuny to moze sie nie dorobilem, ale $900 i owszem.. z tym piwkiem to jestem za, tylko swinoujscie jakos takos nie blisko mi..
ale moze jakby te turnieje teamu pokerkings by doszly kiedys do skutku i bysmy sie spotkali to bedzie okazja?
-
Maverick
- -#aktywny

- Posty: 226
- Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46
- mazak
- -#zasłużony

- Posty: 1848
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42
-
Maverick
- -#aktywny

- Posty: 226
- Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46
Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
, zobaczymy co z tym zrobimy